Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Stawy, mięśnie, kości
Stawy, mięśnie, kości
Średnia ocena: 4.4 Na podstawie: 94 ocen
Postać
Działanie
Główne składniki
Problem
Część ciała
Rodzaj skóry
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Suplementy, tabletki, saszetki, leki na stawy bez recepty

W aptece Hit możecie Państwo kupić suplementy, tabletki, saszetki i leki na stawy, mięśnie oraz kości bez recepty. Są to preparaty stworzone z myślą o profilaktyce chorób, których objawami mogą być bóle stawów, zesztywnienie mięśni, niewłaściwe funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz zmniejszenie zakresu ruchów. Dzięki oferowanym środkom można przeciwdziałać tym i podobnym dolegliwościom. 

Baner_Kolagen_Activ_AptekaHit_982x368 (1)

Polecane produkty
sizer

Orton Flex 30 saszetek

34,34 zł
sizer

Orton Flex 30 saszetek

34,34 zł
sizer

Witamina D3 2000 IU 60 kapsułek (Bellis)

Wysoka jakość!
9,99 zł
sizer

Voltaren MAX 2% żel 180 g

43,90 zł
sizer

Diclotica żel 100 g

9,06 zł
sizer

Calperos 1000 mg 100 kapsułek

43,99 zł
sizer

Orton Flex 30 sasz. + 4 sasz.

38,90 zł
sizer

Orton Flex 30 saszetek

34,34 zł
sizer

Olfen Max żel przeciwbólowy 100 g

27,71 zł
sizer

Olfen Max żel przeciwbólowy 50 g

21,29 zł
sizer

Voltaren MAX 2% żel 100 g

43,76 zł
sizer

4 Flex 30 sasz.

67,90 zł
sizer

Koncentrat z omułka zielonowargowego 500 mg 170 kapsułek Sanct Bernhard

59,39 zł
sizer

Koncentrat z omułka zielonowargowego 500 mg 340 kapsułek Sanct Bernhard

114,80 zł
sizer

Vitrum D3 Forte 120 kaps.

22,85 zł
sizer

Oleofarm Collaflex 120 kapsułek

60,67 zł
sizer

Artresan Efekt 30 kaps

56,01 zł
sizer

Doppelherz Aktiv Na stawy complex 60 kaps.

42,25 zł
sizer

Doppelherz Aktiv Na stawy Forte 60 kaps.

42,64 zł
sizer

Doppelherz Aktiv Na skurcze 30 tabl.

12,83 zł
sizer

Molekin Osteo 60 tabl.

24,49 zł
sizer

Litozin Forte 90 kaps.

26,08 zł
sizer

Litozin kolagen 30 tabl.

42,68 zł
sizer

Ostercal 1250 D 90 tabl.

40,55 zł
sizer

Orton Flex 30 kaps.

17,99 zł
sizer

FlexiStav Xtra 30 sasz.

72,65 zł
sizer

Itami plastry lecznicze 140 mg 10 szt.

59,90 zł
sizer

Doppelherz Aktiv Na stawy 30 kaps.

25,30 zł
sizer

Acerin Cool Relax żel chłodzący do nóg 150 ml

8,27 zł
sizer

Traumon żel 50 g

18,55 zł
sizer

OLIMP Calcium D3 Forte 60 tabl.

18,99 zł
sizer

Marine Collagen kolagen morski 90 kaps.

64,03 zł
sizer

Dicloziaja żel 100 g

12,31 zł
sizer

Amol 250 ml

29,99 zł

To preparaty dedykowane dla osób w różnym wieku: zarówno dla aktywnych fizycznie i sportowców, jak również dla wszystkich, którzy doświadczają dolegliwości ze stawami i kośćcem, których podłożem jest kiepska dieta lub wiek. Proponujemy leki na stawy bez recepty, preparaty które pomogą przy bólu mięśni, jak np. przy obrzękach i stłuczeniach, które są częstym efektem intensywnego treningu i aktywności fizycznej. W naszej ofercie dostępne są spraye chłodzące oraz suplementy po które warto sięgać aby uchronić się osteoporozy, bólu reumatycznego czy częstych skurczy.

