Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Orphica
Orphica
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 74 ocen
Postać
Działanie
Problem
Część ciała
Rodzaj skóry
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Nutridome Orphica

Oferujemy różnorodne kosmetyki marki Nutridome Orphica, które przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. W naszej aptece online zebraliśmy najciekawsze propozycje od tego producenta, które zostały poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym potwierdzającym ich skuteczność. Asortyment obejmuje kremy do twarzy na dzień i na noc o działaniu odmładzającym, odżywki i balsamy do rąk i paznokci, a także nawilżające maski, serum oraz peelingi. 

sizer

Orphica Timeless Krem anti-ageing na dzień 50 ml

89,90 zł
sizer

Orphica Timeless Krem anti-ageing na noc 50 ml

109,90 zł
sizer

Orphica Timeless Maska anti-ageing 4 szt.

89,90 zł
sizer

Orphica Touch Odżywka do paznokci i skórek 15 ml

62,99 zł
sizer

Orphica Touch Krem do rąk 100 ml

39,98 zł
sizer

Orphica Touch Peeling do rąk 100 ml

74,24 zł
sizer

Orphica Pure Serum pod oczy 15 ml

109,90 zł

Marka Orphica od Nutridome powstała z myślą o konsumentach, którzy oczekują czegoś więcej od kosmetyków stosowanych każdego dnia. Opracowując nowe specyfiki pielęgnacyjne, firma zawsze bazuje na naturalnych składnikach, na nowo odkrywając dobroczynne właściwości roślin. Na ich podstawie powstają bezpieczne i skuteczne kremy, odżywki i inne preparaty, które wykazują działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające czy regenerujące. Jednocześnie marka nieustannie inwestuje w badania naukowe, które pozwalają jej tworzyć innowacyjne produkty kosmetyczne.

W naszej aptece internetowej oferujemy odmładzającą linię marki Nutridome Orphica, która przeznaczona jest do cery dojrzałej. Seria Timeless polecana jest kobietom, które pragną spowolnić proces starzenia się skóry i przywrócić jej dawną sprężystość i blask. W asortymencie mamy kremy anti-ageing  do stosowania na dzień i na noc, które bazują na kompleksie Peptiskin, będącym połączeniem lizyny oraz argininy. Z tej samej serii oferujemy także zestaw specjalistycznych masek o działaniu intensywnie nawilżającym.