Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Sudocrem Expert 125 g - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Sudocrem Expert 125 g

1 opinia
Cena:
30,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Bepanthen Baby Maść ochronna 100 g

  49,90 zł
 • sizer

  Zinalfat Krem kojąco-regenerujący 50 ml

  37,99 zł
 • sizer

  Bepanthen Baby Maść ochronna 100 g + 30 g

  51,50 zł
 • sizer

  Tanno-Hermal Lotio 100 g

  26,85 zł
 • sizer

  Cudocell Max Krem ochronno-regenerujący 80 g

  11,82 zł
 • sizer

  Cudocell Max Krem ochronno-regenerujący 150 g

  17,99 zł

Wskazania:

Sudocrem Expert Krem barierowy dla dzieci i dorosłych, do stosowania w trakcie i profilaktyki: pieluszkowego odparzenia skóry, otarć, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran.

Właściwości:

Sudocrem Expert Krem barierowy doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry z problemami, otarciami, odparzeniami, narażonej na podrażnienia. Polecany z zapobieganiu i leczeniu zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu. Dzięki swoim właściwościom ochronnym zmniejsza ryzyko rozwoju odleżyn w szczególności w obszarze chłonnym pieluchy. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i jednocześnie łagodzi skórę.

Składniki:

tlenek cynku, woda oczyszczona, parafina płynna, woski parafinowe, lanolina, seskwioleinian sorbitanu, wosk mikrokrystaliczny, benzoesan benzylu, wosk pszczeli syntetyczny, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, octan linalilu, glikol propylenowy, cynamonian benzylu, zapach lawendowy, butylowany hydroksyanizol, kwas cytrynowy.

Stosowanie:

Zarówno przed jak i po zastosowaniu kremu należy umyć ręce. Na oczyszczoną skórę nanieść cienką warstwę kremu barierowego. Stosować tak często jak to konieczne. Nie wkładać resztek kremu z powrotem do pojemnika.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Problemy skórne