Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Wkładki urologicze
Wkładki urologicze
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 38 ocen

Wkładki urologiczne

Z myślą o osobach zmagających się z nietrzymaniem moczu ofertę naszej apteki internetowej rozszerzyliśmy o anatomiczne wkładki urologiczne. Są to oddychające podpaski, idealnie dopasowujące się do ciała, które zapewniają maksymalny komfort oraz pełną dyskrecję. Problemy z nietrzymaniem moczu są dolegliwością niezwykle powszechną. Najczęściej ich podłoże związane jest z wiekiem pacjenta – wraz z upływem czasu oraz historią przebytych schorzeń zwieracze ulegają osłabieniu. Warto reagować szybko, kiedy tylko pojawią się pierwsze symptomy. Mięśnie mogą być wzmacniane poprzez specjalne ćwiczenia. Do codziennego stosowania i ochrony przed nieprzyjemnym zapachem polecamy wybór artykułów higienicznych, które pozwolą poczuć się pewnie przez cały dzień.

sizer

Tena Men Super 20 szt.

45,99 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Medium OTC Edition 9 szt.

27,59 zł
sizer

Tena Lady Super 30 szt.

48,79 zł
sizer

Tena Lady Maxi Night 12 szt.

24,80 zł
sizer

Tena Men Light 24 szt.

33,49 zł
sizer

Tena Lady Normal 30 szt.

31,99 zł
sizer

Tena Lady Maxi 12 szt.

24,90 zł
sizer

Tena Lady Slim Ultra Mini Plus 24 szt.

10,59 zł
sizer

Tena Lady Normal 12 szt.

12,99 zł
sizer

Tena Lady Slim Ultra Mini 14 szt.

6,99 zł
sizer

Tena Lady Normal 24 szt.

24,49 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini 20 szt.

14,49 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Large OTC Edition 8 szt.

27,59 zł
sizer

Tena Men Pants Plus Large 30 szt.

91,49 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini 10 szt.

7,99 zł
sizer

Tena Lady Slim Normal 12 szt.

11,19 zł
sizer

Tena Pants Proskin Normal Large OTC Edition 10 szt.

28,69 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Large 30 szt.

87,99 zł
sizer

Tena Men Pants Plus Medium OTC 9 szt.

27,59 zł
sizer

Tena Pants Proskin Normal Medium OTC Edition 10 szt.

25,49 zł
sizer

Tena Men Pants Plus Medium 30 szt.

80,59 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Noir Large 30 szt.

89,99 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Noir Large OTC Edition 8 szt.

27,59 zł
sizer

Tena Men Pants Plus Large OTC 8 szt.

27,59 zł
sizer

Wkładki urologiczne Seni Lady Extra 15 szt

19,99 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Medium 30 szt.

83,79 zł
sizer

Tena Lady Maxi Night OTC Edition 6 szt.

12,19 zł
sizer

Tena Men Extra Light 14 szt.

14,90 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini Plus 16 szt.

13,49 zł
sizer

Tena Lady Normal Night 10 szt.

13,79 zł
sizer

Tena Lady Slim Ultra Mini 28 szt.

11,19 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini Magic 34 szt.

11,19 zł

Podpaski urologiczne w ofercie Apteki HIT

Oferowane w naszej ofercie podpaski urologiczne są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, u których zdiagnozowano m.in.:

  • wysiłkowe nietrzymanie moczu objawiające się wyciekiem moczu przy wysiłku takim jak kaszel oraz kichanie,
  • czynnościowe nietrzymanie moczu spowodowane najczęściej demencją lub nieprawidłowościami w funkcjonowaniu pęcherza moczowego,
  • mieszane nietrzymanie moczu, które oznacza mimowolny wyciek na skutek obydwu wyżej wspomnianych przypadłości.

W asortymencie dostępne są wkładki urologiczne o różnej wielkości i grubości, które mogą stanowić idealną alternatywę dla tradycyjnych podpasek oraz pieluch. Dzięki temu, że pozostają niewidoczne, w żaden sposób nie ograniczają codziennej aktywności i nie wyłączają z życia towarzyskiego. Wyszczególnić można kilka najpowszechniejszych rodzajów nietrzymania moczu. Może być to częste i mimowolne oddawanie moczu, którego przyczyny mogą być różne. Często występuje także tzw. wysiłkowe nietrzymanie moczu, wynikające z osłabienia mięśni dna miednicy). Przypadłość może mieć także przyczyny mieszane.

Nasza oferta obejmuje produkty o zróżnicowanym stopniu chłonności, które mogą być stosowane zarówno w przypadku nietrzymania moczu, jak i w okresie połogu. innym zastosowaniem wkładów anatomicznych jest stosowanie ich po zabiegach chirurgicznych pochwy.

Specjalistyczne podpaski urologiczne

Rozpoznawane zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn nietrzymanie moczu stanowi jeden z bardziej uciążliwych problemów zdrowotnych. Schorzenie to najczęściej jest wynikiem osłabienia lub uszkodzenia mięśni w obrębie miednicy, ale może być też spowodowane przez niedrożność pęcherza. Ryzyko wystąpienia tej przypadłości mogą zwiększać niektóre czynniki. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • przebyte ciąże i porody,
  • zaburzenia hormonalne w okresie menopauzalnym,
  • wypadanie narządu rodnego,
  • długotrwała, ciężka praca fizyczna,
  • niektóre choroby przewlekłe takie jak cukrzyca.

