Test ciążowy HCG strumieniowy APTEO CARE 1 sztuka
Test ciążowy HCG strumieniowy APTEO CARE 1 sztuka

Test ciążowy HCG strumieniowy APTEO CARE 1 sztuka

Wyrób medyczny inny
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Ważne informacje dotyczące wyrobu medycznego:
• Wyrób medyczny - posiada oznakowanie CE.
• Posiada deklarację zgodności UE
• Zawiera instrukcję obsługi w języku polskim
• Zawiera etykietę w języku polskim
Przechowywanie oraz transport wyrobów medycznych są zgodne z warunkami określonymi przez producenta.
9096547
8,50 zł
Brutto
Brak na stanie

Karta produktu - formy dostaw
 

Test ciążowy HCG strumieniowy APTEO CARE 1 sztuka.

Zastosowanie 

Test ciążowy hCG strumieniowy APTEO CARE o czułości 10 mIU/ml przeznaczony do samodzielnego wykonania, pozwalający wykryć w moczu gonadotropinę kosmówkową (hCG) – hormon produkowany w trakcie ciąży przez zarodek, a następnie przez łożysko. Test wykrywa ciążę już od 5. do 7. dnia po zapłodnieniu. Łatwy do odczytania wynik już po 5 minutach od wykonania.

Skład

Opakowanie zawiera:

  • saszetkę z 1 testem strumieniowym i pochłaniaczem wilgoci,
  • instrukcję używania.

Sposób użycia

  1. OPCJA I 
  2. 1. Test należy wykonywać w pomieszczeniu, w którym temperatura utrzymuje się w granicach 18-30°C.
  3. 2. Przed użyciem należy przygotować zegarek lub stoper (niedołączony do zestawu).
  4. 3. Test można wykonać o dowolnej porze dnia, jednak preferowana jest próbka pierwszego, porannego moczu, ponieważ zazwyczaj zawiera on najwyższe stężenie hCG.
  5. 4. Wyjąć płytkę testową z saszetki foliowej, rozrywając ją w miejscu nacięcia. Środek pochłaniający wilgoć znajdujący się w środku saszetki wyrzucić wraz z saszetką.
  6. 5. Zdjąć z płytki testowej nasadkę ochronną. Test skierować chłonną końcówką do dołu i trzymać pod strumieniem moczu przez 10 sekund.
  7. 6. Nałożyć nasadkę ochronną, odłożyć test i poczekać na pojawienie się linii w obszarze testowym.
  8. 7. Wynik należy odczytać dokładnie 5 minut po pobraniu próbki moczu.

8. Po jednokrotnym użyciu test należy wyrzucić.

UWAGA! Zużyty test należy traktować jako materiał zakaźny, zachowując odpowiednie środki ostrożności.

OPCJA II 

Badanie można przeprowadzić, używając moczu zebranego do czystego pojemnika (niedołączony do zestawu). Należy moczyć końcówkę chłonną w zebranym moczu przez 20 sekund. Dalsze postępowanie jak w pkt 6-8.

Producent 

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Data ważności
BLOZ7
9096547
Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Wyrób medyczny inny
5906742630053
5906742630053
Produkt dodany do ulubionych