Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Bio-Chrom 30 tabl. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Bio-Chrom 30 tabl.

1 opinia
Cena:
19,92 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  OLIMP Chrom Activ 200 mcg. 60 tabl.

  16,74 zł
 • sizer

  Bio-Chrom 60 tabl.

  68,37 zł
 • sizer

  Naturell Chrom Organiczny + B3 60 tabl.

  23,49 zł

Wskazania:

Pomaga kontrolować poziom cukru we krwi i ograniczyć ochotę na słodycze. Bio-Chrom® zawiera bezpieczny chrom w postaci opatentowanych drożdży ChromoPrecise. Charakteryzują się one wysoką bio-dostępnością do 10 razy wyższą niż chrom z innych źródeł, takich jak: chlorek chromu i pikolinian chromu.   

·      Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi 

·      Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu składników odżywczych 

Właściwości:

Chrom jest niezbędnym mikroelementem, który przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek. Ponadto, chrom wspomaga procesy biologiczne związane z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi. Nieorganiczne związki chromu zwykle mają słabą biodostępność w organizmie. Wpływ suplementacji chromu jest determinowany przez to jak skutecznie dana substancja jest absorbowana w organizmie. Bio-Chrom® zawiera opatentowane organiczne źródło chromu ChromoPrecise®, są to drożdże chromu opracowane specjalnie w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej. To specyficzne źródło chromu zostało wyprodukowane w Danii zgodnie z surowymi zasadami szczegółowej kontroli GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) pod nadzorem farmaceutycznym. Wszystkie  procesy produkcyjne w zakładzie Pharma Nord odbywają się wg standardów mających zastosowanie do produkcji leków. Bio-Chrom® zawiera 50 mikrogramów wysoko biodostępnego chromu najwyższej jakości.

Poziom cukru we krwi jest potocznym określeniem dla poziomu glukozy we krwi, która jest źródłem energii organizmu. Hormon insuliny odgrywa kluczową rolę w metabolizmie cukru, insulina umożliwia wniknięcie cukru do komórki. Chrom przyczynia się do tego procesu poprzez umożliwienie insulinie powiązania z receptorem insuliny na błonach komórkowych. Prawidłowa wartość cukru we krwi w organizmie wynosi od 3 do 7 mmol/l.

Zalecane spożycie:

1 tabletka dziennie, o ile nie zalecono inaczej. Połykać w całości najlepiej w trakcie lub po posiłku. 

Może być przyjmowany przez wegetarian. 

Składniki:

drożdze wzbogacone w chrom (ChromoPrecise®), celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, talk, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Chrom na odchudzanie