Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Memobon 60 kaps. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Memobon 60 kaps.

1 opinia
Cena:
41,56 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  OLIMP Ginkoflav Forte 60 kaps.

  31,35 zł
 • sizer

  Bilobil Intense 60 kaps.

  29,99 zł
 • sizer

  Bilomag Plus 90 + 30 kaps. opakowanie promocyjne

  54,90 zł

Wspomaga pamięć i równowagę

Ze względu na zawartość ekstraktu z  liści miłorzębu japońskiego preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające ukrwienie mózgu, pamięć, koncentrację oraz właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi. Wchodzący w skład preparatu ekstrakt z korzenia żeń-szenia sprzyja zachowaniu  wydolności umysłowej i  fizycznej  oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, a także wspomaga witalność organizmu.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera:  Ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego 70mg , ekstrakt z korzenia Żeń-szenia 50mg oraz substancje pomocnicze.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
1 kaspułka (rano). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwaga:
Nie stosować u osób uczulonych na składniki produktu. Nie zaleca sie suplementacji prepratem w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może zwiększać skłonność do krwawień oraz nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. W związku z tym należy przerwać spozywanie produktu 4 dni przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi. W przypadku padaczki lub zaburzeń krzepliwości krwi suplement stosować w porozumieniu z lekarzem.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Pamięć i koncentracja