Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Tabletki na rzucenie palenia
Tabletki na rzucenie palenia
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 86 ocen

Tabletki na rzucenie palenia

Apteka Hit oferuje tabletki oraz inne preparaty na rzucenie palenia, które w opiniach pacjentów i specjalistów mogą okazać się pomocne w walce z nałogiem. Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych to długotrwały, trudny proces nieraz trwający całymi miesiącami. Oferujemy profesjonalne preparaty pomagające w złagodzeniu dolegliwości związanych odstawieniem nikotyny, z którymi zmagają się osoby pragnące rzucić palenie.

sizer

Niquitin Mini 1,5 mg 20 tabl.

17,99 zł
sizer

Nicorette Coolmint 2 mg 20 tabl.

19,99 zł
sizer

Nicorette Coolmint 4 mg 20 tabl.

19,99 zł
sizer

Nicorette Fruit 4 mg 20 tabl. do ssania

Array
19,99 zł
sizer

Tabex 1,5 mg 100 szt.

70,59 zł
sizer

Desmoxan 1,5 mg 100 tabletek

78,63 zł
sizer

NiQuitin 4 mg pastylki do ssania 72 szt.

83,70 zł
sizer

Recigar 1,5 mg 100 tabl.

70,51 zł
sizer

Niquitin 2 mg pastylki do ssania smak miętowy 72 szt.

74,99 zł

W dymie tytoniowym występują setki szkodliwych pierwiastków i związków chemicznych, w tym między innymi chlorek winylu, rtęć, cyjanowodór, arsen, polon, ołów czy kadm. Sam nałóg w większości przypadków prowadzi do zniszczenia układu oddechowego i pokarmowego, a także degeneracji układu krwionośnego, nerwowego oraz rozrodczego. Wymienione toksyny wpływają negatywnie na całe ciało oraz psychikę, samo zaś uzależnienie jest przewlekłe i nawracające, co dodatkowo utrudnia wyjście z nałogu, który może powodować między innymi nowotwór płuc, udar mózgu czy chorobę niedokrwienną serca.

Na tej podstronie naszej apteki internetowej dostępne są preparaty na rzucenie palenia w różnych formach, w tym tabletki do ssania, gumy do żucia, spraye, plastry i listki. Zgodne opinie użytkowników wskazują na fakt, że niewielkie dawki nikotyny, które zawiera większość z nich, mogą stanowić znaczące wsparcie na każdym etapie wychodzenia z nałogu. Oferowane środki dostępne są bez recepty i uwalniają substancję czynną do organizmu stopniowo, w ściśle określonej przez producenta dawce podczas ssania, przez skórę lub żołądek (siła stężenia oraz ilość aplikacji warunkowane są stopniem nałogu). Zamiast nikotyny może być to cytozyna, czyli nowoczesna substancja wykazująca podobne działanie, lecz przy tym pozwalająca na oczyszczenie organizmu z niepożądanego alkaloidu wywołującego uzależnienie. Proponowane leki powinno się przyjmować, gdy pacjent podejmuje próbę wyjścia z nałogu. Jedynie odpowiednie nastawienie psychiczne i restrykcyjna systematyczność mogą okazać się skuteczne i pozwolą uwolnić się od wyrobów tytoniowych na dobre.