Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Orphica
Orphica
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 74 ocen
Postać
Działanie
Problem
Część ciała
Rodzaj skóry
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Nutridome Orphica

Oferujemy różnorodne kosmetyki marki Nutridome Orphica, które przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. W naszej aptece online zebraliśmy najciekawsze propozycje od tego producenta, które zostały poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym potwierdzającym ich skuteczność. Asortyment obejmuje kremy do twarzy na dzień i na noc o działaniu odmładzającym, odżywki i balsamy do rąk i paznokci, a także nawilżające maski, serum oraz peelingi. 

sizer

Orphica Timeless Krem anti-ageing na dzień 50 ml

122,54 zł
sizer

Orphica Timeless Krem anti-ageing na noc 50 ml

129,90 zł
sizer

Orphica Timeless Maska anti-ageing 4 szt.

110,66 zł
sizer
Krótka data
30.03.2022

Orphica Pure Serum pod oczy 15 ml

169,00 zł

Marka Orphica od Nutridome powstała z myślą o konsumentach, którzy oczekują czegoś więcej od kosmetyków stosowanych każdego dnia. Opracowując nowe specyfiki pielęgnacyjne, firma zawsze bazuje na naturalnych składnikach, na nowo odkrywając dobroczynne właściwości roślin. Na ich podstawie powstają bezpieczne i skuteczne kremy, odżywki i inne preparaty, które wykazują działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające czy regenerujące. Jednocześnie marka nieustannie inwestuje w badania naukowe, które pozwalają jej tworzyć innowacyjne produkty kosmetyczne.

W naszej aptece internetowej oferujemy odmładzającą linię marki Nutridome Orphica, która przeznaczona jest do cery dojrzałej. Seria Timeless polecana jest kobietom, które pragną spowolnić proces starzenia się skóry i przywrócić jej dawną sprężystość i blask. W asortymencie mamy kremy anti-ageing  do stosowania na dzień i na noc, które bazują na kompleksie Peptiskin, będącym połączeniem lizyny oraz argininy. Z tej samej serii oferujemy także zestaw specjalistycznych masek o działaniu intensywnie nawilżającym.