Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Wspomaganie płodności
Wspomaganie płodności
Średnia ocena: 4.6 Na podstawie: 100 ocen
Postać
Działanie
Główne składniki
Problem
Część ciała
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Wspomaganie płodności

Moment starania się o potomka to dla przyszłych rodziców pełen radosnego oczekiwania. Starania o poczęcie dziecka mogą być jednak utrudnione przez rozmaite czynniki, zarówno zewnętrznych, jak również tych związanych ze zdrowiem partnerów. Obecnie problemem bardzo często okazuje się nadmierny stres, związany np. z presją oraz ogólnym napięciem. Aby zatem móc wspomagać szansę na poczęcie dziecka, warto sięgnąć po suplementy na płodność dostępne bez recepty.

sizer

Miositogyn Gt 30 saszetek

49,90 zł
sizer

OLIMP Selen 110 mcg 120 tabl.

17,86 zł
sizer

Inofolic Combi 60 kaps.

Wsparcie w okresie planowania powiększenia rodziny
79,99 zł
sizer

Ovarin 60 tabl.

54,99 zł
sizer

Navitin tabletki 20 szt.

31,50 zł
sizer

OLIMP Chela-Cynk 30 kaps.

15,94 zł
sizer

Supramen 120 kaps.

141,97 zł
sizer

Conceive Plus żel wspomagający płodność 75 ml

72,09 zł
sizer

Solgar Mio-Inozytol 1500 mg 50 kapsułek

44,90 zł
sizer

Conceive Plus lubrykant wspomagający płodność aplikatory 8 sztuk

71,77 zł
sizer

Parenton 60 kaps.

44,90 zł
sizer

Profertil Female 28 tabl. + 28 kaps.

187,23 zł
sizer

Proxeed Women 30 sasz.

166,39 zł
sizer

FertilMan 30 kaps.

65,15 zł
sizer

Profertil Female 84 tabletki + 84 kapsułki

640,00 zł
sizer

FertilMan Plus 120 tabl.

196,95 zł
sizer

Miovarian 60 sasz.

98,31 zł
sizer

Conceive Plus aplikatory z lubrykantem 3 szt.

30,99 zł
sizer

Androvit Plus 30 kaps.

12,71 zł
sizer

PROfertil 180 kaps.

640,93 zł
sizer

PROfertil 60 kaps.

256,80 zł

W ofercie Apteki HIT dostępne są preparaty dedykowane zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, którzy chcą zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia dziecka. Staranie się o dziecko jest jednak procesem delikatnym. Jeśli na którymś jego etapie pojawiają się trudności lub niesprzyjające warunki, rozpoczęcie ciąży może odwlekać się w czasie.

Polecamy bezpieczne dla przyszłych rodziców suplementy oraz tabletki na płodność, które zawierają w sobie składniki wpływające korzystnie na potencję, zwiększające libido, a także wzmacniające cały organizm. Proponujemy także produkty takie jak żele i lubrykanty, których receptura dodatkowo wspomaga szanse na poczęcie dziecka, zwiększając jednocześnie komfort partnerów w czasie współżycia.

Preparaty oraz tabletki zwiększające płodność w asortymencie Apteki HIT

Efektywne wspomaganie płodności zaczyna się od dbałości o dobrą formę organizmu. Z tego względu specjaliści polecają aby w czasie starań o dziecko zrezygnować z używek, takich jak alkohol czy papierosy, a także zwrócić szczególną uwagę na jakość naszego codziennego jadłospisu.

Suplementy na płodność to preparaty oparte na naturalnych składnikach oraz składnikach mineralnych jak cynk czy selen, których niedobory mogą mieć bezpośrednie przełożenie na problemy z poczęciem dziecka. W sprzedaży dostępne są także tabletki na zwiększenie płodności, których zadaniem jest wspomaganie poprawy jakości nasienia partnera. W przypadku wystąpienie długotrwałych problemów w tej swerze warto jednak zasięgnąć porady specjalisty.

Suplementy i tabletki zwiększające płodność dla kobiet

O płodności kobiety decyduje przede wszystkim prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego. Tabletki zwiększające płodność dla pań zawierają w sobie kompleksy składników, które wspierają prawidłową pracę układu hormonalnego i rozrodczego, przyczyniając się do uregulowania gospodarki hormonalnej. Istotne w tym zakresie są składniki takie jak: 

  • witamina D – która bierze udział w procesach podziału komórek i wzmacnia układ odpornościowy,
  • witaminy z grupy B – wśród których warto uzupełniać witaminę B6, B12 oraz kwas pantotenowy (witamina B5) wspiera metabolizm energetyczny i syntezę istotnych dla organizmu substancji,
  • inozytol – (witamina B8) to substancja, która ma wpływ na działanie układu nerwowego, a także procesy związane z płodnością,
  • kwas foliowy – niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz prawidłowego rozwoju płodu.

Tabletki na płodność dla mężczyzn

Asortyment Apteki HIT obejmuje także preparaty na płodność dla mężczyzn. Problemy związane z poczęciem dziecka mogą mieć różnorodne podłoże, od znikomej ilości ruchu, po kiepską dietę czy indywidualne uwarunkowania organizmu. Suplementy oraz tabletki na płodność dla mężczyzn zawierają w sobie kompleksy substancji, które wspomagają zwiększenie libido, prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych oraz gospodarkę testosteronu w organizmie.

Dostępne w sprzedaży suplementy na płodność dla mężczyzn zawierają w sobie składniki takie jak cynk, selen, żelazo, koenzym Q10, kwas foliowy, a także kompleksy witamin (A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, niacyna, biotyna). Składniki te wspierają prawidłowe funkcje organizmu związane z wydolnością, a także przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, poprawy jakości nasienia, walki ze zmęczeniem i stresem. Wszystko to składa się na efektywne wspieranie płodności i funkcji rozrodczych, dzięki czemu starania o poczęcie dziecka stają się bardziej owocne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – poprzez uzupełnianie niedoboru ważnych dla organizmu składników, wysokiej jakości suplementy diety mogą znacząco zwiększyć szanse na poczęcie dziecka.