Microlife termometry

Termometry Microlife

Na wyposażeniu domowej apteczki powinien znaleźć się m.in. proponowany w tej kategorii produktowej termometr. Producentem dostępnych modeli jest firma Microlife, która wytwarza wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia, zgodne z międzynarodowymi standardami. Pozwalają one w sposób automatyczny i bezkontaktowy zmierzyć temperaturę ciała na poziomie skroni czy czoła. To sprzęt działający na zasadzie skanowania (czujnik podczerwieni), wyposażony w duży wyświetlacz LCD oraz wydający sygnały dźwiękowe.

sizer
Microlife NC 200 Termometr bezkontaktowy
199,00 zł
sizer
Microlife termometr IFR 100 elektroniczny skroniowo-douszny 1 szt.
89,24 zł
sizer
Microlife termometr MT 16C2 elektroniczny 1 szt.
17,00 zł
sizer
Microlife termometr NC 100 elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.
120,00 zł
sizer
Microlife termometr NC 150 elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.
130,00 zł

Korzystanie z termometru Microlife jest nieskomplikowaną czynnością, która trwa krótko - w przypadku niektórych modeli czas oczekiwania na wynik wynosi zaledwie kilka sekund. Pomiar wykonuje się w odległości około 5 cm. Zaletami tego urządzenia są: duża dokładność uzyskiwanych wyników, cicha praca oraz szeroki zakres użycia. Część znajdujących się w tej zakładce produktów ma działanie wielofunkcyjne. Poza ludzkim ciałem umożliwiają zmierzenie temperatury różnych obiektów czy otoczenia (pomieszczenia). Wykorzystać je można, aby sprawdzić, ile stopni ma np. woda do kąpieli w wanience, mleko w butelce, a pomiary są w pełni higieniczne i bezpieczne. Sprzęt nadaje się do użytku przez każdego bez względu na wiek.

W asortymencie znajduje się również urządzenie medyczne, które, poza tradycyjną formą mierzenia ciepłoty ciała np. pod pachą czy w ustach, wykorzystuje się jako termometr owulacyjny.  

Wszystkie z poniższych produktów Microlife są testowane klinicznie i zalecane przez lekarzy. W aptece dostępne są modele, różniące się nie tylko ceną, ale i parametrami technicznymi, takimi jak np. zapamiętywanie ostatnich 30 pomiarów temperatury (przechowywanie ich z datą oraz czasem).