Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Bobik DHA 30 kaps. twist-off - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Bobik DHA 30 kaps. twist-off

1 opinia
Cena:
22,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Ibuvit D 400 twist-off 30 kapsułek

  10,79 zł
 • sizer

  Omegamed Baby + D 0m+ 60 kaps. twist-off

  34,98 zł

Zaspokaja szczególne zapotrzebowanie niemowląt i dzieci na kwasyomega 3 (DHA - kwas dokozaheksaenowy, którego organizm nie potrafiwytworzyć) oraz witaminę D3 ważne dla prawidłowego rozwoju.

Skład:

1 kaps: DHA - dokozaheksaenowy 150 mg, Witamina D3 10 ug (400 j.m.).

Wskazania:

Znajduje zastosowanie:u niemowląt od 6. miesiąca życia (szczególnie wcześniaków),u dzieci nie spożywających wystarczającej ilości kwasów omega 3 (DHA)oraz witaminy D3 w codziennej diecie,u dzieci w fazie intensywnego wzrostu, wpływając korzystnie naprawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, w szczególności narząduwzroku oraz ukfadu immunologicznego.

Dawkowanie:

1 kapsułka "twist-off" dziennie. Preparat należy podawać podczasposiłku. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki.Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po czym wycisnqćzawartość bezpośrednio do buzi dziecka, lub na łyżeczkę. Zawartośćkapsułki można dodać również do pokarmu. Po opróżnieniu kapsułki należyją wyrzucić.

Działanie:

Zawiera DHA pochodzenia roślinnego, który wchodzi w składfosfolipidów błon komórkowych (szczególnie wysoki poziom znajduje się wtkance układu nerwowego i siatkówce oka). Wspomaga funkcjonowanie narzqdu wzroku, gdyż DHA jest niezbędny dlaprawidłowej ostrości widzenia. Wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka,którego organizm nie syntetyzuje DHA. Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Tran i Kwasy Omega