Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Saridon 10 tabl. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Saridon 10 tabl.

1 opinia
Cena:
12,92 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Apap Extra 24 tabl

    17,66 zł
  • sizer

    Apap Extra 50 tabl

    30,98 zł
  • sizer

    COFFEPIRINE 6 tabl.

    2,81 zł
  • sizer

    COFFEPIRINE 12 tabl.

    3,93 zł
  • sizer

    Panadol Extra 12 tabl.

    9,62 zł
  • sizer

    Panadol Extra 24 tabl.

    14,59 zł
  • sizer

    Cefalgin 10 tabl.

    10,59 zł

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Skład:
Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.

Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.

Dawkowanie:
Dorośli: doraźnie 1 tabl., zazwyczaj 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż.: 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować doustnie, po jedzeniu, obficie popijając.

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Przeciwskazania:
Dzieci poniżej 12 lat, ciąża, okres karmienia, ostra porfiria wątrobowa, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nadwrażliwość na aminofenazon lub paracetamol.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Leki przeciwbólowe