Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • BIOLIQ PRO Intensywne serum rewitalizujące 30 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

BIOLIQ PRO Intensywne serum rewitalizujące 30 ml

1 opinia
Cena:
27,53 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Dermedic Hydrain 3 Hialuro Serum nawadniające twarz szyję i dekolt 30 g

  50,90 zł
 • sizer

  Iwostin Hydro Sensitia Booster nawilżający 30 ml

  51,57 zł
 • sizer

  BIOLIQ PRO aktywna kuracja stymulująca 30 ml

  27,97 zł
 • sizer

  Zestaw Bioliq Pro Intensywne serum rewitalizujące 30 ml + płyn micelarny 200 ml

  27,00 zł
 • sizer

  Zestaw Bioliq Pro Intensywne serum pod oczy 15 ml + intensywne serum nawilżające 30 ml

  45,50 zł
 • WYGŁADZA ZMARSZCZKI
 • POPRAWIA JĘDRNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY
 • AKTYWNIE NAWILŻA I ODŻYWIA
 • DODAJE CERZE BLASKU
 • WYRÓWNUJE KOLORYT

Serum zawiera niezwykle ceniony składnik: odżywczy ekstrakt z kawioru (Acipenser spp.), który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin oraz minerałów.

Działanie

Odpowiednia pielęgnacja skóry każdego dnia pozwala zachować jej młody i zdrowy wygląd. Aby osiągnąć świeżość i promienność skóry po 30 roku życia, należy szczególnie zadbać o to, aby pozostała aktywna. Dotyczy to również jej komórek. Fibroblasty są komórkami skóry niezbędnymi do utrzymywania elastyczności oraz zdolności regeneracyjnych skóry, zwłaszcza po działaniu agresywnych czynników zewnętrznych. Tym niemniej, wraz ze starzeniem skóry dojrzałe fibroblasty mają tendencję do przeważania nad fibroblastami młodymi, przez co skóra traci pewne określone właściwości funkcjonalne, typowe dla skóry młodej.

BIOLIQ Intensywne serum rewitalizujące to dermokosmetyk, którego substancje aktywne otrzymywane są w wyniku ekstrakcji, pozwalającej na skuteczne zachowanie ich unikalnych właściwości. Składnikiem przewodnim serum jest ekstrakt z kawioru (Acipenser spp.), który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin i minerałów. Dzięki temu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycje.

Dzięki obecności składnika aktywnego, wyizolowanego z korzeni tarczycy bajkalskiej, BIOLIQ Intensywne serum rewitalizujące poprawia także jędrność i elastyczność skóry, jednocześnie hamując starzenie jej komórek na drodze enzymatycznej, poprzez zwiększenie liczby podziałów komórkowych. Ekstrakt z korzeni tarczycy bajkalskiej przedłuża aktywne życie fibroblastów o ok. 10% i opóźnia proces ich starzenia. Jego wpływ na skórę oznacza odmłodzenie populacji fibroblastów do kondycji porównywalnej ze skóra młodszą o dekadę. Co więcej, oddziałując na metabolizm preadipocytów i adipocytów, serum znacząco redukuje podwójny podbródek, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki.

MOC KAWIORU

Kawior to ikra ryb jesiotrowatych (Acipenser spp.). Współcześnie postrzegany jest jako jeden z najbardziej wybornych i cenionych składników kosmetycznych, o wysokiej aktywności regenerującej i naprawczej wynikającej z zawartości cennych aminokwasów, protein, kwasów tłuszczowych i oligoelementów. Badania wykazały, że kawior sprzyja rewitalizacji i odmładzaniu skóry, ponieważ jego skład chemiczny jest bardzo zbliżony do składu młodych komórek skóry. Ekstrakt z kawioru stosowany jest i zalecany przede wszystkim dla skóry dojrzałej, która wymaga intensywnego odżywiania w celu odbudowy elementów utraconych wraz z upływem czasu. Cechą charakterystyczną kawioru jest skład chemiczny, który czyni kawior doskonałym surowcem do kosmetyków spełniających zadanie „eliksirów młodości” o działaniu stymulującym i rewitalizującym. Co ważne, zastosowanie kawioru w kosmetykach, dzięki obecności witamin i minerałów, pomaga odbudować naturalną równowagę skóry.

Najpopularniejsze produkty w kategorii