sizer
 • Aspirator - Odciągacz kataru KATAREK ze szczoteczką - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Aspirator - Odciągacz kataru KATAREK ze szczoteczką

1 opinia
Cena:
44,10 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Sopelek 2 aspirator do nosa 1 szt.
  15,74 zł
 • sizer
  Disnemar Baby woda morska 25 ml 250 dawek
  24,69 zł
 • sizer
  UNIMER BABY aspirator do nosa 1 szt.
  21,00 zł
 • sizer
  Nosko aspirator do nosa dla noworodków i małych dzieci
  31,49 zł
 • sizer
  Gruszka SANITY z miękkim końcem nr 2 1 szt
  4,83 zł
 • sizer
  Gruszka z miękkim końcem nr 2 (Kej) 1 szt
  5,24 zł
 • sizer
  GRUSZKA Z MIĘKKIM KOŃCEM NR 9 (KEJ) 1 SZT
  8,39 zł
 • sizer
  GRUSZKA Z MIĘKKIM KOŃCEM NR 11 (KEJ) 1 SZT
  9,44 zł
 • sizer
  Marimer Aspirator do nosa dla dzieci 1 sztuka
  18,49 zł
Część ciała
Akcesoria
Sposób aplikacji

„KATAREK” - innowacyjny odciągacz kataru dla dzieci i niemowląt.

Jest to urządzenie do stosowania w warunkach domowych (zamiast tradycyjnych gruszek) i stanowi uzupełnienie wysoko wyspecjalizowanych aparatów stosowanych w placówkach medycznych.

„Katarek” jest przyrządem, który nie tylko pozwala na szybkie i bezpieczne usunięcie wydzieliny z nosa, ale także wspomaga leczenie zapalenia zatok i zapobiega dalszemu postępowaniu choroby.

Odciągacz kataru „Katarek” przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i dzieci, które nie opanowały jeszcze umiejętności wydmuchiwania wydzieliny z noska. „Katarek” może mieć również zastosowanie u niepełnosprawnych dzieci i osób dorosłych, obłożnie chorych pacjentów lub w innych przypadkach, kiedy to czynność samodzielnego usuwania wydzieliny z nosa jest utrudniona lub wręcz niemożliwa.

Oryginalnym rozwiązaniem, dotychczas nie spotykanym na naszym rynku, jest zastosowanie siły ssącej odkurzacza do odciągania wydzieliny z nosa, co gwarantuje skuteczność tego procesu,a czego nie zapewniają produkty oparte o tradycyjne techniki (gruszki, ustne odciągacze).

Produkt wykonany jest z bezbarwnego tworzywa sztucznego. Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest podłączenie go do rury ssącej domowego odkurzacza (800-1500W). Poprzez zastosowany w aparacie system próżniowy, siła ssąca odkurzacza jest zredukowana do stopnia umożliwiającego bezpieczne a zarazem skuteczne usunięcie wydzieliny z nosa i zatok.W przypadku najmłodszych dzieci ssanie dodatkowo może być zredukowane poprzez regulację odkurzacza (suwakiem przy rurze ssącej lub pokrętłem siły ciągu). Metoda usuwania zalegającego kataru, zastosowana w odciągaczu, polecana jest przez pediatrów i laryngologów.

 Produkt przeznaczony jest dla dzieci, niemowląt i osób starszych, które nie mają siły same wydmuchać nosa.

 Sposób użycia:

 1. 1. Układamy dziecko w dogodnej pozycji.
 2. 2. Łączymy końcówkę A z częścią B. Następnie przyłączamy końcówkę C do rury ssącej odkurzacza o mocy 800-1500W (patrz zdjęcie na samym dole strony).
 3. 3. Końcówkę odciągacza A przykładamy na kilka sekund do otworu nosowego i przemieszczamy w kierunku góra / dół. Zaleca się aby po zabiegu nawilżyć dziecku śluzówkę nosa.
 4. 4. Płukanie

 

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Akcesoria