Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Libido
Libido
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 88 ocen

Libido

W dzisiejszych czasach, pełnych deadline'ów, stresu, niezdrowego jedzenia spożywanego w biegu oraz niedostatku snu, problemy z popędem seksualnym są coraz częstszym zjawiskiem. Mniejszą ochotę na seks deklaruje coraz więcej mężczyzn i kobiet, nawet tych w młodym wieku. Problemy te mogą być także spowodowane zmianami hormonalnymi (u kobiet często jest to okres połogu i karmienia piersią), przewlekłymi schorzeniami lub długotrwałym przyjmowaniem niektórych środków farmaceutycznych (w tym antykoncepcji). W naszej ofercie proponujemy dostępne bez recepty tabletki na libido oraz suplementy wspierające naturalnie popęd seksualny zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. 

sizer

Permen KING 30 tabl.

49,90 zł
sizer

Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn 30 tabl.

41,80 zł
sizer

Doppelherz Aktiv Men Lider 60 kaps.

49,90 zł
sizer

OLIMP Erekton fast 8 tabl.

49,99 zł
sizer

Erotic dla kobiet kapsułki 20 szt.

28,50 zł
sizer

Naturell Ashwagandha 60 tabl.

20,99 zł
sizer

Solgar Botaniczny Kompleks dla Kobiet 30 kapsułek

99,90 zł
sizer

Permen Go! 6 tabletek

45,90 zł
sizer

Maca 50 lat plus 80 kaps.

39,90 zł
sizer

Androvit Plus 30 kaps.

12,71 zł
sizer

Herbaya Maca Zdrowe libido 60 kaps.

39,06 zł
sizer

Novostella 10 mg tabletki 60 szt.

28,90 zł
sizer

Maca 300 mg 80 kaps.

39,90 zł

Suplementy i leki na libido bez recepty w Aptece HIT


W asortymencie polecamy suplementy i preparaty wspomagające libido: tabletki i kapsułki zawierające kompleksy składników odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, układu nerwowego i mięśni. Suplementy tego typu zawierają w sobie często także składniki o działaniu lekko pobudzającym (jak np. żeń szeń) i relaksującym. Prawidłowe libido jest kluczowe zarówno dla osób starających się o potomka, jak również dla osób chcących czerpać większą satysfakcję ze swojego życia seksualnego.

Suplementy diety, leki na libido i tabletki na potencję, zawierają w składzie specjalnie wyselekcjonowane zestawy witamin i minerałów, a także ekstrakty roślinne i ziołowe, nie tylko wzmacniające organizm, ale i działające jako afrodyzjaki. Tabletki na libido działają również poprawiając ukrwienie miejsc intymnych u kobiet i sprzyjając erekcji u mężczyzn. Regularne suplementów na poprawę libido może wpłynąć pozytywnie na kondycję seksualną oraz lepsze samopoczucie. Polecamy przede wszystkim środki marek takich jak Doppelherz, Permen czy Viveron.

Tabletki na libido Apteka HIT


Suplementy diety i tabletki na libido Apteka HIT oferuje w szerokim wyborze. Większość z tych preparatów opiera swoje działanie na odpowiedniej selekcji składników pochodzenia naturalnego: wyciągów roślinnych i kompozycji witamin oraz minerałów. Wśród najskuteczniejszych w tym zakresie składników znajdują się m.in.:

  • ashwagandha czyli żeń-szeń indyjski (poprawia gospodarkę energetyczną organizmu, wpływa na sprawność umysłową i fizyczną, wspomaga odprężenie i zwiększa potencję u mężczyzn), 
  • cynk (wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu),
  • selen (pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i bierze udział w przebiegu spermatogenezy),
  • kwas pantotenowy (przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, do których należy testosteron), 
  • aminokwasy (jak L-cytrulina), 
  • wyciąg z wąkroty azjatyckiej (który wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego, a także poprawia krążenie krwi, nie prowadząc przy tym do wzrostu ciśnienia tętniczego), 
  • witamina E (warunkuje prawidłowy przebieg procesu spermatogenezy),
  • witaminy z grupy B (przyczyniają się do ograniczenia uczucia zmęczenia),
  • trójglicerydy kwasów tłuszczowych.

Suplementy i tabletki na libido dla kobiet


Większość z dostępnych na rynku preparatów zwiększających lidido dedykowana jest dla panów. Problemy z libiodo dotykają jednak także kobiet, szczególnie w związku ze zmianami hormonalnymi. Suplementy diety oraz tabletki na libido dla kobiet mogą jednak pomóc w pobudzeniu energii seksualnej i pomóc w zwiększeniu satysfakcji czerpanej ze zbliżenia z partnerem.

W tym zakresie skuteczny okazuje się np. korzeń macy (Lepidium Meyenii). To składnik, który działa wspomagająco na pobudzenie pożądania seksualnego. Pomaga także w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i wysokiego poziomu energii, która spada np. po zakończeniu menopauzy. Korzeń maca oddziaływuje na układ nerwowy i gospodarkę energetyczną w organizmie. Oddziaływuje wspomagająco na sprawność fizyczną, a także umysłową, pobudzając pamięć i pomagając w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Suplementy tego typu dostępne są w formie łatwych do połknięcia kapsułek, które warto stosować przez okres kilku miesięcy, aby móc cieszyć się pozytywnymi rezultatami.