sizer
  • Chitobon 60 kaps. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Chitobon 60 kaps.

1 opinia
38,32 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    MyVita pokrzywa indyjska 60 kaps.
    24,67 zł
Postać
Działanie
Główne składniki
Sposób aplikacji

Wspomaga odchudzanie, na cholesterol

Preparat pochodzenia naturalnego polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Chrom, zawarty w suplemencie diety Chitobon, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy w  surowicy krwi. Chitosan, wchodzący w skład preparatu, zmniejsza wchłanianie tłuszczów w przewodzie pokarmowym, co przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu w surowicy krwi.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (9 kapsułek) zawiera:
- Chitosan (ze skorupiaków)  4,5 g,
- chrom 90mcg 

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:  6-9 kapsułek (2-3 razy dziennie po 3 kapsułki 20 minut przed jedzeniem popijając 1 szklanką wody). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwaga: Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu oraz skorupiaki morskie, a także w okresie ciąży i laktacji. Nie zaleca się suplementacji u dzieci. W przypadku stosowania preparatu przez dłuższy czas wymagane jest podawanie witamin A, D3 i E. Preparaty witaminowe, a także inne leki stosowane w tym samym czasie, należy spożywać 2 godziny przed lub po spożyciu Chitobonu. Osoby z niewydolnością nerek suplementację powinny skonsultować z lekarzem.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Odchudzanie