Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • ACTI-GLOBIN 30 tabl - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

ACTI-GLOBIN 30 tabl

1 opinia
Cena:
16,74 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Floradix żelazo i Witaminy 500 ml

  60,10 zł
 • sizer

  Loma Vital żelazo + cynk płyn 500 ml

  43,90 zł
 • sizer

  Actiferol Fe 15 mg 30 sasz.

  25,39 zł
 • sizer

  Plusssz 100% Multiwitamina + Żelazo 20 tabl. mus.

  11,66 zł

Opis:

Acti-Globin, to, bogaty w żelazo, cynk i witaminy preparat, dedykowany osobom u których konieczne jest wsparcie prawidłowych procesów krwiotwórczych. Suplement dedykowany jest kobietom w ciąży i planującym ciążę oraz stosującym dietę i aktywnym fizycznie.

Skład:

1 tabletka zawiera: Żelazo 14 mg, Witamina C 80 mg, Kwas foliowy 200 mcg, Witamina B6 1,4 mg, Witamina B12 2,5 mcg, Witamina A 400 mcg, Cynk 5 mg.

Działanie:

Acti-Globin, to specjalny produkt, którego przyjmowanie wskazane jest w sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania organizmu na żelazo, kwas foliowy i witaminy z grupy B. Suplement wspomagaprawidłową produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz wpływa na właściwy przebieg procesów krwiotwórczych i wskazany jest szczególnie dla kobiet w ciąży i planujących ciąże.

Zastosowanie:

Acti-Globin, to suplement polecany dla: osób odchudzających się i będących na diecie, kobiet w ciąży i planujących w ciąży, kobiet obficie miesiączkujących, kobiet w okresie menopauzy, sportowców, krwiodawców, wegetarian, osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na żelazo, kwas foliowy i witamin z grupy B.

Dawkowanie:

W celu uzupełnienia codziennej diety w żelazo oraz witaminy uczestniczące w procesach krwiotwórczych: dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabl. dziennie. Osoby mające zwiększone zapotrzebowanie na żelazo oraz kobiety podczas ciąży, planujące ciąże, karmiące i w okresie okołomenstruacyjnym oraz osoby w trakcie zwiększonej aktywności fizycznej: dorośli 1 tabl. 2 razy dziennie.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Witaminy i mikroelementy