Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Spray na rzucenie palenia
Spray na rzucenie palenia
Średnia ocena: 4.6 Na podstawie: 84 ocen

Spray na rzucenie palenia - Twoja broń w walce z nałogiem.

Czy palenie papierosów sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Czy marzysz o tym, aby wreszcie skutecznie uwolnić się od wyniszczającego nałogu, ale brakuje Ci motywacji oraz odpowiedniego wspomagacza? Spray na rzucenie palenia może rozwiązać Twoje problemy! Sprawdź jak szybko pokonać chęć zapalenia papierosa. Dowiedz się także jak w praktyce funkcjonuje spray nikotynowy oraz jakie zalety, czynią go produktem, coraz częściej wybieranym przez naszych klientów. 

sizer

Nicorette Spray 1 mg/daw. 150 daw.

66,90 zł
sizer

Nicorette Spray Cool Berry 13,6 mg/ml 150 dawek

79,90 zł

Specyfika i działanie sprayu na palenie. 

Spray na rzucenie palenia to preparat, który stworzony został, aby złagodzić głód nikotynowy, a także maksymalnie zredukować objawy, występujące przy nagłym odstawieniu wyrobów tytoniowych. Jest to także preparat, który w swoim składzie zawiera nikotynę. Nikotyna znajdująca się w składzie sprayu na palenie ma dużo niższe stężenie, niż ta która znajduje się w składzie zwykłego papierosa. 

Stosowanie sprayu nikotynowego.

Stosowanie sprayu nikotynowego odbywa się na zasadzie wstrzyknięcia sobie do gardła odpowiedniej dawki preparatu. Najczęściej jest to jedna lub dwie dawki sprayu na rzucenie palenia. Ważnym jest, aby pamiętać o tym, aby nie przekraczać zalecanej ilości dawkowania produktu, ponieważ może to doprowadzić do wystąpienia skutków ubocznych. Dokładny opis stosowania, zawarty jest w każdej ulotce, dołączonej do poszczególnych produktów. Z opisem każdego sprayu nikotynowego, jego składem, działaniem, wskazaniami do stosowania oraz przeciwwskazaniami zapoznać się można również przed zakupem, odwiedzając stronę naszej internetowej apteki. W razie dodatkowych pytań, nasi konsultanci są do dyspozycji, pod numerem telefonu podanym w zakładce kontakt. 

Czy spray z nikotyną może powodować skutki uboczne?

Jak każdy preparat farmaceutyczny lub inny suplement, tak i spray z nikotyną wywoływać może skutki uboczne. Aby skutecznie ustrzec się, przed wystąpieniem skutków ubocznych, warto przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, a także przeanalizować wszystkie przeciwwskazania do stosowania sprayu nikotynowego.

Skutki uboczne, które wystąpić mogą podczas stosowania sprayu na palenie to na przykład: pieczenie w ustach lub pieczenie gardła, bóle i zawroty głowy, zaburzenia smaku oraz nudności. 

Zalety sprayu na rzucenie palenia.

Poznaj wszystkie zalety sprayu nikotynowego i daj sobie szansę na wygranie z nałogiem i rozpoczęcie nowego, zdrowszego życia.

Po pierwsze rzucanie papierosów, wsparte sprayem na palenie złagodzi objawy odstawienia wyrobów tytoniowych oraz przyniesie upragnioną ulgę.

Ponadto spray na rzucenie palenia jest także łatwy w użytkowaniu. Jego miniaturowy rozmiar sprawia, że idealnie mieści się do kieszeni spodni lub kurtki, dzięki czemu zawsze w razie potrzeby, będzie pod ręką.

Plusem stosowania sprayu nikotynowego jest także to, iż dostosowywać możemy dawkowanie względem aktualnej potrzeby wyciszenia objawów odstawienia papierosów. 

Spray na rzucenie palenia jest też produktem, który nie posiada w swoim składzie żadnych związków i substancji smolących, czym różni się od standardowych papierosów. 

Korzyści wynikające z rzucenia palenia.

Zastanawiasz się czy warto rzucić palenie, czy warto stosować specjalistyczne preparaty takie jak: plastry, spraye z nikotyną lub gumy do żucia? Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się też co zyskasz, całkowicie rzucając palenie? 

Wolność od papierosów to oczywiście w pierwszej kolejności poprawa stanu zdrowia, zmniejszenie ryzyka zachorowania na nowotwory płuc, itd., ale to również inna, lepsza jakość życia, bez szkodliwego dymu oraz gryzącego, przykrego zapachu, który nie zawsze pasuje osobom z Twojego otoczenia. 

 

Czasy kryzysu spowodowały także, iż wszędzie szukamy oszczędności. Rzucenie palenia wiąże się z ogromnymi korzyściami finansowymi. 

Na koniec bardzo istotna kwestia, jaką jest bycie wzorem dla innych. Pomyśl jaki wpływ na innych palaczy z Twojej rodziny oraz ogólnego otoczenia może pójść Twoim przykładem i tym samym zyskać motywację do pozbycia się szkodliwego dla zdrowia i życia nałogu.