Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Wkładki urologicze
Wkładki urologicze
Średnia ocena: 4.7 Na podstawie: 38 ocen

Wkładki urologiczne

Z myślą o osobach zmagających się z nietrzymaniem moczu ofertę naszej apteki internetowej rozszerzyliśmy o anatomiczne wkładki urologiczne. Są to oddychające podpaski idealnie dopasowujące się do ciała, które zapewniają maksymalny komfort oraz pełną dyskrecję. Oferowane wyroby są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, u których zdiagnozowano:

828x380

sizer

Wkładki urologiczne Seni Lady Mini 20 szt

12,50 zł
sizer

Wkładki urologiczne Seni Lady Extra 15 szt

16,29 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini Plus 16 szt.

10,90 zł
sizer

Tena Lady Slim Ultra Mini 28 szt.

9,90 zł
sizer

Wkładki urologiczne Seni Man Super 20 szt

28,65 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini Plus Wings 16 szt.

11,90 zł
sizer

Tena Lady Normal 30 szt.

26,90 zł
sizer

Tena Lady Normal 12 szt.

10,90 zł
sizer

Tena Lady Normal Night 10 szt.

11,90 zł
sizer

Wkładki urologiczne Seni Lady Plus 15 szt

23,43 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini 10 szt.

6,50 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini 20 szt.

11,90 zł
sizer

Wkładki urologiczne Seni Lady Super 15 szt

16,90 zł
sizer

Wkładki urologiczne Seni Lady Normal 20 szt

24,61 zł
sizer

Tena Lady Slim Ultra Mini 14 szt.

5,90 zł
sizer

Tena Lady Normal 24 szt.

21,90 zł
sizer

Tena Lady Maxi Night 12 szt.

17,90 zł
sizer

Tena Lady Maxi Night OTC Edition 6 szt.

10,90 zł
sizer

Tena Lady Extra Plus 16 szt.

19,90 zł
sizer

Tena Lady Extra 20 szt.

23,90 zł
sizer

Tena Lady Extra OTC Edition specjalistyczne podpaski 10 sztuk

12,90 zł
sizer

Tena Lady Slim Mini Magic 34 szt.

9,90 zł
sizer

Tena Lady Maxi 12 szt.

19,85 zł
sizer

Tena Lady Super 30 szt.

40,90 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Large OTC Edition 8 szt.

24,90 zł
sizer

Tena Lady Slim Normal 12 szt.

10,90 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Large 30 szt.

74,90 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Medium OTC Edition 9 szt.

21,90 zł
sizer

Tena Lady Pants Plus Creme Medium 30 szt.

66,90 zł
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu objawiające się wyciekiem moczu przy wysiłku takim jak kaszel oraz kichanie, 
  • czynnościowe nietrzymanie moczu spowodowane najczęściej demencją lub nieprawidłowościami w funkcjonowaniu pęcherza moczowego, 
  • mieszane nietrzymanie moczu, które oznacza mimowolny wyciek na skutek obydwu wyżej wspomnianych przypadłości. 

W asortymencie przygotowaliśmy duży wybór wkładek urologicznych o różnej wielkości i grubości, które mogą stanowić idealną alternatywę dla tradycyjnych podpasek oraz pieluch. Dzięki temu, że pozostają niewidoczne, w żaden sposób nie ograniczają codziennej aktywności i nie wyłączają z życia towarzyskiego. Nasza oferta obejmuje produkty o zróżnicowanym stopniu chłonności, które mogą być stosowane zarówno w przypadku nietrzymania moczu, jak i w okresie połogu.

Specjalistyczne podpaski urologiczne

Rozpoznawane zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn nietrzymanie moczu stanowi jeden z bardziej uciążliwych problemów zdrowotnych. Schorzenie to najczęściej jest wynikiem osłabienia lub uszkodzenia mięśni w obrębie miednicy, ale może być też spowodowane przez niedrożność pęcherza. Ryzyko wystąpienia tej przypadłości mogą zwiększać niektóre czynniki. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • przebyte ciąże i porody, 
  • zaburzenia hormonalne w okresie menopauzalnym, 
  • wypadanie narządu rodnego, 
  • długotrwała, ciężka praca fizyczna, 
  • niektóre choroby przewlekłe takie jak cukrzyca. 

Osobom zmagającym się z nietrzymaniem moczu z pomocą przychodzą wkładki urologiczne, które są projektowane w ten sposób, aby zapewniać uczucie suchości przez cały dzień. Tego rodzaju wyroby medyczne są niezwykle cienkie, a dzięki warstwom klejącym nie przesuwają się podczas poruszania. Specjalistyczne podpaski anatomiczne dodatkowo redukują specyficzny intymny zapach oraz przeciwdziałają powstawaniu podrażnień.

Wkładki anatomiczne dla kobiet i mężczyzn

W ofercie naszej apteki internetowej przygotowaliśmy duży wybór wkładek urologicznych odpowiednich dla kobiet oraz mężczyzn. W asortymencie mamy między innymi produkty marki TENA, która od ponad pięćdziesięciu lat dostarcza wyroby minimalizujące wpływ nietrzymania moczu na codzienne funkcjonowanie osób w różnym wieku. Do produkcji anatomicznych podpasek firma wykorzystuje wyjątkowo miękkie, delikatne i chłonne włókniny, które nie tylko idealnie dopasowują się do ciała. Są one dobierane w ten sposób, aby zapewnić  szybkie i dokładne rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładów, gwarantując wielogodzinne poczucie suchości. Nasza oferta obejmuje także produkty marki SENI, która od lat towarzyszy osobom niepełnosprawnym i pacjentom z nietrzymaniem moczu, oferując sprawdzone rozwiązania chłonne oraz pielęgnacyjne. Dostępne w tej kategorii wkładki urologiczne mogą być stosowane przy lekkim i średnim nietrzymaniu moczu. Sprawdzą się również dla osób na wózkach inwalidzkich, otyłych oraz trwale unieruchomionych na skutek choroby, które nie są w stanie samodzielnie korzystać z toalety.

Wkładki odpowiednie w nietrzymaniu moczu i połogu

Tradycyjne podpaski bardzo często zawodzą przy nietrzymaniu moczu. Dzieje się tak, dlatego że nie są one odpowiednio przystosowane do pochłaniania moczu oraz nieprzyjemnych zapachów. By mieć pewność długotrwałego uczucia suchości, warto sięgnąć po anatomiczne wkładki urologiczne. Tego rodzaju wyroby medyczne znakomicie sprawdzą się nie tylko w przypadku wysiłkowego czy czynnościowego nietrzymania moczu. Bardzo często są również polecane kobietom w okresie połogu. Dzięki wkładom o wysokim stopniu chłonności zapewniają skuteczną ochronę przed wyciekami, idealne dopasowanie do ciała oraz łatwe mocowanie do bielizny. Ze stosowania zwykłych podpasek higienicznych warto zrezygnować w szczególności w trakcie pierwszych dni po porodzie, kiedy wydzieliny są dość intensywne, a dodatkowo zachodzi proces obkurczania macicy. Specjalistyczne wkładki urologiczne dzięki starannie zaprojektowanej budowie gwarantują znacznie lepszą chłonność i bezpieczeństwo, a dzięki osłonom bocznym zapobiegają nawet najmniejszym wyciekom. Oferowane wyroby nie zawierają w swoim składzie lateksu i innych toksycznych związków, dlatego są nieszkodliwe dla ciała.