Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Plastry na rzucenie palenia
Plastry na rzucenie palenia
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 82 ocen

Plastry na rzucenie palenia

Walka z nałogiem tytoniowym będzie znacznie prostsza z pomocą specjalistycznych plastrów, które przygotowaliśmy w naszej ofercie. Proponujemy preparaty od sprawdzonych marek, takich jak Nicorette czy Niquitin, których cena jest bardzo przystępna. To doskonała opcja dla wszystkich osób pragnących rzucić palenie szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Oferta obejmuje plastry w kilku wersjach, różniące się między sobą stężeniem substancji aktywnych. Produkty te zbierają pozytywne opinie od byłych palaczy, którym umożliwiły pozbycie się nałogu. 

sizer

NiQuitin plastry 3 stopień 7 mg/24 godz 7 szt. przezroczysty

76,15 zł
sizer

NiQuitin plastry 1 stopień 21 mg/24 godz 7 szt przezroczysty

78,01 zł
sizer

NiQuitin plastry 2 stopień 14 mg/24 godz 7 szt. przezroczysty

71,34 zł
sizer

Nicorette Invisipatch 25mg/16 h 7 szt.

49,90 zł
sizer

Nicorette Invisipatch 10 mg/16h 7 plastrów

19,90 zł

Regularne palenie wyrobów tytoniowych jest bardzo szkodliwe dla organizmu człowieka i może być przyczyną powstania nowotworu płuc. Na szczęście w dzisiejszych czasach coraz więcej osób rezygnuje z papierosów, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale też finansowych. Jednak rzucenie nałogu nie jest łatwe, zwłaszcza w przypadku wieloletnich palaczy. Nagłe odstawienie używki przeważnie wywołuje objawy głodu nikotynowego, który jest bardzo nieprzyjemny. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalistyczne plastry, które prezentujemy w naszej aptece internetowej. 

Oferujemy różnorodne preparaty przeciw paleniu w dobrej cenie, które będą stanowić duże wsparcie w trakcie wychodzenia z nałogu. W plastrach dostępnych w katalogu znajduje się optymalne stężenie nikotyny terapeutycznej, która stopniowo przedostaje się do organizmu palacza poprzez skórę. Dostarczenie kontrolowanej dawki substancji uzależniającej łagodzi skutki rzucenia papierosów, jednocześnie zaspokajając głód nikotynowy, a w rezultacie zmniejszając ochotę na wyroby tytoniowe. 

Stosowanie preparatów z tej kategorii to doskonały sposób na rzucenie palenia. Dzięki przyjmowaniu kontrolowanych dawek nikotyny terapeutycznej można zwiększyć szanse na całkowite pozbycie się nałogu. Rezygnacja z papierosów bez wsparcia jest znacznie trudniejsza, w końcu organizm domaga się odpowiedniej dawki substancji uzależniającej. Jednak stosując plastry, nie dostarcza się do organizmu groźnych substancji smolistych, dlatego terapia jest bezpieczna. Opinie użytkowników potwierdzają, że stosowanie produktów z nikotyną ułatwia rzucenie palenia i zniechęca do sięgnięcia po papierosy. 

W asortymencie naszej apteki można znaleźć serie Niquitin składającą się z 3 rodzajów plastrów o zróżnicowanej zawartości nikotyny. W przypadku dużego uzależnienia terapię najlepiej rozpocząć od produktu I stopnia, a następnie kontynuować z wersją II i III stopnia. Palacze, którzy wypalają mniej niż 10 papierosów dziennie, mogą zacząć rzucanie palenia od opcji II stopnia. Plaster należy wymieniać każdego dnia na nowy i stosować przez 6 tygodni, po tym czasie należy sięgnąć po wariant III stopnia i używać go przez następne 2 tygodnie. 

W ofercie mamy także plastry Nicorette, które także zalecane są w trakcie rzucania palenia. Producent proponuje preparaty w trzech wersjach o zróżnicowanej dawce nikotyny. Wybór konkretnej wersji powinien być również uzależniony od stopnia zaawansowania nałogu tytoniowego. Produkt należy umieścić na suchej i oczyszczonej skórze codziennie rano po przebudzeniu i usunąć przed zaśnięciem. Szczegółowe informacje na temat dawkowania można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania. W naszej ofercie mamy też inne, skuteczne specyfiki przeznaczone dla osób rzucających palenie: tabletki, pastylki do ssania i gumy do żucia. W przypadku problemów z dobraniem odpowiedniego produktu dla palaczy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami za pośrednictwem chatu.