Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Krople i areozole
Krople i areozole
Średnia ocena: 4.8 Na podstawie: 72 ocen

Krople i aerozole na alergię bez recepty

Walka z objawami alergii może być uciążliwa. Podrażnione spojówki, śluzówka nosa czy ból głowy to tylko niektóre z dolegliwości, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, żyjąc z alergią. W ofercie Apteki HIT zebraliśmy szeroki wybór preparatów dedykowanych do doraźnego stosowania w przypadku wystąpienia objawów alergii. Polecamy krople do oczu na alergię, które przyniosą ulgę w bólu i pomogą ukoić podrażnioną śluzówkę. Jeśli zmagasz się z nawracającymi sezonowo objawami alergii, zaopatrz się także w spray do nosa na alergię. Zawarte w nim składniki aktywne pomagają obkurczyć śluzówkę i zminimalizują dyskomfort. Popraw komfort codziennego funkcjonowania z objawami alergii. 

sizer

Acatar Control aerozol do nosa 15 ml

19,50 zł
sizer

Woda morska hipertoniczna APTEO 30 ml

14,90 zł
sizer

Quixx Alergeny spray do nosa 30 ml

22,59 zł
sizer

Fenistil krople doustne 20 ml Import równoległy

22,50 zł
sizer

Nasometin Control aerozol do nosa 60 dawek

22,36 zł
sizer

Ektin krople do oczu 10ml

33,99 zł
sizer

Otrivin Allergy aerozol 15 ml

20,90 zł
sizer

Nasometin Control aerozol do nosa 120 dawek

35,65 zł
sizer

Azelastin Comod 0,5 mg/ml krople do oczu 10 ml

27,40 zł
sizer

Allergo-Comod krople 10ml

17,75 zł
sizer

Momester Nasal aerozol do nosa 60 dawek

22,36 zł
sizer

Azelastin POS 1mg/ml aerozol do nosa 10 ml

35,30 zł
sizer

Allergodil 0.1% aerozol do nosa 10 ml

40,99 zł
sizer

Xylodex 0,05% regeneracja aerozol do nosa 10 ml

15,72 zł
sizer

Xylodex 0,1% regeneracja aerozol do nosa 10 ml

15,19 zł
sizer

Woda morska hipertoniczna APTEO CARE 100 ml

20,90 zł
sizer

Polcrom krople do oczu 10 ml

12,99 zł
sizer

Alleoptical 20 mg/ml krople do oczu 10 pojemników jednodawkowych

16,74 zł
sizer

Allergyl spray ochronny antyalergiczny 200 dawek

24,99 zł
sizer

Pronasal Control aerosol do nosa 60 dawek

23,00 zł
sizer

Nosolan Żel Nawil.-Łagodz.d/nosa 50g

22,14 zł
sizer

Starelltec Alergia krople do oczu 5 ml

26,64 zł
sizer

Cromohexal krople do oczu 10 ml

11,66 zł
sizer

CromoHexal aerozol do nosa 30 ml

22,36 zł

Krople na alergię dostępne w ofercie Apteki HIT

Proponujemy wybór preparatów, które pomogą uśmierzyć objawy sezonowych alergii oraz reakcji alergicznych, o różnej przyczynie. Jak wie każda osoba z alergią, codzienne funkcjonowanie w sezonie pylenia roślin lub w otoczeniu w którym natknąć się można na alergeny, takie jak roztocza, kurz, sierść zwierząt czy zarodniki pleśni, może być niezwykle uciążliwe.

W naszej ofercie zaopatrzysz się w dostępne bez recepty:

  • krople do nosa na alergię,
  • krople do oczu na alergię,

które zawierają w swoim składzie składniki antyhistaminowe, o działaniu odczulającym oraz substancje pielęgnacyjne, których celem jest złagodzenie dyskomfortu, bólu, swędzenia czy podrażnień śluzówki. Bezpieczne krople na alergię warto mieć w swojej domowej apteczce, nawet jeśli sezonowa alergia czy katar sienny nie są dolegliwościami, z którymi musisz się mierzyć. Ich receptura daje także ulgę w stanach przeziębienia, nieżytu nosa czy podrażnienia oczu, wywołanych suchością powietrza lub innymi czynnikami.

Skuteczne krople do nosa na alergię

W naszej ofercie dostępne są aerozole, spraye oraz krople do nosa na alergię, polecane w szczególności do łagodzenia objawów kataru alergicznego. Określany jest on często również jako katar sienny. Jest jednym z tych objawów alergii, które najbardziej utrudniają funkcjonowanie w ciągu doby. Objawia się nieżytem nosa, rozpulchnioną śluzówką oraz wodnistym katarem. W ciągu dnia, a także nocą, można odczuwać trudności z oddychaniem, wrażenie zatkanego nosa oraz ociężałość głowy. Spray do nosa na alergię pomaga zwalczać zarówno katar sienny, jak również ogranicza obrzęk nosa. Wpływają na to składniki przeciwhistaminowe (przeciwalergiczne), najczęściej takie jak ksylometazolina, która ma za zadanie: 

  • obkurczyć naczynia krwionośne,
  • zmniejszyć obrzęk śluzówki,
  • przyśpieszyć jej regenerację.

Spray na katar sienny może być stosowany doraźnie, w momencie wystąpienia dokuczliwych dolegliwości. Pomaga udrożnić drogi oddechowe przed snem, a także poprawia komfort funkcjonowania w ciągu dnia. Stężenie substancji aktywnych jest dobrane w taki sposób, aby nie wpływało na performance w ciągu dnia.

Polecamy w preparaty w formie kropli do nosa, które aplikuje się za pomocą wygodnych w użyciu dozowników. Aerozol jest podawany w taki sposób, aby maksymalnie wesprzeć jego działanie oraz ułatwić wchłanianie. Spray do nosa na alergię dostępny jest w wariantach dedykowanych dla dzieci oraz dorosłych.

Ulga dla podrażnionych oczu – krople do oczu na alergię

Łagodzące krople na alergię mogą być stosowane w przypadku wystąpienia objawów kataru siennego oraz zwykłego przeziębienia. Uczulenie może powodować opuchliznę oczu i podrażniać śluzówkę. W przypadku nieżytu nosa bardzo często oddycha się przez usta, do powoduje, że ciepłe i suche powietrze, które wdychamy, unosi się w górę, dodatkowo przyczyniając się do powstawania podrażnień oczu. Suchość oka może wynikać również z czynników środowiskowych lub trybu pracy. W naszej ofercie znajdziesz krople do oczu na alergię marek takich jak Cromohexal, Starelltec czy Ektin, które zawierają w sobie składniki o działaniu łagodzącym i nawilżającym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Uzupełnij zasad preparatów na alergię, dostępnych w atrakcyjnych cenach.