sizer
 • Sudocrem Expert 125 g - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Sudocrem Expert 125 g

1 opinia
Cena:
13,16 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Penaten krem 50 ml
  12,59 zł
 • sizer
  Penaten krem 25 ml
  8,39 zł
 • sizer
  Bepanthen Baby Maść ochronna 100 g
  45,90 zł
 • sizer
  Zinalfat Krem kojąco-regenerujący 50 ml
  38,33 zł
 • sizer
  Bepanthen Baby Maść ochronna 100 g + 30 g
  37,90 zł
 • sizer
  Tanno-Hermal Lotio 100 g
  25,09 zł

Wskazania:

Sudocrem Expert Krem barierowy dla dzieci i dorosłych, do stosowania w trakcie i profilaktyki: pieluszkowego odparzenia skóry, otarć, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran.

Właściwości:

Sudocrem Expert Krem barierowy doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry z problemami, otarciami, odparzeniami, narażonej na podrażnienia. Polecany z zapobieganiu i leczeniu zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu. Dzięki swoim właściwościom ochronnym zmniejsza ryzyko rozwoju odleżyn w szczególności w obszarze chłonnym pieluchy. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i jednocześnie łagodzi skórę.

Składniki:

tlenek cynku, woda oczyszczona, parafina płynna, woski parafinowe, lanolina, seskwioleinian sorbitanu, wosk mikrokrystaliczny, benzoesan benzylu, wosk pszczeli syntetyczny, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, octan linalilu, glikol propylenowy, cynamonian benzylu, zapach lawendowy, butylowany hydroksyanizol, kwas cytrynowy.

Stosowanie:

Zarówno przed jak i po zastosowaniu kremu należy umyć ręce. Na oczyszczoną skórę nanieść cienką warstwę kremu barierowego. Stosować tak często jak to konieczne. Nie wkładać resztek kremu z powrotem do pojemnika.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Problemy skórne