Czas i koszt dostawy

Zamówienia są realizowane (przekazywane podmiotowi doręczającemu) do 72h w dni robocze. Przesyłki są przekazywane o godzinie 14:00. Zamówienia złożone po godzinie 13:00, realizowane są od następnego dnia roboczego.

Produkty lecznicze nie są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera InPost.
Wysyłka produktu leczniczego odbywa się warunkach zapewniających jakość produktu leczniczego oraz bezpieczeństwo stosowania – art. 68 ust 3k ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (tj. Dz.U. z 2008 r., Nr45, poz. 271 z późn. zm.), co stanowi podstawę do ograniczenia wyboru Dostawcy w trakcie składania zamówienia.

Odbiór osobisty pod adresem:

Apteka Św. Stanisława
ul. Bukowa 1
43-267 Suszec

Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie w przypadku wcześniejszego opłacenia zamówienia.
O terminie odbioru zamówienia informujemy Państwa mailowo.
Udając się do apteki prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport).

Podmioty doręczające:

Transport własny - przewidywany czas dostawy od wysłania przesyłki: 24h w dni robocze, gwarantowany czas dostawy od wysłania przesyłki: do 3 dni roboczych.

Koszt wysyłki przy przedpłacie:
12.90 PLN
Koszt przesyłki za pobraniem:
16.90 PLN
Dostawa gratis powyżej:
300.00 PLN

Kurier InPost - przewidywany czas dostawy od wysłania przesyłki: 24h w dni robocze, gwarantowany czas dostawy od wysłania przesyłki: do 3 dni roboczych.

Koszt wysyłki przy przedpłacie:
12.90 PLN
Dostawa gratis powyżej:
300.00 PLN
Koszt przesyłki za pobraniem:
16.90 PLN

Poczta Polska – kurier Pocztex 48 - czas dostawy od wysłania przesyłki do 72h w dni robocze.

Koszt wysyłki przy przedpłacie:
9.90 PLN
Dostawa gratis powyżej:
300.00 PLN
Koszt przesyłki za pobraniem:
13.90 PLN

Powyższy cennik dotyczy przesyłek na terenie kraju. W przypadku chęci złożenia zamówienia, którego adres doręczenia znajduje się poza granicami Polski, należy skontaktować się z obsługą apteki internetowej drogą telefoniczną lub mailową (https://aptekahit.pl/pl/static/o-firmie.html) w celu ustalenia kosztów doręczenia. Cena przesyłek uzależniona jest od jej wagi oraz kraju doręczenia. Przesyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.