Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Zuccarin Utrzymuje w normie poziom cukru we krwi 60 tabletek - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Zuccarin Utrzymuje w normie poziom cukru we krwi 60 tabletek

1 opinia
Cena:
63,02 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Insulan 60 tabl.

  39,90 zł
 • sizer

  Humavit morwa biała 180 tabl.

  21,29 zł
 • sizer

  Doppelherz Aktiv Dla diabetyków + Morwa 30 tabletek

  18,71 zł
 • sizer

  Morwa Biała Forte Colfarm 60 tabl.

  35,00 zł
 • sizer

  InsuResin 30 szasz. + 60 kaps.

  109,81 zł

Zuccarin™ zmniejsza wchłanianie przez organizm węglowodanów oraz cukrów. Zawarty w tabletce ekstrakt z liści morwy białej pomaga utrzymać w normie poziom cukru we krwi. Liście morwy białej, zgodnie z tradycją są wykorzystywane w Japonii jako żywność oraz herbata. W celu optymalizacji działania, preparat zawiera chrom, który dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cukru, tłuszczów i węglowodanów oraz metabolizmu białka.

Zalecana dzienna porcja

Stosować 2 razy dziennie 1 tabletkę przed jedzeniem popijając płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej, porcji dziennej, tj. 2 tabletek w ciągu dnia. Przeciwskazania: Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Nie używać jeśli blister (folia wewnętrzna) jest naruszony lub uszkodzony. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Morwa biała

Rośnie w umiarkowanych i subtropikalnych regionach Europy, Azji, Afryki i Ameryki. Drzewa osiągają wysokość do 15 metrów. Owoce morwy są bogate w witaminy C i K, żelazo, wapń i białka. Od ponad 750 lat w Japonii pije się herbatę z liści morwy białej po posiłku z powodu jej dobroczynnego wpływu na poziom cukru we krwi. Liczne badania kliniczne potwierdzają, że wyciąg z liści morwy ma dobry wpływ na ustabilizowanie poziomu glukozy we krwi. Zuccarin zawiera standaryzowany na 2 % DNJ wyciąg z liści morwy białej.

Składniki

Ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba L.) standaryzowany na 2% DNJ (1,5-dideoksy-1,5-imino-D-sorbitol); substancje wypełniające: celuloza mikrokrystalic-zna i fosforan diwapniowy; woda; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; składnik mineralny: chrom (pikolinian chromu); składniki otoczki tabletki: subst. glazu- rująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje wiążące: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i gliceryna.

Dzienna porcja (2 tabletki) zawiera 2 tabletki % RWS*
Standaryzowany wyciąg z Morwy Białej (Morus alba L.) 800 mg  
Chrom (pikolinian chromu) 13,4 µg 33,5%

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Przeciwskazania

Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Nie używać jeśli blister (folia wewnętrzna) jest naruszony lub uszkodzony. Przechowywać w miejscu niedo-stępnym dla małych dzieci.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Leki i suplementy diety