Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Novoxidyl tonik 75 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Novoxidyl tonik 75 ml

1 opinia
Cena:
33,99 zł

Tonik Novoxidyl jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Działanie toniku opiera się na oryginalnej, opatentowanej i przebadanej klinicznie substancji aktywnej - Triaminodil.

Inna substancją jest Esculina substancja roślinna o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne, zwiększająca lokalne ukrwienie skóry i przyczyniającej się do lepszego odżywiania cebulek włosowych oraz kwasie laurynowym zmniejszającym produkcję łoju w mieszkach włosowych, dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia procesu wypadania włosów, a także stymulacji ich wzrostu.

Wskazania: zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej.

Sposób użycia: skórę głowy spryskać tonikiem i rozprowadzić delikatnie masując do wchłonięcia. W początkowym okresie tonik stosować 2 razy dziennie w ilości 1ml do 2ml (5-10 dozowań w zależności od objętości włosów) przez ok. 60 dni. W zależności od efektów stosowania zaleca się zmniejszenie częstotliwości aplikacji do 1 razu dziennie, co często następuje jeszcze przez przekroczeniem zalecanych 60 dni stosowania.  

Składniki aktywne: triaminodil, esculina, kwas laurynowy.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Odżywki i balsamy do włosów