Orphica
Orphica
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 74 ocen
Postać
Działanie
Problem
Część ciała
Rodzaj skóry
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Nutridome Orphica

Oferujemy różnorodne kosmetyki marki Nutridome Orphica, które przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. W naszej aptece online zebraliśmy najciekawsze propozycje od tego producenta, które zostały poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym potwierdzającym ich skuteczność. Asortyment obejmuje kremy do twarzy na dzień i na noc o działaniu odmładzającym, odżywki i balsamy do rąk i paznokci, a także nawilżające maski, serum oraz peelingi. 

sizer
Orphica Timeless Krem anti-ageing na dzień 50 ml
122,54 zł
sizer
Orphica Timeless Krem anti-ageing na noc 50 ml
129,90 zł
sizer
Orphica Timeless Maska anti-ageing 4 szt.
110,66 zł
sizer
Krótka data
31.01.2021
Orphica Touch Krem do rąk 100 ml
39,98 zł
sizer
Krótka data
31.01.2021
Orphica Touch Peeling do rąk 100 ml
74,24 zł
sizer
Krótka data
30.03.2022
Orphica Pure Serum pod oczy 15 ml
169,00 zł

Marka Orphica od Nutridome powstała z myślą o konsumentach, którzy oczekują czegoś więcej od kosmetyków stosowanych każdego dnia. Opracowując nowe specyfiki pielęgnacyjne, firma zawsze bazuje na naturalnych składnikach, na nowo odkrywając dobroczynne właściwości roślin. Na ich podstawie powstają bezpieczne i skuteczne kremy, odżywki i inne preparaty, które wykazują działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające czy regenerujące. Jednocześnie marka nieustannie inwestuje w badania naukowe, które pozwalają jej tworzyć innowacyjne produkty kosmetyczne.

W naszej aptece internetowej oferujemy odmładzającą linię marki Nutridome Orphica, która przeznaczona jest do cery dojrzałej. Seria Timeless polecana jest kobietom, które pragną spowolnić proces starzenia się skóry i przywrócić jej dawną sprężystość i blask. W asortymencie mamy kremy anti-ageing  do stosowania na dzień i na noc, które bazują na kompleksie Peptiskin, będącym połączeniem lizyny oraz argininy. Z tej samej serii oferujemy także zestaw specjalistycznych masek o działaniu intensywnie nawilżającym.