Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Fresubin Energy Drink
Fresubin Energy Drink
Średnia ocena: 4.6 Na podstawie: 82 ocen

Fresubin energy drink

Odżywka medyczna jest dobrym sposobem na dostarczenie niezbędnych składników odżywczych osobie, która w danej chwili nie może przyjmować ich w postaci normalnego jedzenia. Dla pacjentów, którzy mają przed sobą planowaną operację lub są tuż po niej, została stworzona specjalna odżywka Fresubin Energy Drink, która pozwala na przyswojenie niezbędnej dawki energii w szybki i wygodny sposób. Stosowanie przed zabiegiem, jako uzupełnienie standardowej diety, pozwoli wzmocnić organizm i uzupełnić niezbędne witaminy i mikroelementy przed nieuniknionym osłabieniem w wyniku przebytej operacji. W okresie rekonwalescencji może stanowić wyłączną, pełnowartościową dietę. Jest to pomocne, gdy przyjmowanie stałych pokarmów jest przez jakiś czas niemożliwe lub utrudnione.

sizer

Fresubin Energy Drink o smaku czekoladowym 4 x 200 ml

29,99 zł
sizer

Fresubin Energy Drink o smaku truskawkowym 4 x 200 ml

29,99 zł
sizer

Fresubin Energy Drink o smaku czarnej porzeczki 4 x 200 ml

29,99 zł
sizer

Fresubin Energy Drink o smaku neutralnym 4 x 200 ml

29,99 zł
sizer

Fresubin Energy Drink o smaku waniliowym 4 x 200 ml

19,99 zł

Konsystencja jogurtu naturalnego umożliwia picie produktu prosto z butelki. Stosowanie tego typu odżywek medycznych powinno odbywać się zawsze po uprzedniej konsultacji z lekarzem i zgodnie z zaleconym dawkowaniem. Wysokoenergetyczne i bogate w białko preparaty Fresubin Energy Drink dostępne są w czterech smakach: truskawkowym, czekoladowym, waniliowym oraz czarnej porzeczki. Dostępność różnych wariantów smakowych ma znaczenie przy długotrwałym czy wyłącznym żywieniu, zapewniając pacjentowi różnorodność lub możliwość wyboru ulubionej opcji. Dieta bazująca na tych produktach specjalnego przeznaczenia jest dietą bezresztkową (z wyjątkiem smaku czekoladowego), pełnowartościową oraz wolną od glutenu, syropu glukozowego oraz laktozy.

3 opakowania produktu pozwalają na pokrycie dziennego zapotrzebowania osoby dorosłej na niezbędne składniki odżywcze i witaminy. Odżywki nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 1 roku życia i wymagana jest szczególna ostrożność w przypadku podawania ich dzieciom poniżej lat 6. Przyjmując napój, należy robić to powoli oraz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Po otwarciu butelki można przechowywać ją w lodówce maksymalnie 24 godziny. Produkt nie jest przeznaczony dla osób chorych na galaktozemię.