Termometry
Termometry
Średnia ocena: 4.4 Na podstawie: 40 ocen
Problem
Akcesoria
Płeć
Wiek

TERMOMETRY - apteka

W naszym katalogu produktowym znajdziecie Państwo termometry, czyli niezbędny element wyposażenia każdej domowej apteczki. Są to urządzenia umożliwiające szybki i precyzyjny pomiar temperatury ciała u dzieci i dorosłych, a także sprawdzenie temperatury otoczenia lub płynów. Apteka Hit to miejsce, gdzie dostępna jest szeroka gama bezpiecznych, niezawodnych, łatwych w obsłudze i precyzyjnych termometrów bezrtęciowych, elektronicznych oraz bezdotykowych do skroni i ucha.

sizer
Microlife NC 100 termometr elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.
134,90 zł
sizer
Contec TP500 termometr elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.
102,84 zł
sizer
Nowość
Termometr bezdotykowy Novama White T1s
124,74 zł
sizer
Novama Neo termometr 1 szt.
18,90 zł
sizer
Termometr bezdotykowy Hetaida HTD 8813 1 szt.
159,00 zł
sizer
Termometr bezdotykowy Vitammy Zoom 1 szt.
269,00 zł
sizer
Microlife termometr MT 16C2 elektroniczny 1 szt.
17,00 zł
sizer
Termometr bezrtęciowy 1 szt romed
15,64 zł
sizer
Microlife termometr NC 150 elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.
130,00 zł
sizer
Microlife NC 200 Termometr bezkontaktowy
199,00 zł
sizer
Termometr elektroniczny 1 szt romed
11,44 zł
sizer
Microlife termometr IFR 100 elektroniczny skroniowo-douszny 1 szt.
89,24 zł
sizer
Microlife PT 200 BT Monitor temperatury 24 h
187,95 zł

W odróżnieniu od przyrządów wykorzystywanych do pomiaru dawniej proponowane akcesoria mają inną formę, zasadę działania oraz sposób podawania wyników. Unijna dyrektywa zakazuje stosowania rtęci (która przez wiele lat stanowiła podstawowy pierwiastek wykorzystywany do mierzenia temperatury) jako szkodliwej dla środowiska naturalnego i niebezpiecznej dla zdrowia. Nowe modele wykazują się znacznie większą precyzją, a na wiarygodny wynik czeka się krócej. W przypadku wariantów szklanych rtęć zastąpiono stosunkowo niegroźnym galem.

Oprócz tradycyjnych urządzeń nasza apteka oferuje innowacyjne termometry elektryczne dotykowe i bezdotykowe. Zwłaszcza sprzęt z drugiej z wymienionych kategorii ze względu na swoją zaawansowaną konstrukcję znajduje obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Brak konieczności kontaktu z osobą lub innym obiektem pomiaru temperatury pozwala na znaczące ograniczenie ryzyka podczas diagnozowania potencjalnie chorych na choroby zakaźne. Jest to także rozwiązanie, które może się sprawdzić u niemowląt i małych dzieci. Zbyt duża ruchliwość oraz brak możliwości tradycyjnego mierzenia przestaje być przeszkodą. Akcesoria tego typu pozwalają również na określenie temperatury zewnętrznej. Otrzymane wyniki wyróżniają się stopniem dokładności - czytelny wyświetlacz LCD ukazuje wynik, który można odczytać znacznie łatwiej, niż ma to miejsce w przypadku modeli szklanych. Asortyment uzupełniają nowoczesne całodobowe monitory temperatury łączące się z komputerami i urządzeniami mobilnymi poprzez moduł Bluetooth.