Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Microlife termometry
Microlife termometry
Średnia ocena: 4.8 Na podstawie: 76 ocen

Termometry Microlife

Na wyposażeniu domowej apteczki powinien znaleźć się m.in. proponowany w tej kategorii produktowej termometr. Producentem dostępnych modeli jest firma Microlife, która wytwarza wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia, zgodne z międzynarodowymi standardami. Pozwalają one w sposób automatyczny i bezkontaktowy zmierzyć temperaturę ciała na poziomie skroni czy czoła. To sprzęt działający na zasadzie skanowania (czujnik podczerwieni), wyposażony w duży wyświetlacz LCD oraz wydający sygnały dźwiękowe.

sizer

Microlife NC 100 termometr elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.

136,99 zł
sizer

Microlife termometr NC 150 elektroniczny bezkontaktowy 1 szt.

149,99 zł
sizer

Microlife NC 200 Termometr bezkontaktowy

149,99 zł
sizer

Microlife Wyprawka Maluszka zestaw Laktator BC200 + Termometr NC400 + Inhalator NEB400

599,99 zł
sizer

Microlife termometr MT 16C2 elektroniczny 1 szt.

17,99 zł
sizer

Microlife termometr IFR 100 elektroniczny skroniowo-douszny 1 szt.

95,48 zł
sizer

Microlife termometr MT 16F1 elektroniczny 1 szt.

16,05 zł
sizer

Microlife MT 700 (kaczuszka) Termometr elektroniczny

25,15 zł
sizer

Microlife NC 150 BT Termometr bezkontaktowy

168,53 zł

Korzystanie z termometru Microlife jest nieskomplikowaną czynnością, która trwa krótko - w przypadku niektórych modeli czas oczekiwania na wynik wynosi zaledwie kilka sekund. Pomiar wykonuje się w odległości około 5 cm. Zaletami tego urządzenia są: duża dokładność uzyskiwanych wyników, cicha praca oraz szeroki zakres użycia. Część znajdujących się w tej zakładce produktów ma działanie wielofunkcyjne. Poza ludzkim ciałem umożliwiają zmierzenie temperatury różnych obiektów czy otoczenia (pomieszczenia). Wykorzystać je można, aby sprawdzić, ile stopni ma np. woda do kąpieli w wanience, mleko w butelce, a pomiary są w pełni higieniczne i bezpieczne. Sprzęt nadaje się do użytku przez każdego bez względu na wiek.

W asortymencie znajduje się również urządzenie medyczne, które, poza tradycyjną formą mierzenia ciepłoty ciała np. pod pachą czy w ustach, wykorzystuje się jako termometr owulacyjny.  

Wszystkie z poniższych produktów Microlife są testowane klinicznie i zalecane przez lekarzy. W aptece dostępne są modele, różniące się nie tylko ceną, ale i parametrami technicznymi, takimi jak np. zapamiętywanie ostatnich 30 pomiarów temperatury (przechowywanie ich z datą oraz czasem).