Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Plastry na rzucenie palenia
Plastry na rzucenie palenia
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 82 ocen

Plastry na rzucenie palenia

Walka z nałogiem tytoniowym będzie znacznie prostsza z pomocą specjalistycznych plastrów, które przygotowaliśmy w naszej ofercie. Proponujemy preparaty od sprawdzonych marek, takich jak Nicorette czy Niquitin, których cena jest bardzo przystępna. To doskonała opcja dla wszystkich osób pragnących rzucić palenie szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Oferta obejmuje plastry w kilku wersjach, różniące się między sobą stężeniem substancji aktywnych. Produkty te zbierają pozytywne opinie od byłych palaczy, którym umożliwiły pozbycie się nałogu. 

sizer

NiQuitin plastry 3 stopień 7 mg/24 godz 7 szt. przezroczysty

84,90 zł
sizer

NiQuitin plastry 1 stopień 21 mg/24 godz 7 szt przezroczysty

84,90 zł
sizer

NiQuitin plastry 2 stopień 14 mg/24 godz 7 szt. przezroczysty

84,90 zł
sizer

Nicorette Invisipatch 25mg/16 h 7 szt.

49,90 zł
sizer

Nicorette Invisipatch 10 mg/16h 7 plastrów

19,90 zł

Regularne palenie wyrobów tytoniowych jest bardzo szkodliwe dla organizmu człowieka i może być przyczyną powstania nowotworu płuc. Na szczęście w dzisiejszych czasach coraz więcej osób rezygnuje z papierosów, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale też finansowych. Jednak rzucenie nałogu nie jest łatwe, zwłaszcza w przypadku wieloletnich palaczy. Nagłe odstawienie używki przeważnie wywołuje objawy głodu nikotynowego, który jest bardzo nieprzyjemny. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalistyczne plastry, które prezentujemy w naszej aptece internetowej. 

Spełnij marzenia o skutecznym uwolnieniu się od nałogu, dzięki naszym plastrom na rzucenie palenia.  

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu, aby wspomóc swoją walkę z nałogiem, trafiłeś w idealnie stworzone do tego miejsce. Plastry na rzucanie palenia z naszego asortymentu to rewelacyjna metoda, aby osiągnąć cel o którym marzysz. Plastry na rzucenie papierosów zostały opracowane w taki sposób, aby efektywnie łagodzić wszelkie objawy odstawienia nikotyny, a przy tym także zmniejszać ochotę na zapalenie papierosa. Zapoznaj się z całą specyfiką plastrów na rzucenie palenia i ciesz się wygraną walką z nałogiem oraz nowym, zdrowszym życiem.  

Czym są i jak działają plastry na rzucanie palenia?

Plastry na rzucenie papierosów to najprościej mówiąc produkt, który wspomaga walkę osoby uzależnionej z nałogiem, jakim są papierosy. Jest to wyrób w formie małego plasterka, który w swoim składzie zawiera, dużo niższe, niż w standardowych papierosach, stężenie nikotyny. Nikotyna zawarta w plastrach na rzucenie palenia uwalnia się w kontrolowany sposób i stopniowo przenika przez skórę do organizmu, a następnie trafia do krwiobiegu, tak aby skutecznie łagodzić wszelkie objawy odstawienia papierosów. 

Ponadto nikotyna zawarta w plastrach na rzucanie palenia zaspokaja głód nikotynowy na dużo dłuższy okres czasu, niż w przypadku klasycznego papierosa. 

 

Jeżeli zastanawiasz się jakie plastry na rzucenie palenia wybrać, zachęcamy Cię do skonsultowania się z naszymi pracownikami lub do bezpośredniego kontaktu z lekarzem specjalistą.  

W jaki sposób stosować plastry na rzucenie palenia z apteki?

Stosowanie plastrów na rzucenie palenia nie jest zbyt skomplikowane, warto jednak przed użytkowaniem zapoznać się z instrukcją obsługi i ogólnym sposobem ich użytkowania. 

 

Zajdź na ciele najbardziej odpowiednie miejsce, w którym plaster: będzie się porządnie trzymał, nie będzie ograniczał Twoich ruchów, skóra będzie napięta. Może to być: udo lub bark. 

Następnie przyklej plaster do wybranego miejsca. Regularnie dokonuj zmiany plastrów na rzucenie papierosów, zgodnie z opisem użytkowania w ulotce.  

 

Aby zmienić lub całkowicie odkleić plastry na rzucenie palenia, złap za jego narożnik i delikatnie ciągnij w górę. Wykonuj tę czynność ostrożnie, aby nie uszkodzić, znajdującej się pod nim skóry. 

Skuteczność plastrów na rzucenie papierosów.

Na rynku istnieje wiele produktów, które wspomagają walkę z nałogiem, w tym plastry na rzucenie papierosów. Ale jakie plastry na rzucenie palenia wybrać, aby były najskuteczniejsze?

 

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż same plastry na rzucanie palenia niestety nie wystarczą, ponieważ aby w pełni osiągnąć sukces i definitywnie zakończyć nałóg potrzebne są także nasze chęci i samo zaangażowanie w ten proces. Plastry na rzucenie papierosów nie załatwią sprawy za nas samych, mogą one jedynie wspomagać nasze działania. Jednak warto zawsze o nich pamiętać, ponieważ z ich pomocą walka na pewno będzie łatwiejsza i skuteczniejsza.  

Zalety plastrów na rzucenie palenia. 

Zalety plastrów na rzucanie palenia sprawiły, iż stały się one niezwykle popularnymi produktami do walki z nałogiem nikotynowym. 

To o czym warto wspomnieć w pierwszej kolejności to złagodzone objawy odstawienia nikotyny, dzięki plastrom na rzucenie palenia. Apteka jest miejscem gdzie bez problemu, bez recepty zakupić możemy różne rodzaje plastrów na rzucenie papierosów. Znajdziesz je również w bogatym asortymencie naszej internetowej apteki. Więc zaletą tego produktu, będzie również jego ułatwiona dostępność. 

Ponadto, dzięki stosowaniu plastrów na rzucenie palenia mamy pewność, iż dawka nikotyny, przenika do naszego organizmu w kontrolowany sposób, co inaczej wygląda w przypadku na przykład gum na rzucanie palenia, gdzie sami musimy kontrolować ilość spożytych gum, w ciągu doby. 

 

Użytkując plastry na rzucenie palenia z apteki chronimy także nasz organizm, przed wszelkimi szkodliwymi związkami, które wcześniej wdychane były przez nas, wraz z dymem tytoniowym. Na koniec, walka z nałogiem, wspierana plastrami na rzucenie palenia jest dużo bardziej skuteczna, niż walka w której musimy radzić sobie całkowicie sami.