Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Eye Q 60 kaps. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Eye Q 60 kaps.

1 opinia
Cena:
45,06 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Equazen Płyn o smaku cytrynowym 200 ml

    68,37 zł

EYE Q Kapsułki na niedobór kwasów omega-3 i omega-6 dla dzieci i dorosłych 60 kapsułek

Wskazania:
Preparat stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w kwasy omega 3 i 6. Pomocny w poprawie koncentracji, wsparcia koordynacji ruchowej, zmniejszenia nadpobudliwości u dzieci, wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu Dzieci, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Działanie:
Dzieci od 3 roku życia, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.
- EYE Q to skuteczna i bezpieczna pomoc dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Badania naukowe przeprowadzone z preparatem eye q potwierdzają korzyści, jakie może przynieść podawanie eye q dzieciom i młodzieży:
- znacząca redukcja zaburzeń uwagi, impulsywności i nadpobudliwości;
- poprawa koncentracji; zmniejszenie zachowań agresywnych;
- poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania;
- poprawa samooceny i poczucia własnej wartości.
- EYE Q wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu. Dostarcza kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA bezpośrednio do organizmu. Zawiera olej z ryb morskich i olej z wiesiołka. Eye q ma najwyższy naturalnie możliwy stosunek EPA/DHA, 3,2:1. Inne preparaty zawierające kwasy omega-3 często mają standardowy stosunek EPA/DHA na poziomie 1,5:1.
- EYE Q - to wyjątkowy suplement diety o wysokiej jakości: Naturalny, nie poddawany obróbce technologicznej. Naturalnie wolny od toksyn i jakichkolwiek środków chemicznych. Bez ryzyka kumulacji szkodliwych substancji. Nie zawiera witaminy A i D. Pozbawiony smaku i zapachu ryby. Skuteczność potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznych.
- W EYE Q nie ma: środków konserwujących, sztucznych barwników, kwasu cytrynowego, substancji słodzących (aspartam, mannitol), kazeiny, glutenu

Sposób użycia:
Suplementacja nasycająca:
Rozpoczynając suplementację lub po dłuższej przerwie w celu nasycenia organizmu przez pierwsze 12 tygodni: 6 kapsułek (2x3 kapsułki) lub 15 ml płynu (3 łyżeczki) dziennie podczas posiłku.

Suplementacja podtrzymująca:
Po zakończeniu nasycenia organizmu 2 kapsułki dziennie lub 5 ml (1 łyżeczka) płynu dziennie, podczas posiłku.

Skład:
olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, kapsułka (glicerol, żelatyna, woda oczyszczona, ksylitol, aromat truskawkowy, sproszkowana celuloza), aromat truskawkowy, przeciwutleniacz – naturalna witamina E.

Opakowanie:
60 kapsułek

Najpopularniejsze produkty w kategorii Pamięć i koncentracja