Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Regeneracja
Regeneracja
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 94 ocen

Regeneracja skóry

Aby Twoja skóra zawsze wyglądała młodo i zdrowo potrzebuje odpowiedniego kremu na regeneracje skóry lub maści na regeneracje skóry. Produkty te pozwolą przywrócić Ci dawny młodzieńczy blask, odżywiając ją i skutecznie nawilżając. Wypróbuj specjalistycznych produktów na regeneracje skóry i zapomnij o problemach z nadmiernym przesuszeniem lub przetłuszczaniem. 

Polecane produkty
sizer

Bepanthen Sensiderm krem 50 g

52,90 zł
sizer

Bepanthen Sensiderm krem 50 g

52,90 zł
sizer

Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający 100 g

43,90 zł
sizer

Cetaphil DA Ultra krem instensywnie nawilżający 85 g

41,90 zł
sizer

Sudocrem Expert 60 g

20,90 zł
sizer

Cetaphil Krem nawilżający do ciała 453 g

85,90 zł
sizer

Maść ochronna z witaminą A Hasco 25 g

4,50 zł
sizer

Cetaphil Krem nawilżający do twarzy na dzień 88 ml

59,90 zł
sizer

Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała 236 ml + pompka

49,90 zł
sizer

Cetaphil Pro Itch Control Balsam do nawilżania twarzy i ciała 295 ml

47,90 zł
sizer

Maść z witaminą A Amara 25 g

4,99 zł
sizer

Cetaphil Krem nawilżający do twarzy na noc 48 ml

59,90 zł
sizer

Latopic Krem do twarzy i ciała 75 ml

34,99 zł
sizer

Alantan Plus krem 35 g

10,50 zł
sizer

Sudocrem Expert 125 g

30,90 zł
sizer

Pharmaceris E Emotopic balsam nawilżająco-natłuszczający do pielęgnacji ciała 400 ml

54,90 zł
sizer

Retimax maść z witaminą A 30 g

8,90 zł
sizer

Bepanthen Sensiderm krem 20 g

23,69 zł
sizer

Sudocrem Expert 400 g

54,50 zł
sizer

Dernilan maść 35 g

19,99 zł
sizer

Alantandermoline krem ochronny półtłusty z witaminami A+E 50 g

10,50 zł
sizer

Alantan Maść 2% 30 g

8,90 zł
sizer

Oilatum Emulsja 500 ml

79,91 zł
sizer

Dernilan krem 35 g

19,99 zł
sizer

Elo-baza krem intensywnie natłuszczający 75 ml

22,36 zł
sizer

Pharmaceris E Emotopic kremowy żel myjący do pielęgnacji ciała pod prysznic 400 ml

41,90 zł
sizer

Alantan Plus Altek zasypka 100 g

11,90 zł
sizer

Latopic Emulsja do ciała 200 ml

33,89 zł
sizer

PANTHENOL 10% Pianka Apteo 150 ml.

15,99 zł
sizer

Pharmaceris E Emotopic emulsja do codziennej kąpieli 400 ml

42,90 zł
sizer

TANNO-HERMAL Krem 20 g

18,90 zł
sizer

Alantan Plus Altek zasypka 50 g

7,90 zł
sizer

Ederix krem 200 ml

27,99 zł
sizer

Pharmaceris E Emotopic emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała 75 ml

30,50 zł

Co na regeneracje skóry stóp?

Problem zrogowaceń na stopach, dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zazwyczaj jest to problem, który nie występuje z niczego. Warto poszukać przyczyn powstawania tego problemu, aby wiedzieć jak skutecznie z nim walczyć, odpowiednimi produktami na regenerację skóry.

Zrogowacenia to ogólnie mówiąc, odpowiedź naszej skóry na jej nieprawidłową pielęgnację, można by nawet rzec, iż jest to swoisty bunt i prośba o zwrócenie uwagi na sposoby i metody pielęgnacji. Mogą one także powstawać w wyniku różnych chorób, takich jak: grzybica, łuszczyca, a nawet cukrzyca. Zrogowacenia stóp to także problem osób chodzących w źle dobranym i często nieodpowiednim obuwiu. 

W asortymencie naszej apteki znaleźć można specjalistyczną maść na regeneracje skóry, która działa poprzez stopniowe złuszczanie zrogowaciałego naskórka oraz krem na regeneracje skóry, który odpowiednio nawilży i odnowi naruszoną powierzchnię stóp. 

Odpowiednie produkty pielęgnacyjne dla noworodka. 

Skóra noworodka to skóra, która potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Jest delikatna, wrażliwa i skłonna do wszelkich podrażnień, zwłaszcza w strefie pieluszkowej. W wyprawce maluszka powinny znaleźć się odpowiedni krem na regeneracje skóry oraz maść na regeneracje skóry. Internetowa apteka HIT to także miejsce, w którym znajdziesz odpowiednie płyny do kąpieli na regeneracje skóry, ale i zasypki i inne specjalistyczne produkty dla noworodków i niemowląt.

Odpowiedni krem na regeneracje skóry każdego typu cery.

Aby dobrać odpowiednie produkty w postaci: witamin na regeneracje skóry, kremu na regeneracje skóry lub maści na regeneracje skóry musimy wiedzieć do jakiego typu cery szukamy produktów. 

Wyróżniamy cztery typy cery, a mianowicie są to: cera tłusta, cera mieszana, cera normalna i cera sucha. Musimy również wiedzieć, iż niekoniecznie przez całe życie będziemy posiadali wyłącznie jeden określony typ cery, ponieważ pod wpływem różnych czynników może się ona zmieniać. Na to jaki typ cery posiadamy, może mieć wpływ na przykład: nasza gospodarka hormonalna, czy nawet aktualnie stosowana dieta. 

Na regeneracje skóry w każdym typie cery sprawdzą się inne kremy na regeneracje skóry, czy inne maści na regeneracje skóry. Na przykład przy cerze suchej powinniśmy stawiać na produkty na regeneracje skóry, które przyniosą naszej skórze odpowiednie nawodnienie i odbudowę naskórka. Co na regeneracje skóry tłustej? Przy cerze tłustej szukajmy produktów takich jak krem na regeneracje skóry lub maść na regeneracje skóry, dzięki którym skutecznie złuszczamy martwy naskórek oraz takich produktów na regeneracje skóry, które doskonale zajmą się regulacją sebum. 

Co na regeneracje skóry suchej się nie sprawdzi?

Tak jak istnieją produkty na regeneracje skóry suchej, tak też istnieją produkty na regenerację skóry, które mogą poważnie zaszkodzić suchej cerze. Mianowicie, mając cerę suchą powinniśmy unikać kremu na regenerację skóry lub maści na regenerację skóry, które bazują na takich składnikach jak alkohol. Krem na regeneracje skóry lub każdy inny produkt na regeneracje skóry posiadający w swoim składzie alkohol nie dość, że nie rozwiąże problemu, to jeszcze może nam zaszkodzić i pogorszyć całą sytuację. 

Ponadto zrezygnuj także z wszelkich produktów matujących, ponieważ one także mogą przyczyniać się do powiększania problemu przesuszania skóry. 

To czego jeszcze powinniśmy unikać to nadmierne opalanie na słońcu oraz w solarium. Źle na skórę suchą wpływają także każde tarcia, więc aby tego uniknąć, rezygnujmy z przecierania twarzy wacikami kosmetycznymi. Tylko regularna pielęgnacja, odpowiednimi produktami na regeneracje skóry może przynieść zadowalające efekty.