Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Urobon 60 kaps. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Urobon 60 kaps.

1 opinia
Cena:
35,39 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Urosept 60 tabletek

  25,90 zł
 • sizer

  Żuravit 60 kaps.

  33,69 zł
 • sizer

  żurawina sok 500 ml ekamedica

  27,90 zł

Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie nerek i dróg moczowych.

Skład:
(1 kapsułka): ekstrakt z owoców żurawiny 300 mg, ekstrakt z ziela pokrzywy 50 mg, ekstrakt z ziela skrzypu 50 mg.

Działanie:
Głównym surowcem zielarskim wykorzystanym w Urobonie jest stężony ekstrakt z owoców żurawiny, który działa antyadhezyjnie na bakterie. Powoduje to, iż bakterie mają utrudnioną możliwość przylegania do ścian dróg moczowych i przez to nie dochodzi do rozwoju infekcji w układzie moczowym. Ponadto żurawina działa antyadhezyjnie na Helicobacter pylori - główny "czynnik sprawczy" wrzodów żołądka i dwunastnicy.

W skład Urobonu oprócz żurawiny wchodzą także ekstrakty ze skrzypu i pokrzywy czyli tradycyjne zioła stosowane w infekcji dróg moczowych o własnościach łagodnie moczopędnych. Utrudnione przyleganie bakterii do ścian dróg moczowych i działanie moczopędne jest właściwym połączeniem gdyż sprzyja "wypłukiwaniu" bakterii z dróg moczowych.

Dawkowanie:
Spożywać po 2 kapsułki 1 do 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:
Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu.

Uwagi:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Drogi moczowo-płciowe