Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Akcesoria i żele intymne
Akcesoria i żele intymne
Średnia ocena: 4.8 Na podstawie: 84 ocen
Postać
Działanie
Główne składniki
Problem
Część ciała
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Żele intymne - apteka

Jedną z dolegliwości, z którą zmaga się bardzo duża liczba kobiet w różnym wieku, jest suchość pochwy. Przypadłość ta w większości przypadków ma charakter chwilowy, jednak potrafi mieć negatywny wpływ na życie seksualne. W niektórych sytuacjach może też prowadzić do różnego rodzaju chorób ginekologicznych, a także zwiększać ryzyko rozwoju infekcji bakteryjnych lub grzybiczych. W eliminowaniu problemu suchości pochwy bardzo dobrze sprawdzają się żele intymne, które ma w ofercie nasza apteka internetowa. Tego typu preparaty są tworzone na bazie starannie dobranych związków aktywnych, które nie tylko skutecznie nawilżają miejsca intymne, ale także mają na celu zwiększenie satysfakcji seksualnej. W formułach niektórych produktów można znaleźć związki wspomagające regenerację błony śluzowej pochwy oraz chroniące ją przed oddziaływaniem agresywnych czynników środowiskowych. Żele intymne można ponadto stosować w celu urozmaicenia zbliżeń i zwiększenia doznań podczas stosunku. Dzięki lekkim, nietłustym konsystencjom preparaty te są łatwe w aplikacji, dobrze się rozprowadzają i nie pozostawiają tłustych plam na bieliźnie, zapewniając optymalne nawilżenie narządów płciowych.

sizer

Feminum żel intymny 60 g

15,49 zł
sizer

Durex Play żel intymny nawilżający 50 ml

16,90 zł
sizer

Durex Play perfect glide żel intymny 50 ml

26,49 zł
sizer

Durex Play żel intymny Słodka truskawka 50 ml

16,90 zł
sizer

Durex Play soczysta wiśnia żel intymny 50 ml

17,49 zł
sizer

Durex Play 2 w 1 z kwiatem Ylang Ylang 200 ml

25,50 zł
sizer

Durex Play żel intymny uwalniający dreszczyk emocji 50 ml

17,49 zł
sizer

Durex Play żel intymny potęgujący doznania 50 ml

17,49 zł
sizer

Durex Play 2 w 1 z Aloesem 200 ml

26,90 zł
sizer

Conceive Plus lubrykant wspomagający płodność aplikatory 8 sztuk

68,96 zł
sizer

Conceive Plus żel wspomagający płodność 75 ml

73,00 zł
sizer

Durex Play 2 w 1 z Guaraną 200 ml

25,90 zł
sizer

Lactacyd Caring Glide żel intymny 50 ml

24,50 zł
sizer

Maxigra femina nawilżający żel intymny 75 ml

15,94 zł
sizer

Intimel żel intymny nawilżający 30 g

13,49 zł
sizer

Karnosil Intim-żel dopochwowy 5 x 5 ml

18,09 zł
sizer

Durex Pleasure Ring pierścień erekcyjny 1 szt

28,36 zł
sizer

Durex natural żel dla intymnej przyjemności 100 ml

22,36 zł
sizer

Selecta Intima żel 135 ml

16,84 zł
sizer

Durex Play real feel żel intymny 50 ml

26,49 zł

Czym jest żel intymny?

Chcąc zwiększyć przyjemność płynącą ze zbliżeń i zapewnić właściwe nawilżenie błonie śluzowej pochwy, warto sięgnąć po odpowiedni żel intymny. Tego rodzaju preparat dobrze sprawdzi się w szczególności u kobiet, które odczuwają suchość pochwy, pozwalając ochronić delikatne miejsca przed bolesnymi otarciami i podrażnieniami. Dostępne w ofercie naszej apteki internetowej żele intymne to głównie środki na bazie wody i naturalnych składników, które mogą być używane zarówno z prezerwatywą, jak i bez. Dzięki temu, że nie zawierają w swoim składzie żadnych sztucznych związków, nie wywołują reakcji alergicznych i mogą być bezpiecznie stosowane nawet przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Niektóre z oferowanych produktów dodatkowo zawierają kwas mlekowy, pomagając w ten sposób w utrzymaniu prawidłowej równowagi pH okolic intymnych, a także zwiększając odporność naskórka na otarcia i zadrapania. Żele intymne, które proponuje nasza apteka, mogą być stosowane nie tylko w celu wyeliminowania problemu suchości pochwy. Wyroby te mogą być nakładane wiele razy dziennie, bez ograniczeń wiekowych. Dzięki temu, że są hipoalergiczne i obojętne dla skóry, sprawdzą się między innymi podczas aplikowania tamponów, tabletek dopochwowych czy pomiaru temperatury.

Żel intymny – pomoc w suchości pochwy

Za odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych odpowiada wiele różnorodnych czynników. Śluz nie tylko ma za zadanie chronić narządy rodne przed agresywnymi warunkami zewnętrznymi, ale także ułatwiać odbywanie stosunków płciowych. U niektórych kobiet występuje jednak problem suchości pochwy, który można złagodzić, sięgając po hipoalergiczny żel intymny na bazie wody. Wówczas zbliżenie jest możliwe, a co więcej, staje się bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Preparaty te spełnią swoją funkcję właściwie u każdej kobiety, która odczuwa dyskomfort spowodowany przez nadmierną suchość pochwy, bez względu na przyczynę tego problemu. Żel intymny sprawdzi się zarówno w sytuacji, kiedy brak fizjologicznego śluzu jest wywołany przez przyjmowanie niektórych leków, jak i wówczas, gdy powodują go zmiany hormonalne (np. w okresie karmienia piersią, w trakcie menopauzy). Można po niego sięgnąć również wtedy, kiedy za brak odpowiedniego nawilżenia jest odpowiedzialna antykoncepcja czy stres. Żele intymne, które oferuje nasza apteka internetowa, skutecznie eliminują niedobory wydzielania śluzu w pochwie i ułatwiają odbywanie zbliżeń, jednocześnie sprawiając, że skóra miejsc intymnych nabiera elastyczności i staje się bardziej odporna na uszkodzenia. Każdy z dostępnych w tej kategorii produktów może być stosowany nawet przez długi czas, ponieważ w żaden sposób nie oddziałuje na skórę i nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu.