Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Leki przeciwbólowe
Leki przeciwbólowe
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 84 ocen
Postać
Działanie
Główne składniki
Problem
Część ciała
Akcesoria
Rodzaj skóry
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Leki przeciwbólowe

Ta kategoria obejmuje najlepsze leki przeciwbólowe, które oferujemy bez recepty. Mogą Państwo z łatwością zaopatrzyć się w niezbędne preparaty w formie tabletek i kapsułek, które są łatwe do połknięcia. Zaopatrzyć się można również w specjalne żele i plastry. W asortymencie zebraliśmy preparaty najpopularniejszych na rynku marek, które sprawdzają się w przypadku wystąpienia różnorodnych dolegliwości bólowych. 

sizer

Diclotica żel 100 g

9,06 zł
sizer

Voltaren MAX 2% żel 180 g

43,90 zł
sizer

Voltaren MAX 2% żel 100 g

43,76 zł
sizer

Olfen Max żel przeciwbólowy 100 g

27,71 zł
sizer

Olfen Max żel przeciwbólowy 50 g

21,29 zł
sizer

Itami plastry lecznicze 140 mg 10 szt.

59,90 zł
sizer

Traumon żel 50 g

22,36 zł
sizer

Dicloziaja żel 100 g

12,31 zł
sizer

Amol 250 ml

32,09 zł
sizer

Amol 100 ml

19,15 zł
sizer

Amol 150 ml

25,57 zł
sizer

Dexak SL 25 mg 10 sasz.

15,17 zł
sizer

Dexak SL 25 mg 20 sasz.

19,90 zł
sizer

Hascosept aerozol 30 g

17,30 zł
sizer

Traumon żel 150 g

48,04 zł
sizer

Traumon żel 100 g

33,59 zł
sizer

Aleve 24 tabl

23,48 zł
sizer

Apap Extra 50 tabl

30,98 zł
sizer

Diky 4% aerozol na skórę 30 ml

Przeciwbólowy szybko działający
24,39 zł
sizer

Aleve 12 tabl

14,87 zł
sizer

Diklofenak Perrigo żel 100 g

8,90 zł
sizer

Apap 500 mg 12 tabl

8,03 zł
sizer

Dexak 25 mg 30 tabl.

33,59 zł
sizer

Apap ból i gorączka C Plus 10 tabletek musujących

15,94 zł
sizer

Dexak 25 mg 10 tabl.

8,93 zł
sizer

Efferalgan Vitamina C 20tabl.

13,49 zł
sizer

Apap Extra 10 tabl

10,17 zł
sizer

Apap 500 mg 100 tabl

39,48 zł
sizer

Dip Rilif 100 g

21,29 zł
sizer

Apap Przeziębienie Hot 8 saszetek

17,11 zł
sizer

Aspicam BIO 7,5 mg 10 tabl.

7,75 zł
sizer

Voltaren MAX 2% żel 50 g

20,60 zł

Leki przeciwbólowe bez recepty – wygraj z bólem

Ból jest reakcją organizmu, której zadaniem jest zwrócenie naszej uwagi na problem, taki jak stan zapalny, rana czy inny uraz. To właśnie dzięki zdolności do odczuwania bólu możemy efektywnie przeciwdziałać jego przyczyną, uderzając bezpośrednio w jego źródło. Po silne leki przeciwbólowe trzeba udać się do lekarza. Jeśli wymaga tego leczenie, specjalista przepisze receptę na odpowiedni specyfik. Do łagodzenia lekkich dolegliwości bólowych, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, polecamy leki przeciwbólowe bez recepty. To preparaty o bezpiecznym stężeniu substancji aktywnych, które pomogą zatroszczyć się o zachowanie komfortu przy lekkich dolegliwościach jak ból głowy, przeziębienie czy w momencie rekonwalescencji.

Dostępne w naszej ofercie leki przeciwbólowe bez recepty dostępne są w formie tabletek, ale także preparatów do stosowania zewnętrznego, jak kompresy, plastry, żele, spraye, kremy oraz aerozole. Zawierają one takie składniki aktywne jak kwas acetylosalicylowy, ibuprofen, paracetamol oraz inne, które w bezpieczny dla organizmu sposób umożliwiają uśmierzyć ból i zlikwidować jego źródło.

Ból może mieć najróżniejsze pochodzenie, czasem bywa trudny do zlokalizowania i powoduje wrażenie ogólnego rozbicia, a czasem może być łatwo zlokalizowany i złagodzony. W ofercie zebraliśmy leki przeciwbólowe, które pomogą na wypadek:

  • migreny i bólu głowy,
  • bólu zatok,
  • bólu zębów,
  • bólu menstruacyjnego,
  • bóli mięśniowych i reumatycznych.

Kiedy potrzebujesz wsparcia w walce z bólem – silne leki przeciwbólowe

Dostępne na rynku, silne leki przeciwbólowe dadzą szybką ulgę w walce z bólem migrenowym oraz w momencie gorszego samopoczucia. Objawów tego typu nie można lekceważyć. W przypadku długotrwałego utrzymywania się dyskomfortu lub bólu, należy skonsultować się z lekarzem.

Silne leki przeciwbólowe bez recepty skutecznie pomogą jednak w czasie oczekiwania na umówioną wizytę oraz pomogą zniwelować czasowy dyskomfort spowodowany gorszym samopoczuciem lub np. (jak w przypadku kobiet) menstruacji lub przy rekonwalescencji urazów i kontuzji.

Z bólem wynikającym z urazu bardzo często zalecane są uzupełniające preparaty, takie jak:

  • plastry (rozgrzewające lub chłodzące),
  • kompresy żelowe,
  • maści,
  • żele przeciwbólowe, które wchłaniają się w skórę i pomagają skutecznie zwalczyć stan zapalny, który jest przyczyną wystąpienia dolegliwości bólowych.

Polecamy tu w szczególności preparaty przeciwbólowe takie jak Traumon, Dicloziaja czy Voltaren, a także – obecny w wielu apteczkach, Amol.

Mocne leki przeciwbólowe – bezpieczne i skuteczne

Ból jest zjawiskiem naturalnym, które mimo iż nieprzyjemne, jest nam niezbędne. Gdy jednak dolegliwości bólowe spowalniają Cię w ciągu dnia, postaw na preparat, który pomoże złagodzić dyskomfort.

Leki przeciwbólowe poza dyskomfortem związanym z odczuwaniem bólu, mają także działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe. Można także postawić na preparaty do stosowania zewnętrznego, które rozgrzewają skórę (pobudzając krążenie) lub ją chłodzą (obkurczające naczynka krwionośne). To opcja, po którą szczególnie chętnie sięgają sportowcy i osoby aktywne fizycznie. Stłuszczenia oraz stany zapalne w mięśniach i stawach bardzo często okazują się łatwiejsze w leczeniu, przy wsparciu właściwości rozgrzewających lub chłodzących.

Co oczywiście niezmiernie ważne, w szczególności mocne leki przeciwbólowe należy przyjmować z umiarem i wyłącznie według dawkowania zaleconego przez lekarza lub sugerowanego przez producenta.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Uzupełnij swoją domową apteczkę o preparaty przeciwbólowe, dzięki którym znacznie łatwiej będzie poradzić sobie z gorszym samopoczuciem.