sizer
 • Memobon 60 kaps. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Memobon 60 kaps.

38,84 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  OLIMP Ginkoflav Forte 60 kaps.
  29,30 zł
 • sizer
  Bilobil Intense 60 kaps.
  35,40 zł
 • sizer
  Bilomag Plus 90 + 30 kaps. opakowanie promocyjne
  43,60 zł
 • sizer
  Ginkofar Intense 120 mg 60 tabl.
  20,88 zł
 • sizer
  Ginkofar Intense 120 mg 60 tabl. + 60 tabl. duopack
  41,69 zł

Wspomaga pamięć i równowagę

Ze względu na zawartość ekstraktu z  liści miłorzębu japońskiego preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające ukrwienie mózgu, pamięć, koncentrację oraz właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi. Wchodzący w skład preparatu ekstrakt z korzenia żeń-szenia sprzyja zachowaniu  wydolności umysłowej i  fizycznej  oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, a także wspomaga witalność organizmu.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera:  Ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego 70mg , ekstrakt z korzenia Żeń-szenia 50mg oraz substancje pomocnicze.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
1 kaspułka (rano). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwaga:
Nie stosować u osób uczulonych na składniki produktu. Nie zaleca sie suplementacji prepratem w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może zwiększać skłonność do krwawień oraz nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. W związku z tym należy przerwać spozywanie produktu 4 dni przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi. W przypadku padaczki lub zaburzeń krzepliwości krwi suplement stosować w porozumieniu z lekarzem.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Pamięć i koncentracja