Osobom zmagającym się z nietrzymaniem moczu z pomocą przychodzą wkładki urologiczne, które są projektowane w ten sposób, aby zapewniać uczucie suchości przez cały dzień. Tego rodzaju wyroby medyczne są niezwykle cienkie, a dzięki warstwom klejącym nie przesuwają się podczas poruszania. Specjalistyczne podpaski anatomiczne dodatkowo redukują specyficzny intymny zapach oraz przeciwdziałają powstawaniu podrażnień. To także ważny element przeciwdziałania rozwojowi infekcji, szczególnie jeśli w przeszłości problem ten miał już miejsce.

Wkładki anatomiczne dla kobiet i mężczyzn

Wbrew powszechnemu przekonaniu, problem nietrzymania moczu dotyka nie tylko kobiet, ale także panów. W ofercie naszej apteki internetowej przygotowaliśmy duży wybór wkładek urologicznych odpowiednich dla kobiet oraz mężczyzn. Kluczem do zachowania komfortu podczas noszenia wkładek jest odpowiednie dopasowanie. Wkładki urologiczne dla mężczyzn mają kształt, który łatwo dopasuje się do kroju męskiej bielizny, podobnie jak jest to w przypadku produktów przeznaczonych dla pań. Produkty dedykowane dla panów dostępne są w dyskretnej, ciemnej szacie graficznej.

W asortymencie polecamy między innymi produkty marki TENA, która od ponad pięćdziesięciu lat dostarcza wyroby minimalizujące wpływ nietrzymania moczu na codzienne funkcjonowanie osób w różnym wieku. Do produkcji anatomicznych podpasek firma wykorzystuje wyjątkowo miękkie, delikatne i chłonne włókniny, które nie tylko idealnie dopasowują się do ciała. Są one dobierane w ten sposób, aby zapewnić szybkie i dokładne rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładów, gwarantując wielogodzinne poczucie suchości. Wkłady zatrzymują w sobie wilgoć, minimalizując ryzyko zabrudzenia bielizny.

Nasza oferta obejmuje także produkty marki SENI, która od lat towarzyszy osobom niepełnosprawnym i pacjentom z nietrzymaniem moczu, oferując sprawdzone rozwiązania chłonne oraz pielęgnacyjne. Dostępne w tej kategorii wkładki urologiczne mogą być stosowane przy lekkim i średnim nietrzymaniu moczu. Sprawdzą się również dla osób na wózkach inwalidzkich, otyłych oraz trwale unieruchomionych na skutek choroby, które nie są w stanie samodzielnie korzystać z toalety. Wkładki zalecane są do stosowania dla osób po przebytych operacjach i zabiegach przeprowadzonych w okolicach narządów płciowych.

Wkładki odpowiednie w nietrzymaniu moczu

Tradycyjne podpaski bardzo często zawodzą przy nietrzymaniu moczu. Dzieje się tak dlatego, że nie są one odpowiednio przystosowane do pochłaniania moczu oraz nieprzyjemnych zapachów. By mieć pewność długotrwałego uczucia suchości, warto sięgnąć po anatomiczne wkładki urologiczne. Tego rodzaju wyroby medyczne znakomicie sprawdzą się nie tylko w przypadku wysiłkowego czy czynnościowego nietrzymania moczu. Ich konstrukcja jest odpowiednia do zatrzymania wewnątrz resztek moczu i neutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu. Dzięki dobrej chłonności bakterie namnażają się wolniej, dzięki czemu nosząc wkładkę można poczuć się higienicznie czysto. Do wyboru w naszej ofercie są artykuły o małej, średniej, jak i dużej chłonności. Dzięki temu można z łatwością dopasować podpaski urologiczne do konkretnych potrzeb, intensywności plamienia lub poziomu aktywności fizycznej w ciągu dnia.

Wkładkę można szybko założyć i wymienić w ciągu dnia, kiedy przyjdzie potrzeba. Stosowanie wkładek pomaga także zminimalizować ryzyko rozwoju infekcji, z tego względu polecane są one dla osób zmagających się z nawracającymi problemami na tym gruncie. Wierzchnia jej warstwa wykonana jest z przyjemnego w dotyku materiału oraz wkładu chłonnego. Na spodzie znajduje się pasek z klejem, dzięki któremu wkładkę można z łatwością przykleić na bieliznę. Dokładne umiejscowienie wkładki warto dopasować do konkretnych potrzeb oraz budowy anatomicznej, aby efekt ochrony w ciągu dnia mógł być jak najlepszy.

Wkładki urologiczne damskie do stosowania w czasi połogu

Wkładki urologiczne damskie bardzo często są również polecane kobietom w okresie połogu. Dzięki wkładom o wysokim stopniu chłonności zapewniają skuteczną ochronę przed wyciekami, wygodę, idealne dopasowanie do ciała oraz łatwe mocowanie do bielizny. Ze stosowania zwykłych podpasek higienicznych warto zrezygnować w szczególności w trakcie pierwszych dni po porodzie, kiedy to ilość wydzieliny jest dość znaczna. W tym czasie naturalnie zachodzi proces obkurczania macicy, w wyniku czego wraz z wydzieliną poza organizm odprowadzane są resztki obumarłych tkanek. Specjalistyczne wkładki urologiczne dzięki starannie zaprojektowanej budowie gwarantują znacznie lepszą chłonność i bezpieczeństwo, a dzięki osłonom bocznym zapobiegają nawet najmniejszym wyciekom. Oferowane wyroby nie zawierają w swoim składzie lateksu i innych toksycznych związków, dlatego są nieszkodliwe dla ciała.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tej kategorii zebraliśmy produkty popularnych marek, takich jak TENA oraz Seni, dostępne w wariancie dla pań. Oferujemy także wkładki urologiczne dla mężczyzn, dostępne w różnorodnych wielkościach. Postaw na komfort i pewność siebie w ciągu dnia.