• Wysyłka 24h
SVR Ampoule B3 nawilżające serum z niacynamidem...
SVR Ampoule B3 nawilżające serum z niacynamidem 30 ml

SVR Ampoule B3 nawilżające serum z niacynamidem 30 ml

Dermokosmetyki
150,88 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Karta produktu - formy dostaw
 

Skoncentrowane serum nawilżające SVR Ampoule B3 w ampułce to wyjątkowy kosmetyk o działaniu:

  • ujędrniającym,
  • regenerującym,
  • nawilżającym,
  • przeciwzmarszczkowym,
  • odpowiedni także dla osób ze skórą wrażliwą. 

SVR Ampoule B3 – składniki aktywne i ich działanie

5% witaminy B3 (niacynamidu) – dzięki wysokiemu stężeniu skutecznie koi i wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka, zwiększając jego odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ponadto redukuje przebarwienia starcze i szorstkość skóry, poprawia jej napięcie i spłyca drobne zmarszczki. 

Połączenie trzech wielkości cząsteczek kwasu hialuronowego, który przywraca skórze optymalny poziom nawilżenia oraz redukuje uczucie dyskomfortu i napięcia.

Serum jest bezzapachowe i zawiera tylko 12 składników, w czym ponad 91% to składniki pochodzenia naturalnego. Jest niekomedogenne, co oznacza, że nie zatyka porów, i zostało przetestowane na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną.

Zastosowanie

Pielęgnacja skóry odwodnionej, napiętej, z oznakami starzenia.

Sposób użycia

Rozprowadź 2-3 krople serum bezpośrednio na skórze, przed nałożeniem kremu. Unikaj kontaktu z oczami.

Możesz również wymieszać na dłoni kroplę serum z ulubionym kremem.

Stosuj rano i wieczorem.

Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Niacinamide (witamina B3), Isopentyldiol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer (polimer hialuronianu sodu), Hydrolyzed Hyaluronic Acid (hydrolizowany kwas hialuronowy), Sodium Hyaluronate (kwas hialuronowy), 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide.

Dodatkowe informacje

Serum może być stosowane przez 9 miesięcy od otwarcia, nie tracąc właściwości i skuteczności działania.

Producent

SVR Polska Sp. z o.o.

Al. Wyścigowa 6

02- 681 Warszawa

pl.svr.com

Opakowanie
1 but. po 30 ml
30 ml
Bloz07
7079157
Jednostka
op
Waga
0
Min temperatura
-273.15
Max temperatura
728.85
Data ważności
2026.10.31
Postać
serum
ID towaru
30871
Nazwa międzynarodowa
-
Dawka
-
Rodzaj
Dermokosmetyki
Typ skóry
Do wszystkich typów skóry
Dermokosmetyki
30865
3 Przedmioty
3662361000937
Produkt dodany do ulubionych