Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • BluMAG jedyny 30 kaps. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

BluMAG jedyny 30 kaps.

1 opinia
Cena:
9,55 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Polomag B6 MAX 90 tabl.

  21,99 zł
 • sizer

  Magnez + witamina B6 Apteo 60 tabletek

  7,50 zł
 • sizer

  Magnez + witamina B6 Forte Apteo 30 kapsułek

  8,49 zł

Blumag jedyny - połączenie dwóchskładników aktywnych - magnezu i witaminy B6, w ilościach pokrywających w 100 %dzienne zapotrzebowanie.

Skład:

Tlenek magnezu (jony magnezu) - 621,9 mg (375 mg), witamina B6 - 1,4 mg.

Wskazania:

Polecany zwłaszcza w stanach: przemęczenia i osłabienia, wzmożonego napięcia nerwowego i nadmiernej drażliwości, zwiększonej podatności na stres, osłabionej zdolności koncentracji i zapamiętywania, pojawienia się skurczy mięśniowych, zwiększonego wysiłku fizycznego.

Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie.

Działanie:

Magnez jest niezbędny do prawidłowegofunkcjonowania mięśni, w tym mięśnia sercowego i układu nerwowego. Odgrywa ważnąrolę w przewodnictwie nerwowym i w procesie skurczu mięśni. Wpływa naograniczenie mimowolnych skurczy mięśni. Jest ważny w zachowaniu mocnych kości i zębów. Bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i syntezie białek. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu zprzewodu pokarmowego (o 20 - 40 %). Bierze udział w wielu procesachmetabolicznych m. in. w przemianach białek, tłuszczów i hormonów. Ma istotneznaczenie w uwalnianiu energii z węglowodanów gromadzonych w mięśniach.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Witamina B