Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Paranit Lotion 100 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Paranit Lotion 100 ml

1 opinia
Cena:
30,88 zł

Skład:
Olej mineralny i dimetikon.

Działanie:
Formuła preparatu składającego się z oleju mineralnego i dimetikonu pozwala na podwójny zakres działania, polegający na uduszeniu i wysuszeniu wszy i gnid, dla uzyskania najlepszego efektu. ponieważ preparat nie zawiera środków owadobójczych, nie jest możliwy rozwój odporności pasożytów na preparat.

Dawkowanie:
Przed zastosowaniem wstrząsnąć butelką. Odpowiednią ilość lotionu nałożyć bezpośrednio na suche włosy. Lotion równomiernie rozprowadzić na suchych włosach, od nasady aż po końcówki. Preparat należy nałożyć na całe włosy i skórę głowy. następnie wmasować go dokładnie, zwracając szczególną uwagę na kark i skórę za uszami. Wmasowany preparat należy pozostawić na 15 minut.
Następnie włosy należy umyć specjalnym szamponem Paranit lub zwykłym szamponem i dokładnie spłukać. Umyć ponownie, jeśli jest taka potrzeba.
Przed wysuszeniem włosów, należy je dokładnie wyczesać gęstym grzebieniem, aby usunąć wszystkie wszy i gnidy. Należy regularnie czyścić grzebień, aby pozbyć się jakichkolwiek wszy lub gnid.
Kurację powtórzyć po 7 dniach.

100 ml butelka = 4 zastosowań, w zależności od długości włosów.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jeden ze składników.
Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia.

Działania niepożądane:
Swędzenie, podrażnienie okolic oczu. Łuszczenie skóry głowy. Podrażnienie kontaktowe i zaczerwienienie skóry głowy, uszu lub karku.

Uwagi:
Ciąża i karmienie piersią:
Brak jest przeciwwskazań do stosowania, jednakże jeśli kobieta jest w ciąży lub karmi piersią powinna skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Problemy skórne