sizer
 • Omegamed Pregna 60 kaps. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Omegamed Pregna 60 kaps.

1 opinia
Cena:
65,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Feminovit + DHA 30 kaps.
  35,70 zł
 • sizer
  Prenatal DHA 60 kaps.
  48,90 zł

Omegamed® Pregna dostarcza optymalną dla kobiet w ciąży i karmiących piersią dzienną porcję DHA (kwas dokozaheksaenowy). DHA, to co najlepsze z Omega-3 wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią.

Omegamed® Pregna zawiera unikalną formę DHA z alg (Life’s DHA®), opracowaną specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

DHA zawarty w produktach Omegamed® jest:

 • Z pierwotnego źródła pozyskiwany z naturalnych alg Schizochytrium sp., czyli pierwotnego, bezpiecznego źródła. Oznacza to lepszy smak i zapach oraz dobrą przyswajalność i tolerancję.
 • Czysty algi, z których pozyskiwany jest DHA są hodowane w kontrolowanych warunkach, poza zbiornikami morskimi. Oznacza to brak ryzyka kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi zanieczyszczeniami występującymi w naturalnym środowisku, takimi jak dioksyny, rtęć metylowana, polichlorowane bifenyle (PCB).
 • Idealny skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają wartościowe badania naukowe oraz tradycja stosowania. Oznacza to, że jest sprawdzony i idealnie dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających i wrażliwych na niedobory tego składnika w diecie grup konsumentów.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Omegamed® Pregna nie zawiera oleju rybiego, dzięki czemu produkt jest dobrze tolerowany, niepotęguje mdłości.

Składniki:
Zawartość kapsułki: olej z mikroalg Schizochytrium sp. zawierający DHA (kwas dokozaheksaenowy Life’s DHA®) [olej z alg; olej słonecznikowy wysokooleinowy; przeciwutleniacze: mieszanina tokoferoli, estry kwasów tłuszczowych i kwasu L-askorbinowego]. Otoczka kapsułki: żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza.

Zawartość składników aktywnych w zalecanej dziennej porcji:

 • 1 kapsułka: DHA: 250 mg
 • 2 kapsułki DHA: 500 mg

Suplement diety. Nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować jeżeli występuje nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ciąża i dziecko