Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Aspirator - NoseFrida na katar - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Aspirator - NoseFrida na katar

1 opinia
Cena:
25,73 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Sopelek 2 aspirator do nosa 1 szt.

  16,84 zł
 • sizer

  UNIMER BABY aspirator do nosa 1 szt.

  22,47 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 2 apteo care 1 szt

  4,30 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 2 1 sztuka Sanity

  5,17 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 2 (kej) 1 szt

  5,60 zł
 • sizer

  Gruszka z miękkim końcem nr 7 (kej) 1 szt

  6,73 zł
 • sizer

  Marimer Aspirator do nosa dla dzieci 1 sztuka

  24,99 zł

 NoseFrida® na katar

Dzięki pasji, osobistym doświadczeniom i zrozumieniu problemów, z jakimi borykają się młode mamy, właścicielki firmy SkandProjekt (same będąc mamami), wprowadziły na polski rynek produkt, który bardzo szybko stał się hitem. Zastosowanie aspiratora do nosa NoseFrida® było tak rewolucyjne, że wyparł on z rynku znane od dziesiątek lat gumowe gruszki. - Szacujemy, że na 400 tys. urodzeń rocznie w Polsce, w co drugim domu znajduje się NoseFrida® ­­- z dumą podkreśla M. Tybura. Aspirator jest przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa podczas kataru. 

Składa się z tuby oraz wężyka z zatyczką z wymiennym filtrem. Specjalnie wyprofilowaną końcówkę, przykłada się do nosa, a za pomocą wężyka zasysa się wydzielinę.

Aspirator jest wynikiem 10 lat badań i testów szwedzkich naukowców. Precyzja wykonania i badania w skandynawskich klinikach dają gwarancję całkowitego bezpieczeństwa i skuteczności (chroni błonę śluzową i gwarantuje dokładne oczyszczenie nosa). NoseFrida® cechuje się higieną (eliminuje ryzyko przeniesienia infekcji), prostotą obsługi i uniwersalnością zastosowania. Jest wielokrotnego użytku. Po zastosowaniu wystarczy ją umyć i wymienić filtr. Zestaw takich filtrów znajduje się w opakowaniu oraz w razie konieczności można je dokupić osobno.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii