Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Silicum + H 30 tabl. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Silicum + H 30 tabl.

1 opinia
Cena:
13,47 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Vitapil z Biotyną 60 kapsułek

  34,90 zł
 • sizer

  Skrzypovita 1x dziennie Biotyna Complex 42 tabl.

  15,00 zł
 
Działanie

Krzem, zwany pierwiastkiem młodości, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze czynny udział w tworzeniu komórek skóry właściwej oraz regeneracji naskórka. Ponadto stymuluje prawidłowe uwodnienie komórek skóry, zapewniając jej zdrowy i młodzieńczy wygląd. Niedobór krzemu może powodować m.in. pogorszenie stanu włosów i paznokci. Włosy rozdwajają się, wypadają, są suche i matowe, paznokcie z kolei stają się kruche i łamliwe. KRZEM w połączeniu z BIOTYNĄ (witaminą H) działa wzmacniająco na wypadające włosy i kruchą płytkę paznokci, jak również poprawia wygląd skóry. Ponadto wspomaga leczenie łupieżu i łysienia. Regularne przyjmowanie suplementu wzmacnia zdolność obronną organizmu przed zakażeniami. SILICUM + H poprawia elastyczność skóry i zapobiega przedwczesnemu jej zwiotczeniu, zapewnia zdrowy i młodzieńczy wygląd cery. Współczesna dieta zaspokaja zapotrzebowanie na ten bio-pierwiastek w znikomym stopniu, w przyrodzie występuje on w formach mało przyswajalnych np. w skrzypie polnym, którego związki krzemu utrudniają wchłanianie się witamin.


Wskazania

Kuracja preparatem SILICUM + H zalecana jest szczególnie w schorzeniach skóry, grzybicy, łupieżu, przy kruchości paznokci i wypadaniu włosów.


Dawkowanie

Osoby dorosłe 1-2 tabletki dziennie rozpuścić w ustach i popić płynem. Dla dzieci powyżej 10 roku do 14 lat zaleca się spożycie 1 tabletki dziennie.

 Skład
1 tabletka zawiera15 mg tlenku krzemu (w formie rozpuszczalnej w postaci krzemianu magnezu), 75 μg biotyny, witaminy H (D-biotyna) oraz substancje pomocnicze.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Witaminy i mikroelementy