Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Zatoki
Zatoki
Średnia ocena: 4.8 Na podstawie: 82 ocen
Postać
Problem
Wiek

Skuteczne leki na zatoki bez recepty.

Zapalenie zatok to coraz częstsze schorzenie, które dotyczy już nie tylko dorosłych, ale także i dzieci. W razie choroby dobrze wiedzieć jakie leki na zatoki warto posiadać i stosować w przypadku zapalenia zatok. Wybór jest dość szeroki, dlatego dobrze wiedzieć co wybrać.

sizer

Erdomed Muko 10 sasz.

19,99 zł
sizer

Xylometazolin VP 1mg/g 10ml

5,90 zł
sizer

Bionorica Sinupret 50 draż.

39,99 zł
sizer

Verbascon zatoki 30 tabl.

17,09 zł
sizer

Irigasin zestaw uzupełniający 30 saszetek

13,99 zł
sizer

Erdomed Muko 20 sasz.

29,90 zł
sizer

Bionorica Sinupret krople 100 ml

30,99 zł
sizer

Bionorica Sinupret 100 draż.

67,99 zł
sizer

Irigasin zestaw 12 saszetek + butelka

19,99 zł
sizer

Pelavo Nos i zatoki syrop 120 ml

31,79 zł
sizer

SinuApteo 60 kaps.

21,90 zł
sizer

Vicks AntiGrip MAX 14 sasz.

30,80 zł
sizer

Sinulan Express forte aerozol 15 ml

29,99 zł
sizer

Bionorica Sinupret Extract 20 tabl.

38,99 zł
sizer

Gargarin Zatoki zestaw uzupełniający 32 saszetki

12,73 zł
sizer

Zatogrip Kids syrop dla dzieci od 3 roku życia smak malinowy 120 ml

24,99 zł
sizer

Pelafen Kid 3+ zatoki i nos smak malinowy 100 ml

21,29 zł
sizer

Fixsin zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok 30 sasz.

21,33 zł
sizer

Sinulan Forte 60 tabl.

47,99 zł
sizer

Rinozine Zatoki 60 kapsułek

15,02 zł
sizer

Zestaw do płukania nosa i zatok Apteo 1 but. + 12 sasz.

21,90 zł
sizer

Zestaw uzupełniajacy do płukania nosa i zatok APTEO 30 sasz.

15,50 zł
sizer

Gargarin Zatoki zestaw podstawowy 16 saszetek

16,04 zł
sizer

ClinSin med 30 sasz.

13,47 zł
sizer

HydroNasin ksylitol zestaw uzupełniający 20sasz.

22,99 zł
sizer

Nasodren aerozol do nosa 50 mg 1 op.

29,90 zł
sizer

NACECIS 600 mg 10 tabletek musujących

14,49 zł
sizer

ClinSin Med zestaw do płukania zatok irygator + 16 saszetek

22,46 zł
sizer

Zatoxin 60 tabl.

31,80 zł
sizer

Zatocan Forte smak truskawkowy 240 g

22,47 zł
sizer

Sinulan Rinse Zestaw do płukania nosa i zatok + irygator 12 sasz.

13,99 zł
sizer

Zatoxin Rinse zestaw uzupełniający 30 sasz.

15,94 zł

Zapalenie zatok czym się charakteryzuje - symptomy.

Aby kupić leki na zatoki bez recepty, dobrze znać najpierw najbardziej typowe symptomy tego schorzenia, tak aby mieć pewność, że właśnie to nas dopadło. Charakterystyczne objawy, które towarzyszą zapaleniu zatok to:

 

 

  • utrudniający oddychanie niedrożny nos;
  • zielonkawa lub żółtawa wydzielina z nosa;
  • gorączka lub stan podgorączkowy;
  • zaburzenia lub utrata węchu;
  • dolegliwości bólowe w obrębie twarzy i głowy.

Jeśli chorujesz na zapalenie zatok lub podejrzewasz, że to właśnie to Cię męczy warto skontaktować się oczywiście z lekarzem, a leki na zatoki bez recepty są wyjściem doraźnym. Nieleczone zapalenie zatok może prowadzić do różnego rodzaju powikłań, dlatego nie należy go bagatelizować. Zwłaszcza jeśli mimo zastosowania leków na chore zatoki objawy nie ustępują, należy udać się do lekarza.

Jakie leki przeciwzapalne na zapalenie zatok?

Już wiesz, że zatkanym zatokom może towarzyszyć wydzielina z nosa, a także opuchlizna i stan zapalny. Oprócz tego możesz odczuwać uczucie ucisku i ból, zwłaszcza przy pochylaniu się. Jak więc najlepiej udrożnić nos i zatoki? Najbardziej popularnymi lekami na zatoki bez recepty są te niwelujące ból oraz powoduje obkurczanie się naczyń krwionośnych. Masz do wyboru krople lub spraye na zatoki, które aplikujesz bezpośrednio do nosa. Dobre leki na zatoki to także tabletki doustne, które powodują zmniejszenie dolegliwości bólowych. Popularną substancją czynną w lekach na chore zatoki jest ibuprofen. Jest on składnikiem w tabletkach ale także w syropach, czy przygotowywanych z saszetek roztworów do picia. Innym popularnym produktem, zyskującym ostatnio na popularności, są specjalne zestawy, służące do płukania (irygacji) zatok. To bardzo dobry sposób na ich oczyszczenie, który każdy bez problemu może samemu wykonać w zaciszu domowym. Ich główną zaletą jest łatwość oraz szybkość ich zastosowania, co powoduje zmniejszenie objawów bólowych, a także ułatwienie oddychania. Klienci wybierają często ten wariant przy chorobie u dzieci, bo jest to z pewnością bezpieczna metoda.

 

To jaki lek na zatoki będzie dla Ciebie najlepszy zależy od wielu czynników. Po pierwsze od tego jak rozległe jest zapalenie oraz od jego intensywności. Zapalenie zatok może mieć podłoże wirusowe, bakteryjne bądź grzybicze. Od tego co jest jego przyczyną w dużej mierze zależy także, jaki lek na zatoki będzie najlepszy do jego pokonania. Do oczyszczenia zatok można zastosować także inhalację z dodatkiem olejków eterycznych. 

 

W naszej aptece Hit z pewnością znajdziesz wszystkie potrzebne leki na zapalenie zatok. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju skutecznych leków na zatoki, zarówno tabletki, saszetki do sporządzania zawiesiny doustnej, jak i zestawy do irygacji zatok. Wybierz te, które wydają Ci się najbardziej odpowiednie i wygodne dla Ciebie. 

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących leków za zatoki oraz wszystkich innych naszych produktów możesz się z nami skontaktować na naszym chacie. Dostępny jest on w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30. Nasi pracownicy postarają się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i doradzić, który lek na zatoki bez recepty będzie dla Ciebie odpowiedni. 

 

Jeśli uda Ci się złożyć zamówienie do godziny 13:00, wyślemy do Ciebie wybrane produkty jeszcze tego samego dnia. Dostawa trwa zazwyczaj jeden do dwóch dni roboczych, dzięki temu masz pewność, że wybrane przez Ciebie leki dotrą bardzo szybko i pomogą w zwalczaniu dolegliwości. Za zakupy o wartości 300 złotych gwarantujemy darmową dostawę. Masz u nas także możliwość wybrania transport produktów leczniczych w gwarantowanej temperaturze 5-25°C.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta leków na zatoki bez recepty.