sizer
  • Apap Extra 10 tabl - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Apap Extra 10 tabl

1 opinia
Cena:
9,50 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    Apap 500 mg 12 tabl
    7,50 zł
  • sizer
    Apap 500 mg 24 tabl
    11,90 zł
  • sizer
    Apap 500 mg 50 tabl
    16,49 zł
  • sizer
    Apap Extra 50 tabl
    28,95 zł
  • sizer
    Apap Noc 24 tabl
    16,50 zł
  • sizer
    Saridon 20 tabl.
    18,89 zł
  • sizer
    Apap 500 mg 100 tabl
    36,90 zł
  • sizer
    Paracetamol Accord 500 mg 50 tabl.
    12,90 zł
  • sizer
    Apap ból i gorączka C Plus 10 tabletek musujących
    14,90 zł
  • sizer
    Apap Przeziębienie Hot 8 saszetek
    15,99 zł

Najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap.

Skład:
Paracetamol 500mg, kofeina 65mg.

Wskazania:
Silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Dawkowanie:
Doustnie. Dorośli i dzieci od 13 roku życia: 1-2 tabletki co 4-6 godzin.

Działanie:
Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.

Przeciwskazania:
Schorzenia nerek, wątroby, zaburzenia rytmu serca, uzależnienie od alkoholu. Przyjmowanie innych leków zawierających paracetamol, leków przeciwzakrzepowych, leków z grupy inhibitorów MAO (monoaminooksydazy).

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Preparaty przeciwbólowe