Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Zapalenie ucha
Zapalenie ucha
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 80 ocen
Postać
Działanie
Główne składniki
Problem
Część ciała
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Leki na zapalenie ucha bez recepty dostępne w naszej aptece internetowej.

Jeśli czujesz mocny i pulsujący ból ucha, któremu dodatkowo towarzyszy gorączka lub ogólne złe samopoczucie może to oznaczać, że masz zapalenie ucha. W internecie bez problemu dostaniesz leki i tabletki na zapalenie ucha bez recepty, także na stronie, na której obecnie jesteś. 

sizer

ENTitis smak truskawkowy 30 pastylek do ssania

57,99 zł
sizer

Argol Essenza Balsamica Płyn 100 ml

18,99 zł
sizer

Argol Essenza Balsamica spray 8 ml

10,49 zł
sizer

Argol Essenza Balsamica płyn 50 ml

15,50 zł
sizer

Ucholek forte krople do uszu 20 ml

19,99 zł
sizer

Otoargent krop. do uszu 15 ml

20,77 zł
sizer

Ototalgin krople 10 g

21,40 zł
sizer

Otinum 20% krople do uszu 10 g

27,97 zł
sizer

Cue krople do uszu 30 ml

22,90 zł
sizer

Fonix Ból Uszu spray 15 ml

24,50 zł
sizer

Ottilan Med krople do uszu 15 ml

19,80 zł
sizer

Ucholek krople do uszu 20 ml

17,89 zł
sizer

CUE KROPLE DO USZU 15 ML

19,90 zł
sizer

OtoXaral krople do uszu 10 ml

17,01 zł
sizer

Aurimax spray 10 ml

22,36 zł

Zapalenie ucha - jakie objawy mu towarzyszą?

Powodów zapalenia ucha może być kilka. Najczęściej jednak przyczyną zapalenia ucha jest infekcja, która dostaje się do błony bębenkowej z nosogardła lub z nosa. Dlatego nie należy ignorować infekcji górnych dróg oddechowych i zacząć stosować leki już przy pierwszych objawach choroby. Zanim jednak zdecydujesz się na leki na zapalenie ucha bez recepty, warto wiedzieć jakie objawy wskazują na to, że je masz. Podstawową oznaką jest nasilający się, często pulsujący, ból ucha, zwłaszcza przy żuciu pokarmu. Infekcji może też towarzyszyć wyciek z ucha, obrzęk czy też zaczerwienienie przewodu słuchowego. Mocna postać zapalenia ucha, może spowodować także upośledzenie słuchu. Skoro wiemy już jakie objawy mogą wskazywać na to, że masz zapalenie ucha, dowiedzmy się jaki lek na zapalenie ucha możesz zastosować bez wizyty u lekarza. 

Leki na zapalenie ucha bez recepty - co masz do wyboru?

W naszej aptece internetowej Hit masz wiele leków na zapalenie ucha do wyboru. Możesz wybrać zwykły płyn, który jest pochodzenia roślinnego, gdzie olejki roślinne stanowią substancje czynną. Posiada on aż trzy najsilniejsze olejki, które działają przeciw drobnoustrojom chorobotwórczym. Oprócz tego możesz się zdecydować na spray do uszu, to popularne leki na zapalenie ucha. Często w tego rodzajach lekach także znaleźć można olejki i wyciągi w składzie, a ich ogromnym plusem jest łatwy i wygodny sposób aplikacji preparatu. Innym dostępnym lekiem na zapalenie ucha bez recepty są krople. W ich składzie również znajdują się różnego rodzaju wyciągi, a często także glicerol. Różnią się sposobem aplikacji od wcześniej wspomnianych spray-ów. Niezależnie na który lek na zapalenie ucha się zdecydujesz, większość z nich pozwoli stopniowo uśmierzyć ból, a także utrzymać optymalną wilgotność w przewodzie słuchowym. Dzięki nim można zmniejszyć też obrzęk występujący przy zapaleniu ucha.

Oczywiście należy pamiętać, że leki na zapalenie ucha dostępne bez recepty wspomagają jego leczenie, jednak warto zwłaszcza w ostrzejszych przypadkach, ale nie tylko, skontaktować się z lekarzem. Leki te należy stosować ściśle z wytycznymi zawartymi w ulotce lub według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać dawki zalecanej w ulotce. 

 

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć ogromny wybór leków na zapalenie ucha, możesz ich wyszukać po cenach (od najniższej lub od najwyższej), a także uszeregować je alfabetycznie lub po popularności wśród klientów. Wszystko aby ułatwić wybór odpowiedniego preparatu na zapalenie ucha bez recepty. Leki na zapalenie ucha dostaniesz u nas już od kilkunastu złotych, dlatego jesteśmy pewni, że każdy szukający preparatu znajdzie odpowiedni dla siebie. 

 

Warto wiedzieć, że wiele z leków, w tym także niektóre leki na zapalenie ucha, należy przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Dlatego na naszej stronie internetowej proponujemy sposób dostawy, który zapewnia preparatów odpowiednie warunki w trakcie transportu. Za zakupy powyżej 300 złotych, ten sposób dostawy dostępny jest już za jedyne 9,99 zł. 

 

Oprócz tego produkty oraz leki na zapalenie ucha, które zostały zamówione do godziny 13:00 są wysyłane do klientów jeszcze tego samego dnia. Dostawa zazwyczaj trwa 1-2 dni roboczych, dlatego masz pewność, że otrzymasz potrzebne preparaty szybko i bezpiecznie. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące leków na zapalenie ucha bez recepty zapraszamy do kontaktu poprzez nasz chat dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 15:30. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię wątpliwości.