Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Rany, oparzenia, owrzodzenia
Rany, oparzenia, owrzodzenia
Średnia ocena: 4.4 Na podstawie: 92 ocen

Rany, oparzenia, owrzodzenia

Poszukujesz skutecznych preparatów na oparzenia lub na rany? Zastanawiasz się co na oparzenia będzie najlepsze? Apteka HIT to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie najskuteczniejsze maści na oparzenia i maści na rany. Nasze preparaty na oparzenia i na rany to produkty, które przyniosą Ci upragnioną ulgę w cierpieniu oraz pozwolą Ci pozbyć się problemu na stałe. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

sizer

Sudocrem Expert 60 g

20,90 zł
sizer

Alantan Plus maść 30 g

10,50 zł
sizer

Octenisept aerozol 50 ml

21,50 zł
sizer

Entil żel na oparzenia 30 g

15,98 zł
sizer

Octenisept aerozol 250 ml

35,30 zł
sizer

Sudocrem Expert 125 g

30,90 zł
sizer

Alantan Plus krem 35 g

10,50 zł
sizer

Rivanol 0,1% płyn na skórę 500 g

11,99 zł
sizer

Rivanol 0,1% płyn na skórę 1000 g

29,99 zł
sizer

Sudocrem Expert 400 g

54,50 zł
sizer

Tribiotic maść 14 g

20,00 zł
sizer

Elastyczny bandaż samoprzylepny Leukoplast Elastomull Haft 8 cm x 4 m 1 sztuka

9,50 zł
sizer

Plastry Leukoplast Elastic 20 sztuk

7,99 zł
sizer

Jodyna 20 g

5,60 zł
sizer

Alantan Maść 2% 30 g

8,90 zł
sizer

Żyworódka Żel wzbogacony wyciągiem z aloesu i kasztanowca 200 ml

16,99 zł
sizer

Octenisept płyn 1000 ml

64,49 zł
sizer

Sudocrem Expert 250 g

44,90 zł
sizer

Ranisilver spray Kadefarm 125 ml

41,90 zł
sizer

Altabactin maść 5 g

11,20 zł
sizer

PANTHENOL 10% Pianka Apteo 150 ml.

15,99 zł
sizer

Tormentalum maść 30 g

7,90 zł
sizer

Argotiab spray 125 ml

43,79 zł
sizer

Plaster w sprayu APTEO 60 ml.

14,50 zł
sizer

Octenisept żel 20 ml

26,90 zł
sizer

Linoderm Plus krem z pantenolem od 1 dnia życia 50 ml

11,99 zł
sizer

MaxiBiotic maść 5 g

11,22 zł
sizer

Maść borna Aflofarm 20 g

3,50 zł
sizer

Alantan zasypka 100 g

11,60 zł
sizer

Karnosil Hydro-żel naprawczy z jonami srebra i karnozyną 100 ml

22,37 zł
sizer

Plastry Leukoplast Barrier 20 sztuk

8,99 zł
sizer

Plastry Leukoplast Aqua Pro 20 sztuk

12,99 zł

Pierwsza pomoc na oparzenia.

Zazwyczaj bezpośredniej pomocy lekarskiej wymagają poparzenia, wyłącznie powyżej pierwszego stopnia. Istnieją jednak przypadki, które konsultować trzeba, niezależnie od stopnia oparzenia. Jest tak chociażby w przypadku dzieci. Niezależnie od tego do jak mocnego poparzenia doszło, zawsze trzeba pamiętać o natychmiastowym schłodzeniu powierzchni, która uległa poparzeniu. Na oparzenia lejemy zimną wodę, przez okres około dwudziestu minut lub do czasu, kiedy odczujemy wyraźną ulgę. Następnie na rany zakładamy jałowy opatrunek lub specjalne produkty hydrożelowe dedykowane na oparzenia. W zależności od stopnia oparzenia skóry, stosować można różne maści na oparzenia i inne tego typu preparaty w formie: kremu, pianki, zasypki czy proszku w sprayu. Zapraszamy do kontaktu z naszą internetową apteką HIT, w celu znalezienia najlepszego produktu, odpowiadającego potrzebom naszych klientów. 

Co na oparzenia?

Jeżeli szukasz skutecznych preparatów na oparzenia, warto wiedzieć na jakie produkty zwrócić szczególną uwagę. Co, w swoim składzie, zawierać musi maść na oparzenia, aby była stuprocentowo skuteczna, natychmiast przynosząc upragnioną ulgę w bólu?Najskuteczniejszymi preparatami na oparzenia będą produkty, które w swoim składzie zawierają takie składowe jak: panthenol, carbomer, wyciągi roślinne, alantoinę, tłuszcze roślinne, czy tlenek cynku. Zawsze sprawdzaj składy poszczególnych preparatów na oparzenia. Najlepsze maści na oparzenia oraz inne preparaty na oparzenia znajdziesz w naszej internetowej aptece HIT. 

Skuteczny sposób na rany.

W pierwszej kolejności osoba, która będzie zaopatrywała ranę, powinna dokładnie umyć ręce, zanim przystąpi do jakichkolwiek działań. Skuteczny sposób na rany opisać można w trzech prostych krokach. Rozpoczynam od przemycia skaleczonego miejsca, aby oczyścić ranę. Następnie przechodzimy do działania, które ma celu zdezynfekowanie opatrywanego miejsca. Preparaty na rany, które skutecznie zdezynfekują skaleczone miejsce, znaleźć można także w ofercie naszej internetowej apteki. 

W zależności od specyfiki rany, mianowicie czy jest to duża rana, czy tylko obtarcie lub delikatne skaleczenie możemy skorzystać ze specjalnych opatrunków na rany lub maści na rany. 

Kiedy opatrunki na rany i maści na rany to za mało?

Istnieją sytuacje, w których opatrunki na rany oraz maści na rany mogą być niewystarczające i trzeba będzie udać się po specjalistyczną pomoc. 

Natychmiast udaj się do szpitala, na przykład: kiedy rana powstała, poprzez ugryzienie jakiegoś zwierzęcia, kiedy krwawienie nie ustaje, kiedy na ranie znajdują się liczne zabrudzenia z ziemi, piasku lub kiedy osoba ranna zgłasza Ci swoje złe samopoczucie. W niektórych wyżej wymienionych przypadkach często wynika potrzeba podania specjalnych leków, czy zastrzyków. Nigdy nie zwlekaj, kiedy stan rany pogarsza się, kiedy powiększa się obrzęk lub kiedy zmienia ona kolor i zaczynają się z niej sączyć jakiekolwiek płyny. 

Co na oparzenia słoneczne?

Wybierając się na wakacje, zawsze powinniśmy pamiętać o prawidłowym wyposażeniu naszych kosmetyczek oraz apteczek. Dotyczy to zwłaszcza letnich miesięcy w Polsce, jak i wyjazdów do ciepłych, egzotycznych krajów. Poza kremami z filtrem dla całej rodziny, na wyposażeniu powinniśmy także posiadać specyfiki na oparzenia. Na rynku istnieje wiele preparatów, takich jak: maść na oparzenia, panthenol w formie pianki na oparzenia, czy żele chłodzące na oparzenia oraz wiele innych skutecznych produktów. Bogaty asortyment różnego rodzaju produktów na oparzenia znajdziesz zawsze w internetowej aptece HIT.