Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Hylo-Parin krople 10 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Hylo-Parin krople 10 ml

1 opinia
Cena:
57,99 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Hylo-Care krople do oczu 10 ml

  54,90 zł
 • sizer

  Thealoz Duo krople do oczu 10 ml

  41,99 zł
 • sizer

  Hylo-Dual Intense krople do oczu 10 ml

  51,99 zł
 • sizer

  Hyal-Drop Ultra 4S krople do oczu 10 ml

  29,99 zł
 • sizer

  Kerato VitA maść do oczu 5 g

  27,90 zł
 • sizer

  Oftassiale krople do oczu 8 ml

  17,90 zł
 • sizer

  Droptiva Plus krople do oczu 10 ml

  39,90 zł

Do nawilżania i pielęgnacji rogówki i spojówek w przypadku podrażnień oczu połączonych z zaczerwienieniem, pieczeniem i swędzeniem.

Sterylne krople do oczu bez zawartości konserwantów i fosforanów.

Czym jest HYLO PARIN®?

HYLO PARIN® jest sterylnym roztworem bez środków konserwujących, zawierającym 1 mg/ml hialuronianu sodu, 1300 j.m./ml heparynianu sodu (uzyskanego z błony śluzowej jelita świńskiego), glicerol, bufor cytrynianowy oraz wodę.

W jakim celu stosuje się HYLO PARIN®?

HYLO PARIN® nawilża i pielęgnuje rogówkę i spojówki, uwalniając oczy od podrażnień wywołanych negatywnym wpływem otaczającego środowiska. Dzięki zastosowaniu HYLO PARIN®, objawy takie jak: zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie oczu ulegają wyraźnemu zmniejszeniu.

Kiedy należy stosować HYLO PARIN®?

Piekące, swędzące, łzawiące oczy, poczucie obecności piasku pod powiekami, oczy suche, to objawy oczu podrażnionych. Objawy te skłaniają nas często do tarcia oczu, jednak dolegliwości pozostają, ponieważ oczy są zbyt słabo nawilżone. Powierzchnia zdrowego oka pokryta jest gładkim, równomiernym filmem łzowym, zmywającym kurz i cząsteczki brudu, umożliwiającym prawidłowe funkcjonowanie struktur oka.

Pewne okoliczności i sytuacje, takie jak: przebywanie w klimatyzowanych lub zakurzonych pomieszczeniach, intensywna praca przed monitorem komputera lub oglądanie telewizji, obciążają dodatkowo oczy i pogarszają jakość łez. Wraz z wiekiem zmniejsza się także wytwarzanie łez.

HYLO PARIN® zawiera hialuronian sodu, naturalną substancję występującą w oku, a także innych częściach organizmu człowieka. Wykazuje on szczególne fizykalne właściwości tworzenia na powierzchni oka równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się i trudno zmywalnego filmu. Te szczególne właściwości bioprzylegania są wspomagane przez heparynę. Heparyna jest także fizjologiczną substancją zbliżoną swą chemiczną strukturą do hialuronianu sodu.

Hialuronian sodu i heparyna pielęgnują rogówkę i spojówki oraz nawilżają razem z naturalnymi łzami powierzchnię oka, które chronione jest w ten sposób przed podrażnieniami pochodzącymi z otaczającego środowiska.

HYLO PARIN® nie zawiera konserwantów, w jego składzie występują fizjologiczne substancje i dlatego jest zwykle dobrze tolerowany.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowe oczy