Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Prenatal Classic 30 tabl. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Prenatal Classic 30 tabl.

1 opinia
Cena:
26,22 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Prevomit tabletki powlekane 28 szt.

  22,90 zł

Suplement diety Prenatal Classic

 • Prawidłowy przebieg ciąży
 • Prawidłowy rozwój płodu
 • Suplement diety Prenatal  Classic  jest unikalnym preparatem polecanym kobietom w okresie od 13. tygodnia ciąży do końca okresu karmienia piersią.
 • Prenatal Classic zawiera Epigenetic Nutrition Plan - unikalne połączenie składników odżywczych o wysokiej przyswajalności w rekomendowanych przez Ekspertów dawkach. Poprzez swoje działanie już na etapie rozwoju płodu determinują one m. in. jego podatność na choroby cywilizacyjne i rozwój a tym samym jakość życia.

Wskazania i właściwości:

Prenatal Classic jest preparatem szczególnie polecanym dla kobiet w II trymestrze ciąży do końca karmienia piersią. Zawiera cholinę oraz kompleks niezbędnych składników, wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko, w odpowiednio wysokich dawkach rekomendowanych przez ekspertów1 oraz PTG2.  

Prawidłowy rozwój płodu oraz  prawidłowy przebieg ciąży 

 • Cholina (125 mg)  to składnik wspierający prawidłowe funkcjonowanie wątroby matki. Bierze także  udział w przewodzeniu impulsów nerwowych jako acetylocholina, dzięki czemu wspomaga rozwój i funkcjonowanie układu nerwowego płodu.
 • Folactiv® (800 µg)  to podwójne źródło folianów wspierające  podziały komórkowe, istotne dla wzrastania płodu. Dodatek  Folactiv® jest szczególnie korzystny dla osób z wolniejszym metabolizmem kwasu foliowego. Dotyczy to co drugiej kobiety w Polsce. 
 • MetylB12® (4 µg) to gotowa forma witaminy B12, która warunkuje wykorzystanie kwasu foliowego oraz wspiera syntezę DNA płodu.
 • Cholina wraz z kwasem foliowym obecnym w Folactiv® oraz Metyl B12 i  witaminą B6 wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Obniżenie stężenia tego związku we krwi matki ma korzystny wpływ na przebieg ciąży i zdrowie dziecka . 
 • Jod (200 µg) wraz z selenem (55 µg)pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, co ma wpływ na prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka i może  odpowiadać za jego inteligencję w przyszłości.  ,     
 • Witamina D w zalecanej dawce dziennej 2000 j.m.  pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, jest ważna dla  wzrostu i rozwoju kości u dziecka.

Profilaktyka niedokrwistości

 • Połączenie żelaza (60 mg) z  kwasem foliowym zawartym  w Folactiv® oraz witaminami B6 i B12 aktywnie wspiera procesy krwiotworzenia. Optymalna dawka żelaza  redukuje ryzyko niedokrwistości u ciężarnych oraz zaburzeń rozwoju u dziecka .

Sposób użycia:

Najlepiej przyjmować jedną tabletkę dziennie w trakcie posiłku. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu sposób użycia należy skonsultować z lekarzem. Preparat nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu kobiety. Korzystne działanie składników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia. Nie należy stosować innych suplementów diety zawierających żelazo, witaminę D, jod lub foliany.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Witaminy i mikroelementy