sizer
  • Aspirin ULTRAFAST 12 tabl. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Aspirin ULTRAFAST 12 tabl.

1 opinia
Cena:
14,18 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    Aspirin C 20 tabl. mus.
    29,30 zł
  • sizer
    Aspirin Pro 500 mg 8 tabl.
    7,90 zł

Opis:
Tabletki zawierające kwas acetylosalicylowy, stosowane w gorączce i przeziębieniu.

Skład:
Kwas acetylosalicylowy 500mg.

Wskazania:
Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Dawkowanie:
1-2 tabletki rozpuszczone w wodzie najlepiej zażyć już w początkowej fazie pojawiania się pulsującego bólu głowy lub objawówzwiastujących atak. Wtedy lek jest najbardziej przydatny, aby skutecznie zahamować atak migrenowego bólu głowy.

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Przeziębienie i grypa