Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Enfamil O-Lac od urodzenia 400 g - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Enfamil O-Lac od urodzenia 400 g

1 opinia
Cena:
42,69 zł

Enfamil O-Lac, przeznaczony dla niemowląt od urodzenia, jeśli wystąpią takie problemy jak biegunka, wzdęcia i dyskomfort jelitowy spowodowany zaburzeniami w tolerancji laktozy, pod warunkiem wykluczenia alergii na białko mleka krowiego.

Powinien być stosowany pod kontrolą lekarza.

Enfamil O-Lac zawiera unikalną mieszankę kwasów tłuszczowych z odpowiednim poziomem DHA (szczególny rodzaj kwasu Omega 3).

DHA występuje naturalnie w mleku matki, wspomaga kompletne i zbilansowane żywienie.

Węglowodany w postaci syropu glukozowego sprawiają, że Enfamil O-Lac jest łatwo trawiony. Enfamil O-Lac dostarcza wszystkich składników odżywczych, zgodnie z wymaganiami, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia.

Od 6. miesiąca życia dziecka można wprowadzić mleko następne Enfamil Premium 2 stanowiące podstawę urozmaiconej diety, zaspokajające potrzeby żywieniowe dziecka w tym okresie. Nie należy zmieniać stosowanej mieszanki ani wprowadzać pożywienia uzupełniającego bez konsultacji z lekarzem.

Produkt dostępny w puszkach 400 g.

Enfamil O-Lac, dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Ważne informacje: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Wprowadzenie Enfamil O-Lac do diety dziecka powinno odbywać się po konsultacji z lekarzem.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ciąża i dziecko