Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Nowość
sizer
  • Diclotica Contusio Forte żel 75 g - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Diclotica Contusio Forte żel 75 g

1 opinia
Cena:
18,99 zł

Żel na stłuczenia Diclotica Contusio Forte to preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwobrzękowym. Produkt jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Żel przeciwbólowy powinien być aplikowany na skórę w miejscu występowania objawów takich jak stłuczenia, skręcenia i ukąszenia owadów, a także świąd i zaczerwienienie po oparzeniach pierwszego stopnia.

Zalety

  • Szerokie zastosowanie

Dzięki temu, że żel Diclotica Contusio Forte wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, a także zmniejsza objawy ukąszeń komarów i oparzeń, jest preparatem o szerokim zastosowaniu. Działanie produktu będzie miało wpływ na zmniejszenie efektów kontruzji i urazów, dlatego warto go mieć w swojej torbie treningowej, aby był zawsze pod ręką.

  • Skuteczne działanie

Żel przeciwbólowy jest produktem o skutecznym działaniu, który wykazuje szybkie działanie przeciwbólowe i przeciwobrzękowe.

Zastosowanie

  • obrzęki po stłuczeniach i skręceniach,
  • obrzęki po ukąszeniach owadów,
  • świąd i zaczerwienienie po oparzeniach pierwszego stopnia.

Sposób użycia

Niewielką ilość żelu przeciwzapalnego należy wmasować w skórę. Zaleca się stosowanie preparatu 3-4 razy na dobę. Żel na stłuczenia jest przeznaczony do użytku zewnętrznego.

 

Skład

Glinu octowian 20 mg/g, ekstrakt z kwiatów arniki górskiej, lewomentol 10 mg/g, etanol 96%, hydroksyetyloceluloza, fenoksyetanol, woda oczyszczona.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Obrzęki i stłuczenia