Leki na stawy bez recepty – pomoc w zwiększaniu mobilności

W sprzedaży proponujemy przede wszystkim suplementy oraz leki na stawy które zawierają w sobie glukozaminę, czyli substancję stanowiącą podstawowy budulec chrząstki. Jej regularne stosowanie wykazuje korzystny wpływ na kondycję całego układu ruchowego.

Glukozamina to aminocukier, który w suplementach diety występuje jako siarczan glukozaminy bądź chlorowodorku, a w organizmie człowieka stanowi główny składnik budulcowy chrząstki stawowej. W przypadku wystąpienia niedoborów tej substancji można narazić się na pogorszenie jakości chrząstki, a w efekcie także wystąpienie dolegliwości bólowych i dyskomfortu. Niestety, nie jest możliwe dostarczenie glukozaminy do organizmu wraz z pożywieniem. Dlatego też leki na stawy bez recepty z glukozaminą zalecane są jako suplementacja:

  • w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego, 
  • dla osób starszych (produkcja glukozaminy staje się nieproporcjonalnie mała w stosunku do potrzeb organizmu, w wyniku czego warto ją suplementować), 
  • oraz w czasie rekonwalescencji po urazach.

Glukozamina bierze udział w syntezie proteoglikanów, co wpływa bezpośrednio na wzmocnienie oraz regenerację stawów. Substancja ma także działanie przeciwzapalne. Dostępne w naszej ofercie preparaty zawierają także chondroitynę, która ochrania stawy, a dodatkowo umożliwia im bezpieczny ruch. 

Najlepsze leki na wzmocnienie kości i stawów

W naszym asortymencie leki na wzmocnienie kości i stawów bez recepty. Układ kostny odgrywa niezwykle istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, to jasne. Odpowiada bowiem za ochronę głębiej położonych narządów, wspiera mięśnie i stawy, a także pełni funkcję krwiotwórczą. Kości zbudowane są przede wszystkim z tkanki łącznej i chrzęstnej. W dużym stopniu wspomagają narząd ruchu, a żeby utrzymać je w odpowiedniej kondycji, należy dbać o dietę i regularny wysiłek fizyczny. Niemniej jednak tak rozumiana profilaktyka nie zawsze jest wystarczająca.

Dla wzmocnienia kości kluczowe jest dostarczanie do organizmu takich składników jak wapń oraz witamina D3, która znacznie ułatwia jego wchłanianie. Dzięki temu zarówno wapń dostarczany z pożywienia, jak i z preparatów suplementacyjnych może działać efektywnie, wzmacniając strukturę kośćca. Po podobną suplementację powinny sięgać przede wszystkim osoby starsze oraz kobiety w okresie menopauzy.

Z wiekiem dochodzi do naturalnego procesu zmniejszenia się gęstości kości, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa również leki na wzmocnienie kości, które mogą stanowić rozwiązanie tego problemu. Sprawia to, że regularna suplementacja proponowanych produktów pozwala w kompleksowy sposób zadbać o wszystkie elementy układu ruchowego.

Leki na mięśnie – ulga w bólu i dyskomforcie

Ofertę uzupełniają suplementy i leki na mięśnie z kwasem hialuronowym i kolagenem. Są to związki, które dogłębnie wnikają do tkanek, poprzez silne działanie nawilżające i regenerujące, zwiększają sprawność mięśni i kości, a także prowadzą do spowolnienia procesu degeneracji stawów. Poszczególne preparaty dostępne w ofercie HIT Apteki mają działanie łagodzące, regenerujące, przeciwbólowe i zmniejszające obrzęk tkanek.

W naszym asortymencie dostępne są:

  • suplementy diety, zawierające składniki, które pomagają w regeneracji mazi stawowej oraz wspomagają zwiększenie gęstości kości,
  • preparaty do stosowania zewnętrznego, jak żele i spraye, które można stosować doraźnie na stłuczenia oraz obrzęki,
  • iniekcje dostawowe, dedykowane dla pacjentów zmagających się ze zmianami zwyrodnieniowymi,
  • preparaty łagodzące bóle reumatyczne,
  • suplementy zawierające magnez, które pomagają wspierać prawidłową pracę układu nerwowego i zniwelować występowanie skurczów

Z kolei pacjentom cierpiącym na problemy związane z reumatoidalnym zapaleniem, osteoporozą oraz chorobami zwyrodnieniowymi oferujemy preparaty przeciwbólowe do stosowania zewnętrznego oraz w formie suplementów diety. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!