sizer
 • Doppelherz Energovital Tonik K 1000 ml - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Doppelherz Energovital Tonik K 1000 ml

46,04 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Zdrovital Tonik 900 ml
  35,17 zł
 • sizer
  Vigor Cardio płyn 1000 ml
  40,43 zł
 • sizer
  Doppelherz Aktiv Koenzym Q10 30 kaps.
  23,00 zł
 • sizer
  Vigor up FAST 20 tabletek musujących
  22,58 zł
 • sizer
  Vitotal Gold syrop dla mężczyzn 1000 ml
  35,00 zł
 • sizer
  Doppelherz Aktiv Na stres i przemęczenie 30 tabletek
  16,49 zł

Ziołowy produkt leczniczy do stosowania doustnego jako środek wspomagający czynność serca i układu krążenia w szczególności w stanach napięcia nerwowego.

Skład:
Wyciąg płynny z owoców głogu, wyciąg płynny z liści melisy, wyciąg płynny z liści rozmarynu, wyciąg płynny z korzenia waleriany.

Dawkowanie:
Dorośli: doustnie po 20ml 3-4 razy na dobę, podczas posiłków i przed snem. Preparat można stosować do 2 tygodni. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią - należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku wrażenia, że działanie leku Doppelherz Energovital Tonik K jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Działanie:
Wspomaga czynność serca i układu krążenia w szczególności w stanach napięcia nerwowego.

Przeciwskazania:
W związku z zawartością alkoholu nie stosować u osób z chorobami wątroby, chorobą alkoholową, epilepsją, osób z uszkodzeniami mózgu, kobiet w ciąży oraz dzieci. W przypadku pojawienia się bólu w rejonie serca, promieniującego do ramion, szyi lub nadbrzusza albo w razie pojawienia się zaburzeń oddychania należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Nie należy stosować leku Doppelherz Energovital Tonik K przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u osób z dziedziczną nietolerancją fruktozy lub zaburzeniami wchłaniania glukozy-galaktozy.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Układ krążenia