sizer
 • Bobik DHA 30 kaps. twist-off - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Bobik DHA 30 kaps. twist-off

24,36 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Ibuvit D 400 Twist-off 30 kaps.
  11,20 zł
 • sizer
  Omegamed Baby + D 0m+ 60 kaps. twist-off
  50,29 zł
 • sizer
  Omegamed Baby 30 kaps. twist-off
  28,25 zł
 • sizer
  Algabion DHA+D
  25,50 zł

Zaspokaja szczególne zapotrzebowanie niemowląt i dzieci na kwasyomega 3 (DHA - kwas dokozaheksaenowy, którego organizm nie potrafiwytworzyć) oraz witaminę D3 ważne dla prawidłowego rozwoju.

Skład:

1 kaps: DHA - dokozaheksaenowy 150 mg, Witamina D3 10 ug (400 j.m.).

Wskazania:

Znajduje zastosowanie:u niemowląt od 6. miesiąca życia (szczególnie wcześniaków),u dzieci nie spożywających wystarczającej ilości kwasów omega 3 (DHA)oraz witaminy D3 w codziennej diecie,u dzieci w fazie intensywnego wzrostu, wpływając korzystnie naprawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, w szczególności narząduwzroku oraz ukfadu immunologicznego.

Dawkowanie:

1 kapsułka "twist-off" dziennie. Preparat należy podawać podczasposiłku. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki.Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po czym wycisnqćzawartość bezpośrednio do buzi dziecka, lub na łyżeczkę. Zawartośćkapsułki można dodać również do pokarmu. Po opróżnieniu kapsułki należyją wyrzucić.

Działanie:

Zawiera DHA pochodzenia roślinnego, który wchodzi w składfosfolipidów błon komórkowych (szczególnie wysoki poziom znajduje się wtkance układu nerwowego i siatkówce oka). Wspomaga funkcjonowanie narzqdu wzroku, gdyż DHA jest niezbędny dlaprawidłowej ostrości widzenia. Wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka,którego organizm nie syntetyzuje DHA. Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Witamina D3