Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Fresubin Protein Energy Drink
Fresubin Protein Energy Drink
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 80 ocen

Fresubin Protein Energy Drink

Osoby w podeszłym wieku, a zwłaszcza te, które zmagają się ze schorzeniami neurologicznymi, narażone są na niedożywienie. Jest to w szczególności niebezpieczne w sytuacji, gdy choroba uniemożliwia podniesienie się z łóżka, a pacjenta dodatkowo wycieńczają trudno gojące się rany lub odleżyny. By zapobiec niedożywieniu oraz jego negatywnym skutkom (powolne gojenie się ran, brak chęci i sił do życia, utrata masy mięśniowej), stworzono specjalną odżywkę medyczną Fresubin Protein Energy Drink, która pozwala na zapewnienie choremu niezbędnych składników odżywczych wraz z kompletem witamin i mikroelementów. Zawarta w produkcie duża ilość białka (20 g w opakowaniu), a także inne substancje, jak arginina, glutamina, witaminy z grupy B, D i K pozwalają na kompleksowe żywienie pacjentów drogą doustną.

sizer

Fresubin Protein Powder 300 g

56,90 zł
sizer

Fresubin Protein Energy Drink o smaku owoców-tropikalnych 4 x 200 ml

35,49 zł
sizer

Fresubin Protein Energy Drink o smaku orzechowym 4 x 200 ml

35,49 zł
sizer

Fresubin Protein Energy Drink o smaku poziomkowym 4 x 200 ml

35,49 zł
sizer

Fresubin Protein Energy Drink o smaku czekoladowym 4 x 200 ml

35,49 zł

Odżywka jest skomponowana w taki sposób, by mogła być stosowana jako wyłączne źródło pożywienia, ale również jako uzupełnienie zbilansowanego jadłospisu osoby przewlekle chorej lub pozostającej w okresie rekonwalescencji po wymagającej operacji. Preparaty specjalnego przeznaczenia są dostępne w trzech różnych smakach: poziomkowym, czekoladowym oraz orzechowym. Co ważne, nie zawierają syropu glukozowego oraz są klinicznie wolne od laktozy, więc mogą być z powodzeniem stosowane u osób z nietolerancjami pokarmowymi. Dieta składająca się z odżywek wysokobiałkowych jest łatwo przyswajalna oraz ubogoresztkowa, co jest istotne w przypadku obłożnie chorej osoby.

Produkty nie mogą być stosowane u osób ze zdiagnozowaną galaktozemią oraz u dzieci poniżej 1 roku życia, choć zaleca się również szczególną ostrożność w podawaniu preparatu dzieciom poniżej 6 lat. W trakcie przyjmowania odżywek medycznych Fresubin Protein Energy Drink konieczne jest zapewnienie odpowiednio wysokiej podaży płynów oraz elektrolitów. Zawartość opakowania zaleca się pić powoli, a otwartą butelkę można przechowywać w lodówce maksymalnie przez 24 godziny. Najlepsze walory smakowe uzyska się po uprzednim schłodzeniu napoju.