Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Nakłuwacze i lancety
Nakłuwacze i lancety
Średnia ocena: 4.8 Na podstawie: 100 ocen
Problem
Część ciała
Akcesoria
Sposób aplikacji
Wiek

Nakłuwacze i lancety dla cukrzyków

Aby móc zbadać poziom cukru, glukometr wymaga odrobiny krwi, którą pozyskuje się specjalnie do tego celu zaprojektowanym nakłuwaczem. To akcesorium w formie długopisu, które na końcu posiada specjalną nasadkę z ostrzem, czyli lancetem. Nakłuwacz przykłada się do skóry, a następnie, wykorzystując do tego celu przycisk, zwalnia się ostrze, które szybko przebija się przez skórę i zbiera kroplę krwi. Próbkę umieszcza się na pasku, a następnie wykonuje się odczyt.

sizer

Accu-Chek FastClix lancety 24 sztuki

13,90 zł
sizer

Diagnosis Jednorazowe sterylne lancety Optilets 200 sztuk

28,90 zł
sizer

Diagnosis Jednorazowe sterylne lancety Optilets 50 sztuk

9,90 zł
sizer

Accu-Chek Softclix lancety 25 sztuk

11,52 zł
sizer

Accu-Chek Fastclix lancety 204 sztuki

93,02 zł
sizer

Lancety OPTILETS 100 sztuk

13,95 zł
sizer

Accu-Chek Softclix Lancety 200 szt.

48,90 zł
sizer

Lancety Glucosense Ixell 100 szt

26,85 zł
sizer

Lancety MICROLET 25 sztuk

18,99 zł
sizer

Lancety OPTILETS 200 sztuk

27,90 zł
sizer

Lancety OPTILETS 50 sztuk

12,30 zł
sizer

Accu-Chek Instant Glukometr 1 szt.

134,91 zł
sizer

Lancety MICROLET 200 sztuk

39,99 zł
sizer

Diagnosis Jednorazowe sterylne lancety Optilets 100 sztuk

15,00 zł
sizer

Diagnosis Nakłuwacz Optilet mini 1 sztuka

10,16 zł
sizer

Accu-Chek Fastclix AST nasadka do nakłuwacza 1 sztuka

25,73 zł

Polecamy specjalistyczne nakłuwacze i lancety do glukometru, z pomocą których możesz szybko oraz bezboleśnie dokonać poziomu glukozy we krwi. Proponujemy akcesoria, które ułatwiają kontrolowanie poziomu cukru we krwi. Dostępne w naszej ofercie lancety są sterylnie zapakowane, aby zapewnić użytkownikowi maksimum bezpieczeństwa. Proponujemy lancety pasujące do nakłuwany różnych marek, w tym Accu-Chek czy Optilet. 

Nakłuwacze dla cukrzyków w ofercie Apteki HIT

Dostępne w naszej ofercie nakłuwacze dla cukrzyków to elementy, z pomocą których możliwe jest szybkie i precyzyjne pobranie próbki krwi kapilarnej, zachowując przy tym bezpieczeństwo oraz minimalizując ból. Liczy się szybkość działania oraz wysokiej jakości elementy zamienne (lancety), które przebiją się przez skórę, bez sprawiania dyskomfortu czy bólu. Lancety pomagają w dostarczeniu próbki krwi do glukometru. To urządzenie, które umożliwia dokonanie pomiaru stężenie glukozy we krwi. Z glukometru korzysta się nawet kilka razy w ciągu dnia: na czczo oraz na 2 godziny po każdym posiłku.

Polecamy m.in. nakłuwacz dla cukrzyków Optilet. To niewielkie, ale wygodne w użyciu akcesorium, z pomocą którego szybko pobierzesz próbkę krwi. Produkt wyposażono w regulowana końcówkę, która umożliwia regulowanie głębokości, na jaką wbije się igła, w zależności od grubości skóry. Obsługa nakłuwacza jest bardzo prosta. Po każdym użyciu należy wymienić lancet na nowy (sterylny). Przed każdym użyciem należy dokładnie umyć ręce. Gdy miejsce na wykonanie nakłucia jest już wybrane, należy usunąć nakładkę zabezpieczającą, wprowadzić lancet i wykonać pomiar glukozy. Miejsce, w którym wykonane zostało nakłucie musi zostać zdezynfekowane. Na koniec zużyty lancet należy wyrzucić.

Accu-Chek FastClix to z kolei nakłuwacze dla cukrzyków wyposażone w mechanizm, który dodatkowo ułatwia i przyspiesza pobieranie próbek. Akcesorium bazuje na technologii Clixmotion, która sprawia, że samo nakłucie staje się niemal bezbolesne. Możliwość wykonania szybkiego i kontrolowanego ruchu oznacza mniej bólu oraz mniej uszkodzeń skóry.

Szybkie pobieranie próbek krwi – lancety do glukometru

W naszej ofercie proponujemy także pojedyncze, wymienne lancety do glukometru, które pasują do nakłuwaczy wielu popularnych marek. Można zaopatrzyć się w wielopaki zawierające 25, 50, 100 lub 200 sztuk pakowanych osobno lancetów.

Proponujemy lancety dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu łatwiej pamiętać o regularnym przeprowadzaniu pomiaru krwi. To elementy wyposażone w specjalnie ostrzone końcówki, które zapewniają możliwość szybkiego przekłucia się przez skórę, pozostawiając przy tym jak najmniejszy ślad. O podobne rozwiązania dba m.in. marka Microlet, która proponuje lancety pokryte silikonową powłoką, której zadaniem jest zmniejszenie bólu w czasie wykonywania nakłucia, a także zapewnienie jeszcze lepszej ochrony igły przed dostępem bakterii. Tego typu lancety nie wymagają także użycia siły, aby można było szybko pobrać próbkę krwi.

Warto pamiętać, że nakłuwać i glukometr nie muszą być ze sobą kompatybilne, aby dało się uzyskać odczyt. Kluczowe jest natomiast aby dobrać lancety pasujące do konkretnego modelu nakłuwacza. Lancety do glukometru warto zatem dobierać kierując się oznaczeniami producenta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tej kategorii znajdziesz wybór akcesoriów, które ułatwią Ci wykonywanie codziennych pomiarów poziomu glukozy we krwi, bez obaw o ból czy uszkodzenie skóry.