Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Aspirator - Odciągacz kataru KATAREK ze szczoteczką - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Aspirator - Odciągacz kataru KATAREK ze szczoteczką

1 opinia
Cena:
47,19 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Sopelek 2 aspirator do nosa 1 szt.

  16,84 zł
 • sizer

  Disnemar Baby woda morska 25 ml 250 dawek

  21,61 zł
 • sizer

  UNIMER BABY aspirator do nosa 1 szt.

  22,47 zł
 • sizer

  Nosko aspirator do nosa dla noworodków i małych dzieci

  38,20 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 2 1 sztuka Sanity

  5,17 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 2 (kej) 1 szt

  5,60 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 9 (kej) 1 szt

  8,97 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 11 (kej) 1 szt

  10,10 zł
 • sizer

  Marimer Aspirator do nosa dla dzieci 1 sztuka

  24,99 zł
 • sizer

  Aspirator do nosa dla dzieci APTEO 1 szt.

  15,90 zł

„KATAREK” - innowacyjny odciągacz kataru dla dzieci i niemowląt.

Jest to urządzenie do stosowania w warunkach domowych (zamiast tradycyjnych gruszek) i stanowi uzupełnienie wysoko wyspecjalizowanych aparatów stosowanych w placówkach medycznych.

„Katarek” jest przyrządem, który nie tylko pozwala na szybkie i bezpieczne usunięcie wydzieliny z nosa, ale także wspomaga leczenie zapalenia zatok i zapobiega dalszemu postępowaniu choroby.

Odciągacz kataru „Katarek” przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i dzieci, które nie opanowały jeszcze umiejętności wydmuchiwania wydzieliny z noska. „Katarek” może mieć również zastosowanie u niepełnosprawnych dzieci i osób dorosłych, obłożnie chorych pacjentów lub w innych przypadkach, kiedy to czynność samodzielnego usuwania wydzieliny z nosa jest utrudniona lub wręcz niemożliwa.

Oryginalnym rozwiązaniem, dotychczas nie spotykanym na naszym rynku, jest zastosowanie siły ssącej odkurzacza do odciągania wydzieliny z nosa, co gwarantuje skuteczność tego procesu,a czego nie zapewniają produkty oparte o tradycyjne techniki (gruszki, ustne odciągacze).

Produkt wykonany jest z bezbarwnego tworzywa sztucznego. Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest podłączenie go do rury ssącej domowego odkurzacza (800-1500W). Poprzez zastosowany w aparacie system próżniowy, siła ssąca odkurzacza jest zredukowana do stopnia umożliwiającego bezpieczne a zarazem skuteczne usunięcie wydzieliny z nosa i zatok.W przypadku najmłodszych dzieci ssanie dodatkowo może być zredukowane poprzez regulację odkurzacza (suwakiem przy rurze ssącej lub pokrętłem siły ciągu). Metoda usuwania zalegającego kataru, zastosowana w odciągaczu, polecana jest przez pediatrów i laryngologów.

 Produkt przeznaczony jest dla dzieci, niemowląt i osób starszych, które nie mają siły same wydmuchać nosa.

 Sposób użycia:

 1. 1. Układamy dziecko w dogodnej pozycji.
 2. 2. Łączymy końcówkę A z częścią B. Następnie przyłączamy końcówkę C do rury ssącej odkurzacza o mocy 800-1500W (patrz zdjęcie na samym dole strony).
 3. 3. Końcówkę odciągacza A przykładamy na kilka sekund do otworu nosowego i przemieszczamy w kierunku góra / dół. Zaleca się aby po zabiegu nawilżyć dziecku śluzówkę nosa.
 4. 4. Płukanie

 

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii