sizer
 • Verdin complexx 30 tabl. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Verdin complexx 30 tabl.

1 opinia
Cena:
15,75 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Gastrobon 60 kaps.
  34,11 zł
 • sizer
  Gastrobonisol płyn doustny 40 g
  11,54 zł
 • sizer
  Travisto Activ 30 tabl.
  13,44 zł
 • sizer
  Gastrobonisol płyn doustny 100 g
  20,99 zł

Suplement diety Verdin complexx pomaga zwalczać szereg dolegliwości trawiennych, takich jak uczucie pełności oraz ciężkości po posiłku, ucisk w brzuchu, dyskomfort w nadbrzuszu, skłonności do wzdęć i odbijanie.

Verdin complexx to suplement diety o wysokiej biodostępności. Jego skład bazuje na standaryzowanych ekstraktach roślinnych. Verdin complexx wyróżnia nie samo wykorzystanie wyciągów roślinnych, lecz sposób ich przygotowania. Nasz produkt to gwarancja stabilnej zawartości substancji czynnych.

Potwierdzone działanie naturalnych, standaryzowanych substancji zawartych w preparacie 

Sposób użycia:
Dorośli: jednorazowo zaleca się stosowanie 1 tabletki, można przyjmować przed i po jedzeniu

Preparat zawiera standaryzowane wyciągi roślinne, w tym: wyciąg z rozmarynu i sproszkowane liście rozmarynu (6,25 mg kwasu rozmarynowego w 1 tabletce), wyciąg z liści karczocha i sproszkowane liście karczocha (5 mg cynaryny w 1 tabletce), wyciąg z kłącza ostryżu długiego (kurkumy) z fosfolipidami sojowymi oraz olejek mięty pieprzowej. Substancje zawarte w wyciągu z liści karczocha, w tym cynaryna, stymulują wydzielanie i przepływ żółci (działanie żółciopędne), działają ochronnie na miąższ wątroby, mają właściwości przeciwutleniające oraz wspomagają regulację gospodarki lipidowej, w tym zmniejszenie stężenia cholesterolu we krwi. Substancje zawarte w wyciągu z ostryżu długiego, w tym kurkumina, działają rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego oraz zwiększają wydzielanie i przepływ żółci (działanie żółciotwórcze i żółciopędne). Wyciąg z rozmarynu ułatwia i przyspiesza trawienie, korzystnie wpływa na przepływ żółci oraz na funkcjonowanie jelit.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Układ pokarmowy