Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Spalanie tłuszczu
Spalanie tłuszczu
Średnia ocena: 4.4 Na podstawie: 64 ocen

Spalanie tłuszczu

Zebraliśmy wybór bezpieczniejszych suplementów diety dostępnych bez recepty, których zadaniem jest wspomaganie odchudzania i utraty zbędnych kilogramów. Są to tzw. spalacze tłuszczu. To preparaty oparte w większości o składniki pochodzenia naturalnego, które w odpowiedniej kompozycji i stężeniu wspierają zdrową redukcję tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak poprzez stymulację procesu określanego jako termogeneza, czyli wytwarzanie ciepła. W efekcie proces spalania nadmiarowej tkanki tłuszczowej przebiega szybciej, co w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną może prowadzić do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

sizer

Be Slim Fast 60 tabletek

32,90 zł
sizer

Linea fix 20 sasz.

10,10 zł
sizer

Liporedium 60 tabl.

34,24 zł
sizer

OLIMP L-karnityna plus 80 tabletek do ssania

73,90 zł
sizer

Chili Fat Burner 30 kaps.

56,06 zł
sizer

OLIMP L-Karnityna forte plus 80 tabletek do ssania o smaku wiśniowym

78,65 zł
sizer

Flexaslimin 30 saszetek

37,90 zł
sizer

Be Slim Zielona kawa 30 tabletek

29,90 zł
sizer

Herbatka fix Talia-Max z Gorcinia cambogia 20 sasz.

7,48 zł
sizer

OLIMP L-Karnityna 500 forte plus 60 kaps.

69,55 zł
sizer

Bio-CLA z zieloną herbatą 90 kaps.

64,99 zł
sizer

Olimp Therm Line Forte 60 kaps.

44,99 zł
sizer

Olimp Therm Line Fast 60 tabl.

43,99 zł
sizer

Herbatka fix Talia Spalanie 20 sasz.

7,48 zł
sizer

Olimp Therm Line Man 60 tabl.

48,87 zł
sizer

Olimp Therm Line 40+ 60 tabl.

48,30 zł
sizer

Libramed 138 tabletek

93,88 zł
sizer

Solgar Green Tea (Zielona Herbata) wyciąg z liści 60 kapsułek

69,90 zł
sizer

Olimp Therm Line HydroFast 60 tabl.

51,25 zł

Bezpieczne suplementy i spalacze tłuszczu – Apteka HIT

W naszej ofercie dostępne są bezpiecze spalacze tłuszczu, oparte na naturalnych składnikach. Są to przede wszystkim preparaty bezpieczne w użytku. Ich działanie opiera się na stopniowym stymulowaniu przemiany materii oraz procesie termogenezy, bez ryzyka nadmiernej utraty wody czy powikłań. Warto podkreślić, że aby mieć pewność skutecznego działania oraz zapewnić sobie możliwość bezpiecznej utraty zbędnych kilogramów, warto sięgać wyłącznie po sprawdzone spalacze tłuszczu. Apteka HIT jest miejscem, które dystrybuuje wyłącznie suplementy renomowanych marek. Nigdy nie należy sięgać po preparaty wspomagające odchudzanie niewiadomego pochodzenia. W naszej ofercie dostępne są najlepsze spalacze tłuszczu w formie tabletek, kapsułek oraz herbatek, przyspieszających przemianę materii.

Jak działa naturalny spalacz tłuszczu – Apteka HIT

Naturalny spalacz tłuszczu będzie oparty przede wszystkim na składnikach pochodzenia roślinnego i naturalnego, wśród których wymienić można m.in. guaranę, kofeinę, a także synefrynę, piperynę (zawarta w pieprzu i kurkumie), kapsaicynę (chili), bądź bogate w antyoksydnaty ekstrakty z zielonej herbaty lub z zielonej kawy.

Spalacze tłuszczu, czyli suplementy diety określane jako termogeniki, mają na celu pobudzić wspomniany już proces wytwarzania ciepła w organizmie (termogenezę). Ma to na celu nieznaczne podwyższenie temperatury i utrzymanie jej, co wiąże się z podażą energetyczną, czyli spalaniem określonej liczby kalorii. W tym celu można stosować suplementy lub też odpowiednio zbilansowaną dietę, w której znajdą się składniki pobudzają termogenezę. W tym przypadku, aby strawić pokarm, organizm musi zużyć większe rezerwy energii, co również przekłada się na stopniową utratę wagi. Co więcej, spalacz tłuszczu może także pobudzać do efektywnej pracy metabolizm, co także oznacza wsparcie procesu spalania nadmiarowej tkanki tłuszczowej. Dostępne na rynku suplementy diety mogą także w jakimś stopniu hamować uczucie głodu, regulować napady łaknienia lub – wpływać na wydajność organizmu, poprzez jego pobudzanie przy pomocy np. guarany.

Najlepsze spalacze tłuszczu – suplementy i składniki godne zaufania

Wśród najefektywniejszych składników wspomagających odchudzanie i redukcję tkanki tłuszczowej można wymienić m.in.:

  • ekstrakt z zielonej herbaty lub kawy (przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej w czasie spoczynku, poprawia przemianę materii i dostarcza do organizmu antyoksydanty),
  • piperynę (pozyskiwana z ziaren czarnego pieprzu, ale zawarta jest też naturalnie w korzeniu kurkumy, ma na celu wywołać i podtrzymać termogenezę po spożyciu posiłku, a także wspiera metabolizm, przeciwdziałając nawarstwianiu się tkanki tłuszczowej),
  • tamaryndowiec (pomaga regulować napady łaknienia),
  • L-karnitynę,
  • kwas rumenowy (CLA).

Niezwykle ważne jednak, aby nie pokładać powodzenia naszej diety wyłącznie w suplementy. Powinny stanowić one element wspierający zbilansowaną dietę oraz regularną aktywność fizyczną. Pobudzenie metabolizmu oraz termogenezy to główne wsparcie, jakie może zapewnić naturalny spalacz tłuszczu. Apteka HIT poleca w swojej ofercie wysokiej jakości preparaty oparte na bezpiecznej dla organizmu recepturze, opracowane w szczególności z myślą o osobach po 40. roku życia, które mają trudności z naturalną utratą zbędnych kilogramów.